reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej .
dziewczyny mam pytanie do mamusiek ktore maja juz dzieci i kupowaly pampersy w aldiku. jaka jest wasza opinia na temat tych pieluszek ;-)???
a co do facetow to nigdy za nimi nie nadazymy. :-)
Wiesz ja po pierwszym synu nie experymentuje juz i kupuje tylko pampersy lub huggesy. Jest promocja w Tesco za prawie 200 sztuk 20 funtow, ta promocja jest w zasadzie zawsze jak nie w Tesco to w Asda.Ja probowalam roznych innych piecluch i zawsze cos....
 
reklama
Jesli juz jest poruszany temat o wyprawce i w ogole to chcialabym zapytac jakie mleko modyfikowane jest lepsze Polskie np.Bebiko czy jakies angielskie jest rownie ok ?
MlodaMamaMonika ja w PL uzywalam Bebilonu dla alergikow i wiem ze jest odpowiednik angielski moze dziewczyny beda wiedzialy- ale polecam jak najbardziej Bebilon :).
Verita dziekuje musze jutro zobaczyc czy u nas jest taka promocja :)
 
Angielski odpowiednik Bebilonu to Aptamil i jest bardzo dobry moja siostra karmila swoja corcie nim bo nie mogla piersia i mala rosla jak na drozdzach...
 
reklama
Co do pampersów z Aldika to ja je stosowałam u syna i bylam zadowolona. Nie miał żadnych odparzeń i nic mu nie było, nie przeciekają. Teraz też stosuję u córci i jest ok.
Jesli chodzi o mleko to my też kupujemy Aptamil, bo w razie wyjazdu do PL nie trzeba dziecka przestawiać na inne mleko używając tam bebilonu, ponieważ to to samo. Taki maluszek i tak wielki stres przechodzi taką podróżą to chociaż w karmieniu nie ma wtedy żadnych rewolucji.
 
Do góry