reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

U mnie przeprowadzka i remont naszego domku byl na poczatku ciazy, a potem nieustanne jego urzadzanie, ktore trwalo kilka miesiecy. Takze wspolczuje tym dziewczynom, ktore jeszcze beda sie przeprowadzac pod koniec ciazy... Dla mnie to byla masakra kupe rzeczy do zrobienia a ja nawet nie moglam nic sama podniesc, przesunac, przestawic... ale na szczescie juz mam to za soba. Takze MlodaMama i karaluszek81 zyzcze Wam powodzenia w znalezneniu i przeprowadzce oraz takich pomocnikow jak ja mialam:-).
 
reklama
ewangelia wyslalam ci prywatna wiadomosc ;-) i dzieki za info zawsze cos niz nic, moze cos znajdzie jednak :-)

Wysłalam ci email.Nie ma sprawy:-) ja nawet wole te mniejsze carbooty bo na duzych oczoplasu dostaje :-D i ciezko mi cos kupic.

Ja od jutra 5 dni wolnego, boze jak sie ciesze :-) moze dzieci dadza sie nawet wyspac :sorry:
 
Ostatnia edycja:
U mnie przeprowadzka i remont naszego domku byl na poczatku ciazy, a potem nieustanne jego urzadzanie, ktore trwalo kilka miesiecy. Takze wspolczuje tym dziewczynom, ktore jeszcze beda sie przeprowadzac pod koniec ciazy... Dla mnie to byla masakra kupe rzeczy do zrobienia a ja nawet nie moglam nic sama podniesc, przesunac, przestawic... ale na szczescie juz mam to za soba. Takze MlodaMama i karaluszek81 zyzcze Wam powodzenia w znalezneniu i przeprowadzce oraz takich pomocnikow jak ja mialam:-).

Kessi dziekowac :) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie bedziemy czekali dlugo choc to roznie bywa . jak na razie mamy gdzie mieszkac a maly i tak bedzie z nami w pokoju. dla mojego to nowosc bedzie bo to jego pierwsze dzieciatko tak malenkie ;-)
uciekamy spac spokojnej nocy wszystkim zyczymy
 
dzieki kessi za wsparcie. Tak z cansilu czekam i czekamy i nic, zawsze gdzies na koncu list. Teraz narzeczony kontrakt podpisuje nowy, wiec bedzie bedzie troche kasy, no to chociaz na 1 bedroom sie przeprowadzic i wykorzystac fakt, ze brat jest jeszcze w Anglii z dziewczyna to nam pomoga ;-)
 
Dziewczyny trzymam kciuki:-). Z tego co wiem to z councilu moji znajomi tez czekali dosc sporo ale jak okazalo sie koleznaka jest w ciazy z 2 dzieckiem to sprawa nabrala tempa i juz mieszkaja na swoim. Wiec moze i do Was nie dlugo dotrze radosna wiadomosc;-)
 
Dziewczyny 3mam kciuki za wasze sprawy mieszkaniowe:tak: my też mieszkamy we flacie, ale ja jestem z niego bardzo zadowolona, bo okolica fajna i mam dużo koleżanek z dziećmi, choć przyznam że czasem ogródka brakuje.

Przypominam jeszcze raz, że u mnie trwa wyprzedaż ciuszków (dodałam też nowe) znajdzie się coś dla chłopczyka i dziewczynki, ceny carbootowe, więc zapraszam do oglądania:

https://picasaweb.google.com/105111286295327525245/SALECz1?authkey=Gv1sRgCJ_N7If72LW_yAE#

A dziewczynom, które już u mnie co nie co kupiły dziękuje bardzo :-)
 
kessi ja miałam w domu remont prawie całą ciąże z Kubą więc wiem jak to wyglada, wszystko przeżywalam za dwóch:-D miesiąc przed terminem skończył się. Oczywiście byłam pewna, że nie zdazymy, bałam się ze wcześniej urodzę itp. a niepotrzebnie.
 
Witam .
Verita dziekuje za wiadomosc odpowiedzialam ;-)
MlodaMamaMonika ja tez slyszalam wlasnie ze jezeli para starajaca sie o mieszkanie z cansilu sodziewa sie malenstwa to szybciej dostaja mieszkanie w waszym przypadku to chyba lapiecie sie na 2 bedrum po urodzeniu malenstwa:).
cosola pw poszlo
co do remontow to ja przechodzilam go nie wiedzac ze jestem w ciazy nosilam wszystko sama (przepraszam z pomoca jednego pana ktory pomagal mi sie przeprowadzac) troche ciezko bylo z lodowka i pralka ale dalam rade pozniej pozadki itd, tez sama ale wiem ze to moja praca i szanuja to chlopcy. a teraz wiem ze bylo by latwiej dlatego szanujmy to co mamy nie zawsze moze byc tak kolorowo :)
 
Karaluszek po wypowiedziach można wywnioskować ze jesteś kobieta po przejściach. Tym bardziej cieszy ze sobie radzisz i niepoddajesz sie ! Możesz być przykładem dla nie jednej mamy, kobiety ;)
 
reklama
Do góry