reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Band 2 super!!! Bardzo szybko dostaniesz. Możesz budować na dom od środy do poniedziałku raz w tyg nie ma znaczenia w jaki dzień bo to nie działa na zasadzie " kto pierwszy ten lepszy" .
Co do zmiany mieszkania ja proponuje zostać gdzie jesteś bo jak poprawiać swoje warunki mieszkaniowe to band pójdzie do góry . Bandy nadawanie są pod względem warunków mieszkaniowych. Jeżeli zmieniasz dom/ address musisz od nowa składać aplikacje i nie ma gwarancji ze zostanie zaakceptowana
 
mieszkam MAM 1 bedroom nie z ludzm iMIESZKAM musze zmienic bo nie mam miejsca na PRALKE A TE DRUGIE TEZ 1 BEDROOM I TEZ NIE DOBRE WARUNKI A POZATYM TA AGENCJA MYSLE NIE ZAAKCEPTOWALA BY DZIECI A NIE DAM Rady tutaj dziecko chodzic do pralni ja jak wprowadzalam sie tutaj nie wiedzalam ze jestem w ciazy i musielismy cos szybko znalesc a w moim liscie pisze zeby wlasnie informowac o zmianie adresu jesli liczba ludzi sie zwiekszy do zamieszkania teraz sie martwie co ty myslisz o tym AGA MASZ JAKA RADE DLA NAS DZIEKI WIELKIE
 
mieszkam MAM 1 bedroom nie z ludzm iMIESZKAM musze zmienic bo nie mam miejsca na PRALKE A TE DRUGIE TEZ 1 BEDROOM I TEZ NIE DOBRE WARUNKI A POZATYM TA AGENCJA MYSLE NIE ZAAKCEPTOWALA BY DZIECI A NIE DAM Rady tutaj dziecko chodzic do pralni ja jak wprowadzalam sie tutaj nie wiedzalam ze jestem w ciazy i musielismy cos szybko znalesc a w moim liscie pisze zeby wlasnie informowac o zmianie adresu jesli liczba ludzi sie zwiekszy do zamieszkania teraz sie martwie co ty myslisz o tym AGA MASZ JAKA RADE DLA NAS DZIEKI WIELKIE

Joanna nie wiem moze nie zrozumialam ale czy Ty bedziesz miala 2 malenstwo???jezeli tak to wiesz ze to bardzo istotne. musisz zaniesc im zaswiadczenie badz tez wystarczy ze pokazesz im w cansilu ta ksiazke o prowadzeniu ciazy i oni zrobia ksero i to jest bardzo istotna informacja poniewaz jezeli bedziesz miala parke to naleza Wam sie oddziele sypialnie dla dzieci. co do zmiany adresu to ja na Twoim miejscu bym zostala pod starym adresem i sie przemeczyla (choc wiem ze to nie latwe)ale wiem ze czasami warto!!!
ja jak dostawalam mieszkanie to mialam 1 band ale u nas byla inna sytuacja duzo by opowiadac. teraz zlozylismy aplikacje o wieksze mieszkanie i czekamy . takze Joanna nie zmieniaj mieszkania przemecz sie a moze bedzie warto :)
 
Nie to moje piersze dziecko i dalam zaswiadczenie ze jestem w ciazy a pozatym zostac tu masakra zimno benndzie zima nie ma pralki a jam band dwa terza czyli minimum 2 bedroom i max 2 bedroom a pozatym sasiedzi glosni ja mowilam to counsilu ty mialas lepsza sytuacje band jeden ale musze wiedziec co im gadac a jeszcze dziecko nie chce zeby mi chorowalo a te mieszkanie to masakra a przeciesz sa ludzie bardzej odemnie potrzebujacy i oni dostana szybciej
 
Joanna niestety tez radzę sie przemeczyc ;( dlatego ze szybciej dostaniecie , jak zmieniasz adres musisz nowa aplikacje składać dochodziczas oczekiwania na rozpatrzenie i wypadasz z kolejki ... Ja bym ich ponachodzila to zmienia band lub oni bedą tobie oferować dom. Szybciej bedzie w ten sposób
 
Joanna nie wiem czy to Cie pocieszy ale ja tez na starym mieszkaniu nie mialam pralki :zawstydzona/y:nie stac mnie tez bylo na pralnie bo mimo iz pracowalam dawalam niani pieniazki bo zanim reveniu przyznalo mi dofinansowanie to trwalo kupe czasu :-(
przemeczylam sie tak przez 7msc (Tobie tego nie zycze )ale dalam rade bo robilam to dla dzieci. w mieszkaniu dzialal tylko 1 kaloryfer i tam dzieci mialy swoj pokoj ja spalam pod koldra w oknach byly koce zeby zaslonic dziury zeby takiego chlodu nie bylo ale dalismy rade i wiem ze Ty tez dasz:)
naprawde przemecz sie i nachodz ich w cansilu mow caly czas prawde i napweno przyspiesza Wam przyznanie mieszkania .
 
no my bedziemy sie meczyc na jednym pokoju wspolnej lazience i kuchni, ale damy rade jakos, tez czekamy na mieszkanie z canilu i przemeczy sie teraz a potem w nowym miejscu zlozymy papiery i liczymy na to, ze tam szybciej dostaniemy. Nie jestesmy same, damy rade wszystko dla nszych dzieci :)
 
reklama
no my bedziemy sie meczyc na jednym pokoju wspolnej lazience i kuchni, ale damy rade jakos, tez czekamy na mieszkanie z canilu i przemeczy sie teraz a potem w nowym miejscu zlozymy papiery i liczymy na to, ze tam szybciej dostaniemy. Nie jestesmy same, damy rade wszystko dla nszych dzieci :)

Monia i tak trzymaj;-)bo czego nie robi sie dla dzieci :)jak samopoczucie to jeszcze 5 dni:). jak sie czujesz???
a tak wogole czy ktos wie co z Verita??
 
Do góry