reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Czesc wszystkim :-)
Ja rodzilam corke w Royalu a syna w Generalu wiec niby mam porownanie. W Generalu bardziej mi sie podobalo ale moze dlatego ze to drugi porod to juz czlowiek ma inne nastawienie , zalezy tez na jaka obsluge sie trafi ale i tak bez meza nie dalabym rady chyba bym uciekla z brzuchem he he.
Karaluszek jak potrzebujesz to moge Ci dac za darmo wanienke i fotelik samochodowy.
 
Ja wlasnie dostalam maternity, az dzwonilam bo kasy na kacie nie bylo ale nadplacili wszystko ok 11 tyg przed data porodu, czyli ladnie wpadlo. Czekalam prawie miesiac, moze dlatego ze chcialam zaczac pozniej ale oni placa jak chca czyli od wczesniejszej daty. Wazne ze placa.Okolo tyg czeka sie na zaksiegowanie pieniedzy w banku wiec sie nie denerwuj.
Co do rzeczy na dziecko to fakt pojechalismy na carboot a tam prawie za darmo, w szoku bylam ze mozna tak taniu kupic rzeczy dla dziecka. Wczesniej jezdzilam ale tak tylko cos dla domu szukalam, teraz odkrylam ze moze to byc duza oszczednosc pieniedzy:-D
 
JEST KILKA CARBOOTS JA POILECAM CROFT I a47 .jest jeszcze quorn i kilka mniejszych, jedziesz i oblawiasz sie prawie za grosze :) zawsze w niedziele jak jest pogoda od ranca :)
:tak:
 
tylko autem ten najfajniejszy wlasnie na crofcie tez go polecam jest za miastem ok 10 minut drogi, w kazda niedziele juz od 5 rano ale ja zawsze ok 9-10 jade.
 
Ewangelia kochana dziekuje slicznie ale wlasnie wanienke kupilismy za 2f w b.dobrym stanie wrecz idealnym natomiast fotelik samochodowy kupilismy razem z wozkiem rowniez na carbudzie w quorn za 35f rowniez w stanie b.dobrym praktycznie mozna powiedziec ze zero oznak uzytkowania. ;-)
Natomiast ten drugi carbut o ktorym piszecie to jest za lester tak???
MlodaMamaMonika na carbudzie dostaniesz ciuszki dla noworodkow w stanie idealnym badz wogole nie uzywanym za grosze tzn mi sie udalo kupic ciuszki w jeden dzien ok 15 sztuk za 5f:). kupilam koszyk na pierwsze 3msc za 3,5f tylko nie wiem gdzie mozna kupic ten wsad z materialu :( bo ten co byl to taki troszke przeprany~:( natomiast lozeczko za 5f bez materaca ale to i tak bym kupila nowe i koszt materaca ok 8f w argosie widzialam nio i jak dziewczyny pisza ze za grosze do domku mozna sie obkupic. :-)

co do Maternity allowance to tak chcialam spytac bo nie jestem pewna czy dostane :(,poniewaz pracowalam 8msc przez agencjie i pozniej niestety byl zastoj i nie brali agencyjnych :wściekła/y:i co pozniej sie okazalo firma zbankrutowala i od 11.03 szukalam pracy i w miedzy czasie wyszlo ze jestem w ciazy i od 26.04 jestem zarejestrowana w jobcenter jako poszukujaca pracy . ale przedstawialam im wszystkie dokumenty od poloznej 13peyslipow i ta forme na zasilek . i dzis dzwonilam to powiedzieli mi ze decyzja bedzie we wtorek i nie wiem czy bede sie kwalifikowala do zasilku. czy nie trzeba pracowac do jakiegos okreslonego czasu bedac w ciazy ???
 
reklama
Do góry