reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam,

nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale właśnie weszłam a widzę, że forum się rozkręca:tak::-D super.
Witam wszystkie nowe mamusie te obecne i te przyszłe;-)

U nas ok, Wojtuś rośnie jak na drożdzach, ale ten czas leci:szok:
jakoś daję radę z dwójką:-D
 
reklama
karaluszek81 - witamy!

polaa - czas leci bardzo szybko, moja mała już prawie siedzi i ma 2 ząbki!:-) a ty fajnych masz chłopaków,widać na zdjęciach, jeden blondynek drugi czarnulek:-) A Kubuś teraz idzie do przedszkola czy dopiero za rok?
 
Witacie ;-)

Dziekuje za przyjecie :):happy:
hm....jestem w Uk od kwietnia zeszlego roku i moje poczatki nie byly mile ale przeszlam to i wiem ze nie zycze tego nikomu. mieszkam dokladnie w loughborough i mam 2 dzieci , 12lat i 4 latka i za 7 tyg. przyjdzie na swiat moj 3 synek .(przylecialam tu ze statusem mama samotna z 2 dzieci ).
Przylatujac tu do Uk nie mialam zamiaru powiekszac rodziny( ale malenstwo jest i czasu sie nie odwroci). po 6msc kolezanki z pracy wyciagnely mnie do pabu zebym przestala myslec o problemach ktore mnie ciagle spotykaja , i tam poznalam mojego partnera z ktorym juz jestem 10msc a mieszkamy ze soba od 3msc .
pewnie zycie nie raz nas jeszcze zaskoczy ale mam nadzieje ze juz obejdzie sie bez problemowo :tak:
 
Karaluszek dziecko to dar od Boga :tak: widocznie tak miało być ;) życzę ci aby sie poukladalo, abyś znalazła swoje miejsce na ziemi i szczęście ;-) wierze ze tak właśnie jest i bedzie. A problemy? Zawsze są były i bedą bo życie bez nich byłoby nudne i monotonne ;)
Mieszkasz w loughborough , bardzo ładne miasteczko ;-) mam nadzieje ze ci sie podoba ;-D

I jeszcze raz WITAMY

Tu możesz pisać o wszystkim , jak masz problem i ja i dziewczyny zawsze coś doradzimy :tak:
Będziesz miała 3 synka , jak chłopcy maja i bedzie miał na imię?
 
Karaluszek witaj! Tak czytam twoja historie i podziwiam, ze tak dajesz rade dalej ciagnac, no wiadomo dzieci maja to do siebie, ze sa nasza sila napedowa, ale mimo wszystko gratulacje i podziwiam na prawde ;-) Powodzenia dalej...
 
Moze pytanie niezbyt z tematu dzieci dotyczy, ale jak mam sie przeprowadzac przed porodem to wole sprawdzone oferty, stad moje pytanie czy znacie dobra jakas agencje nieruchomosci, albo kogos prywatnego kto flaty wynajmuje???
 
cosola od stycznia idzie:tak:

karaluszek o to już niedługo będzie 3 synuś;-) właśnie też imion jestem ciekawa:-D w lougborough mieszka moja koleżanka:tak:
 
co do polskiego spoleczenstwa mieszkajacego w loughborough to jestem bardzo uprzedzona. utrzymuje kontakt tylko z jedna polka i to wszystko. choc nie moge powiedziec kiedy bylo bardzo ciezko pomogla nam Polka ktora daze duuuuuuuzym szacunkiem i jestem jej bardzo wdzieczna :tak::tak:.
Polacy na eigracji sa straszni jako pierwsi wbija Ci noz w plecy niz pomoga. wiele slyszalam juz historii wyssanych z palca na moj temat ze w zadnym slowie nie ma ni kszty prawdy :wściekła/y:,
moze macie inne doswiadczenia co do polakow mieszkajacych w uk ale moje sie nie zmienia . :no:

co do miasteczka to nie ukrywam na poczatku bardzo mi sie podobalo a teraz to jest normalna okolica jak dla mnie
:happy2:co do maluszka to fakt to dar od boga moj partner boi sie zmian do tej pory jego zycie odwrocilo sie o 180% a jak malutki przyjdzie na swiat to juz wogole bede patrzyla na jego reakcjie :).
hm...co do imienia to myslimy nad Johnatan(przepraszam pewnie nie poprawnie napisalam ) badz patryk .moj sie upiera nad Patrykiem choc mi to imie jakos nie podchodzi :zawstydzona/y: chlopcy maja na imie Nataniel i Xawier .

mloda mamaMonia- wiesz to chyba dzieki dziecia wszystko przetrwala to one mi dawaly sile do tego aby''walczyc'' i nie podawac sie. nie mialam lekko i wiem ze kazdy z nas ma problemy i one nie znikna. ale jezeli mysl o dzieciach daje Ci sile to zadne przeciwienstwo losu nie bedzie dla Ciebie przeszkoda ;-)
 
Śliczne imiona :tak: bardzo mi sie podoba Xavier ( tez rozwazalismy Xavcia , ale został Alex ;-) )

A co do Polaków zza granica tak Polak Polakowi wilkiem ... Niestety ; szczerze to ja tez bardzo ostrożna jestem ...

Lepiej uważać niż cierpieć pózniej
 
reklama
Śliczne imiona :tak: bardzo mi sie podoba Xavier ( tez rozwazalismy Xavcia , ale został Alex ;-) )

A co do Polaków zza granica tak Polak Polakowi wilkiem ... Niestety ; szczerze to ja tez bardzo ostrożna jestem ...

Lepiej uważać niż cierpieć pózniej

Dziekuje :zawstydzona/y:
tak ja nie wiedzialam o tym na poczatku a teraz to juz sie przekonalam ,dlatego po wielu cierpieniach juz nie ufam :-(
 
Do góry