reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam wszystkie mamusie :)
Kiedys juz tu pisalam ale teraz widze duzo nowych mam przybylo- super. Pola to mnie zna osobiscie:-) a reszcie sie przedstawie :-) Jestem Ewelina , mam dwojke dzieci -Wioletka 3,5 roku i Szymon 17 miesiecy. Mieszkam w Leicester od 5 lat- zadowolona z tego raz bardziej, raz mniej :-D No i to by bylo na tyle w skrocie.
Gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom :-)
Pozdrawiam
 
reklama
ja tez juz za 7tyg. bede rodzila i bede rodzila w leicester w szpitalu royal :tak:. slyszalam rozne opinie o tym szpitalu ale wiekszosc jest pozytywnych :).
ale nie wiem czy porod nie bedzie wczesniej bo juz lapia mnie skurcze:(
 
Ostatnia edycja:
Ja rodziłam w Royalu i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza za drugim razem:tak: Jak jest wszystko ok to wszędzie bedzie dobrze:-)
Powodzenia
 
No ja Generala wybralam i tez miewam juz pojedyncze skurcze, ale polozna mowi, ze to normalne, ze macica jakby przygotowuje sie do porodu i nie ma co sie bac, ze wczesniej bedzie porod, a poza tym mama dopiero tydzien przed terminem przyjezdza,a bez niej nie chce rodzic ;-)
 
U mnie porod za 2.5 tygodnia i wybralam Royal. Wszystkie moje kolezanki tam rodzily i nie narzekaly wiec ja tez wybralam ten szpital. A pozatym do Royala mam blizej:-). Zgadzam sie z polaa jak bedzie wszystko ok to wszedzie bedzie dobrze. Ze mna przy porodzie bedzie moj maz:happy:.
 
No przy mnie naturalnie rowniez bedzie narzeczony, ale cos czujemy, ze szybko... no wiadomo, ale twardo w niego wierze i dla pewnosci mama jeszcze bedzie ;-)ja Royal widze z okna, ale od rodziny wiem, ze General jest bardzo ok, wiec tam sie przejade byle by tylko zdazyc ;-)
 
Dzien dobry :).
widzicie kobietki zdania sa mieszane ale wiekszosc jest pozytywnych ;-)
a co do skurczy to wiem ze to normalne , a co do osoby mi towarzyszacej to niestety moj partner powiedzial ze moze mnie zawiesc do szpitala i wraca do dzieci on niestety nie dal by rady wytrzymac. moze cos sie zmieni do produ ale watpie ale dam rade :tak:sama czy we dwoje aby tylko malutki tylko szczesliwie dolaczyl do nas :).
 
No przy mnie naturalnie rowniez bedzie narzeczony, ale cos czujemy, ze szybko... no wiadomo, ale twardo w niego wierze i dla pewnosci mama jeszcze bedzie ;-)ja Royal widze z okna, ale od rodziny wiem, ze General jest bardzo ok, wiec tam sie przejade byle by tylko zdazyc ;-)

Wlasnie ja tez mam Royal blizej, ale osoby ktore rodzily w obydwu polecily jednak general. Przekonala mnie typowa Angielka, zona kumpla z pracy mojego ktora ma 3 dzieci i powiedziala ze nigdy juz nie pojedzie to royalu. Pomyslam jesli anglicy maja taka opinie to ja tym bardziej musze sie ruszyc do innego szpitalau.
Nie wiem tylko czy my panikujemy ale ja tez mam wrazenie ze nie doczekam do daty cc. Czasami czuje taki nacisk ibole jak na okres ze zaastanawiam sie czy nie dzwonic na numer. Przy pierwszym tego nie mialam.
Karaluszek ogolnie tutaj jest lepiej niz w pl. Wszystkie znajome ktore tu rodzily sa zadowolone, w pl bez lapowki (niby cegielki) nie moze nawet twoj maz byc przy porodzie, tutaj nawet 2 os mozesz miec przy sobie.
 
reklama
Wlasnie ja tez mam Royal blizej, ale osoby ktore rodzily w obydwu polecily jednak general. Przekonala mnie typowa Angielka, zona kumpla z pracy mojego ktora ma 3 dzieci i powiedziala ze nigdy juz nie pojedzie to royalu. Pomyslam jesli anglicy maja taka opinie to ja tym bardziej musze sie ruszyc do innego szpitalau.
Nie wiem tylko czy my panikujemy ale ja tez mam wrazenie ze nie doczekam do daty cc. Czasami czuje taki nacisk ibole jak na okres ze zaastanawiam sie czy nie dzwonic na numer. Przy pierwszym tego nie mialam.
Karaluszek ogolnie tutaj jest lepiej niz w pl. Wszystkie znajome ktore tu rodzily sa zadowolone, w pl bez lapowki (niby cegielki) nie moze nawet twoj maz byc przy porodzie, tutaj nawet 2 os mozesz miec przy sobie.

wiem ze tu jest lepiej niz w Pl :).co do mojego zeby byl przy porodzie powiedzial mi dzis ze on zostanie w domku i bedzie na nas czekal jak juz malutki bedzie na swiecie i przyjedzie po nas . on nie czuje sie na silach zeby byc przy porodzie i nie bylby w stanie patrzec na ten wysilek jaki bedzie przy porodzie . sam fakt jak musialam kupowac dla chlopcow wyprawke to na wiele rzeczy nie bylo mnie stac :no:. a teraz moge pozwolic sobie na dokonanie zakupu co tydz. cokolwiek dla malenstwa bo musimy wszystko od podstaw kupic bo nie mam nikogo kto ewentualnie moglby za kilka groszy odsprzedac po swoim malenstwie rzeczy :). ale dobrze ze sa carbudy :tak:.
Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was stara sie badz starala sie o Maternity allowance z Jobcenter???
 
Do góry