reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Hej,
Verita ja myślałam, ze Ty dzisiaj masz termin cc i wpadłam zobaczyć czy są jakiś wieści od Ciebie :zawstydzona/y: za tydzień tak?? Pamiętałam, ze piątek :tak:

Co do karmienia piersią to ja się nie zgadzam, ze dzieci na piersi mniej chorują. Nie ma na to reguły moim zdaniem. Ja Kube karmiłam tylko 3 tygodnie i oprócz zwykłego przeziębienia w ogóle nie choruje, nie miał jeszcze nigdy antybiotyku. A koleżanka dwa lata karmiła i dziecko niestety wiecznie chore wiec różnie to jest. Karmiłam krótko bo dostałam takiego zapalenia piersi zd o mało w szpitalu nie wylądowałam, miałam antybiotyk i pokarm zanikl ale od początku miałam Go bardzo mało i Mały się nie najadal. Płakałam razem z Nim :zawstydzona/y: dopiero jak dostal butle zupełnie inne dziecko. Teraz od razu Wojtkowi dałam butle. Po prostu mam tal zle wspomnienia , ze nie chciałam karmić piersią i nie mam wyrzutów. Dziecko najedzone a ja szczęśliwa. Wiadomo, nie musiało być tak jak z Kuba ale strach wygrał. Jak na razie nic mu nie dolega. Mam nadzieje, ze tak będzie jak u starszego brata :tak:

Ale podziwiam mamy karmiące piersią!!!

Być może mnie skrytykuje ale ja karmiąc tylko te 3 tygodnie zle się z tym czułam i tego nie ukrywam. Kazda robi jak uważa. A co mm to maja wszystkie składnik potrzebne dziecku.

W.kazdym razie życzę Wam powodzenia i 3mam kciuki za te, które chcą karmić piersią :tak:
 
Hej,
Verita ja myślałam, ze Ty dzisiaj masz termin cc i wpadłam zobaczyć czy są jakiś wieści od Ciebie :zawstydzona/y: za tydzień tak?? Pamiętałam, ze piątek :tak:

Jeszcze tydzien, i cc ale tez piatek. Od poniedzialku zaczynam jezdzic do szpitala niby na jakies przygotowania ale co dokladnie to jeszcze nie wiem...
Wogole zaczyna mi sie juz snic po nocach ta cala cc, nigdy nic nie mialalm zadnego zabiegu , najgorsze co to dentysta a tu operacja zaczynam panikowac :szok:. Mam nadzieje szybko pojdzie.
 
Bedzie dobrze, co prawda ja tez panikuje, a planuje naturalny porod i tez juz mam przerozne sny, ale grunt to dobre nastawienie ;-) trzymam kciuki ;) i jak Mala sie pospieszy to moze sie na oddziale spotkamy bo cos czuje, ze do 6 pazdziernika nie wytrzyma :)
 
Verita bedzie wszystko ok ;-) abys Ty myslala pozytywnie :)
MlodaMamaMonika zazdroszcze ;-)u mnie maly juz ulozony prawidlowo do porodu daje mi tak popalic jak z nim rozmawiam maly wyjdz to moj mowi ze ma jeszcze siedziec 2tyg.:-((z usmiechem na twarzy to mowi bo widzi jak ja sie juz mecze,ja juz boje sie za kierownice wsiadac )
 
Karaluszek jak widac dzieci juz od poczatku nas nie sluchaja, bo ja bym chcialam w sumie jeszcze poczekac, a tu czuje sie, ze jest na odwrot. No coz, wazne aby urodzily sie zdrowe ;-) juz nie wazne kiedy ;-) . Bedzie dobrze ;-) podobno jestesmy stworzone do rodzenia dzieci, takze spokojnie.
 
Monia a ja bym chciala zeby maly wyszedl juz :)
dziewczyny moze wiecie gdzie mozna kupic wklad do koszyka wiklinowego (tego do 3msc ) dla maluszka . bo ja kupilam koszyk ale te przescieradelko (ten material bo nie wiem jak to nazwac jest troszke sprane i nie ladne )a na karbudzie to kobietki nie chcialy sprzedawac samej oslonki .|:(moze ktoras z Was wie gdzie mozna kupic???
a dzisiejsza pogoda sklania mnie tylko do pozostania w lozeczku :(
 
Witajcie:-) jezeli chodzi o mnie ja karmilam moja corke 2 lata i 4 miesiace,bylo ciezko ja odstawic. Uwazam ze nie powinno sie w zaden sposob krytykowac matek ktore nie moga, lub nie chca karmic piersia. To jest indywidualny wybor kazdej z nas. A odnosnie porodow- dziewczyny nie martwcie sie dacie rade my jestesmy do tego stworzone:tak: Czy ktos z Was ma moze na sprzedaz ubrania dobrym stanie) dla dziewczynki w wieku 3/4 lata? Na carboocie teraz ciezko dostac cos na dzieci w tym wieku:szok:
 
reklama
Tak tak my kobiety to silne istoty :-)
Jeśli chodzi o karmienie piersią to ja właśnie zaczęłam ta przygodę... Póki co nie jest kolorowo śpię w nocy po 3-4 godziny bo mały cały czas wisi na cycku w dzień nic nie mogę zrobić bo jest tak samo. Mały też śpi nie za dobrze w dzień góra godzinę a nocy wcześniej mi spał ze 3h i się budził a teraz się budzi co godzinę. Dodam ze jestem na diecie lekkostrawnej żeby małemu nie zaszkodzić...
 
Do góry