reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Skoro mi dala witaminy w ktorych skladzie jest kwas foliowy to mysle ze tak. Powiedziala ze wszystkie leki sa darmowe. Jesli kaze ci brac to jest juz z przepisu czyli powinien byc gratis. Przejdz sie do apteki pokarz karte i spytaj jak bedzie chcial recepte do idz do gp po nia. :-)
 
Hura, hura! Udało się! Doszła druga noga do pedałowania :-). Będąc dziś w polskim sklepie " U Pawełka" znalazłam ulotkę polskiego domowego przedszkola (polska childminder), od 6 do 20 pon-pt, 4 funty /godz+ 80% dofinansowania z urzędu, oferują wiele fajnych opcji np. opieka nocna, opieka w weekendy, odprowadzanie i przyprowadzanie ze szkoły. To telefony 01162513118 i 07521190180, adresu niestety nie podano.
 
U nas z rowerkiem dobrze, ale bez pedałowania. Tyle tylko, że mały siedzi a tatuś go pcha i kieruje. Mam nadzieję, że kiedys zaskoczy o co chodzi z jazdą na rowerze. Kłopot tez jest z kaskiem z samym załozeniem, bo potem to juz płacz małemu przechodzi. Sama "jazda" małemu się podoba i na razie chce chodzić na rowerek:-)

Ja jutro rano mam spotkanie u położnej. Mam tylko nadzieję, że maleństwo się juz obraca i zdąży do lipca zmienic swoja położenie.

W piątek wybieramy się z małym do GO KIDS GO. Mam nadzieję, że dotrzemy i małemu bedzie się podobać.
 
Maksymialian my byliśmy w sobotę w GO KIDS GO, Kuba zachwycony:tak:
No to fajnie, ze Mały zadowolony z rowerku, moj nie lubi wlasnie pedałować no ale moze jeszcze bedzie chciał:-)

MlodaMamaMonika
pisalam, ze nie bedzie żle:)
 
Mój syn tez lubi go kids go , ale polecam rownież wacky warehouse , moim zdaniem lepiej ;-) byliśmy tam sie bawić a pózniej na urodzinach i dzieciaki zachwycone
 
Wróciłam już od położnej. Niestety dzieciak się jeszcze nie obrócił no i czekamy do 37 tygodnia. Jeżeli nie zmieni położenia to będę miała kolejny scan i wtedy zadecydujemy co i jak z porodem.

My do GO KIDS GO idziemy pierwszy raz. Dziewczyny napiszcie czy jest tam coś ciekawego dla dwulatka, aby mu się tam nie nudziło.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam po przerwie i gratuluję wszystkim nowym ciężarówkom :-)


Maksymilian - mój mąż było ostatnio z moim dwulatkiem w kids go kids i obaj się ubawili, więc pewnie twojeu też się spodoba :tak:
Mam nadzieję, że twój maluch się obróci, moja córeczka też prawie do końca była w złej pozycji ale się udało i sama się przekręciła.

agusiakemisia - jak dajesz sobie radę z dwójeczką? ja czasami mam ochotę wystawić synka za drzwi i wyrzucić klucz;-), bo zaczął się u niego bunt dwulatka... za to małą jest nadal grzeczna i kochana:tak:

polaa - ja dziś byłam na play grupie było strasznie dużo dzieciaków i dużo nowych mam więc było fajnie.
 
Do góry