reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Fakt, jestem szczesliwa ze nie ma badan ginekologiczych co miesiac i pobierania krwi. Choc mowie przezylam szok na ostatniej wizycie az przeczytalam na NHS czy to normalne ze tak malo robia no i tak ma byc wiec czekam spokojniej juz troche. Pewnie ten brak slonca tak zle wplywa na mnie :-D
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie za 100 pkt, zna ktos na tyle dobrze angielski aby robic za tlumacza? Mam w poniedz. spotkanie z polozna, z reguly chodzi ze mna moj narzeczony, ale teraz pracuje non stop i nie dostanie wolnego, a ja na tyle nie znam jezyka aby sama isc?! Pomocy? Z gory bede wdzieczna bardzo :)
 
Ja znam biegle, na która to spotkanie i gdzie?
Ja mam 2 miesięczne dziecko więc bedzie ciezko ale powiesz gdzie i na która to pomyślimy jak ci pomoc.
 
MlodaMama ja niestety nie mogę pomoć, a jak ja chodzilam do poloznej jak bylam w ciazy z Kuba a wtedy jeszcze nie znalam dobrze angielskiego, prawie w ogole:zawstydzona/y: zawsze chodzil wlasnie ze mną mąż a dwa razy nie mogl i poszlam sama i jakos dalam radę:tak: Ona wiedziala, ze nie umiem ale sie dogadalysmy, na migi troche ale jakos poszlo, zestresowana bylam ale musialam isc, nie mialam wyjscia. takze nawet jak bedziesz musiala iść sama to sie nie martw za bardzo, na pewno dasz radę:tak: moze agusiakemisia da radę i Ci pomoże;-)
Włąśnie agusiakemisia jak Mały?
 
Dzięki Pola maly super dziś skończył 2 miesiące byłam u HV zwazony - 6380 g ;-) kluska mamusiowa .

MłodaMama jak położe dzieci wieczorem napisze do ciebie na private myśle ze dam radę ale muszę do szkoły zdążyć po starszego syna. Odezwę sie
 
reklama
Witam wszystkie Mamy z Leicester! Jestem tu nowa , choć w Leicester już ponad rok. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat polskiej playgroup by mój aktywny 2,5-latek miał się gdzie wybiegać i z kimś w swoim wieku pobawić a przy okazji pogadać z innymi mamuśkami . Mieszkamy w Beaumont Leys i trudno tu jakoś nawiązać znajomość z polskimi rodzinami, mimo że na przeciw mnie mieszkają 2. Z góry dzięki za wszelkie informacje:-)
 
Do góry