reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Jasne ze wiem , hormony buzuja ;-) nie mam wam nic za zle , kobity , przecież to tylko rozmowa, każdy ma prawo do wypowiedzenia swoich racji, a nóż komuś to pomoże ;-)

I tu Cie popieram w 100%! kazdy z nas ma prawo wypowiedziec sie na dany temat czasami sa to slowa dla drugiej osoby nie odpowiadajace jej poglada ale dajmy sie wypowiedziec kazdemu!!! jestem takiego samego zdania jak Agusikemisia;-)
 
reklama
Wiecie juz bym chciala urodzic, jak Mala mnie nastraszyla, ze juz myslalam, ze to zaraz tak teraz wielka cisza, grzeczna jak na poczatku :( a ja juz mam takie nastroje, ze ciezko mi ze soba wytrzymc a co maja mowic inni ??? Gdzie ten 6 pazdziernik???
 
Wiecie juz bym chciala urodzic, jak Mala mnie nastraszyla, ze juz myslalam, ze to zaraz tak teraz wielka cisza, grzeczna jak na poczatku :( a ja juz mam takie nastroje, ze ciezko mi ze soba wytrzymc a co maja mowic inni ??? Gdzie ten 6 pazdziernik???

Monika jeszcze trochę ja ze starszym synem miałam na 1 października urodziłam 10 i to po wywolaniu ;-) ale sie wyrobilam 10 tego a wmawiali mi ze do rana nie urodze , to im pokazaliśmy ze sie mylą o 23:13 urodził sie Kevin 10.10.06 fajna data więc warto poczekać ;-)
 
Dziewczyny a jak to wogole wyglada w UK - jezeli masz np.termin na 17.10 i malenstwo sie nie urodzi to wtedy wywoluja porod??? czy poprostu czekaja az malenstwo samo bedzie chcialo wyjsc(tak zwane 2 tyg. dodatkowego oczekiwania???:-()
 
Po terminie porodu z 1 usg masz 14 dni " może sie zdecyduje" ;-) jeżeli nie ma powikłań i obaw to czekasz w domu, myjesz wszystkie możliwe okna, robisz gorące kąpiele i pojedzie herbatę z liści malin i kochasz sie z mężem ;-) hehe medyczne rzecz biorąc czekasz , z perspektywy kobiety krok przed porodem szukasz domowych nieszkodliwych sposobów na przyspieszenie porodu ;) żaden nie działa ;-)
Ja miałam oba porodu wywoływanie , pierwszy 10 dni po terminie bo dziecko przedstawiało sie ruszać, podejrzewali ze bardzo duży jest i zdecydowali sie wywołać , maly urodził sie 4260 ;-)
A z 2 powtórzyła sie historia , miałam łącznie 6 scanow w ciąży w tym 3 na wielkość i wagę dziecka tak zwane details scan i w 38 tyg miał 4 kg przestawal sie ruszać , co chwila byłam na ktg w szpitalu , aż w z dnia na dzień padła decyzja proszę przyjechać - urodziny wcześniej ;-) maly urodził sie w 39 tyg +6 dni ( dzień przed terminem) ważył 4270 g Hihi małe kluski .
Oba porodu bez szczyty przeciwbólowych , żadnych znieczulen , sama natura ;-) boli ale WARTO jestem z siebie BARDZO dumna jako kobieta czuje sie spełniona w temacie ;) Hihi
 
Ja pierwsze dziecko też miałam wywoływane 2 tygodnie przed terminem ale odeszły mi wody a nie było akcji porodowej ani skurczy ani rozwarcia.
Córcia za to posiedziała tydzień dlużej. Dużo się ruszajcie to wtedy łatwiejszy jest poród. Ja w sobote popołudniu gralam jeszcze z dzieckiem w parku w piłkę i wybiegałam sobie poród, bo wieczorem dostałam skurcze i w nocy córa przyszła na świat. 15 minut parcia też bez znieczuleń i było po wszystkim. Tak więc ruch i jeszcze raz ruch:-)
Dziewczyny spokojnie czekajcie już niedługo przytulicie swoje aniołki
 
reklama
Nie wiecie ile bym dala by dziecko urodzilo sie okolo terminu z usg chocby, na 4 pazdziernik , bo wiem ze termin normlany z zaplodnienia jest jeszcze starszy o tydzien. Ale jak sie ktos decyduje na cc to daja date wczesniejsza i tak to jutro musze sie stawic w szpitalu i bede juz bawic corcie (mam nadzieje usg sie nie pomylilo :tak:)
Syn urodzil sie w terminie co do dnia, ale w pl.
Wczoraj tez juz myslaalm ze cos sie zacznie tak mnie brzuch bolal ale przeszlo na szczescie, jak juz planowane ciecie to niech chociaz bedzie planowane do konca :):-D
 
Do góry