reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Verita witaj, mieszkasz niedaleko mnie:tak:
ja mieszkam na hawkes hill, kojarzysz moze?;-)

A gdzie reszta Dziewczyn?;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczę jakie miłe zaskoczenie, że tyle mam tutaj jest. Przyznaję się bez bicia, że jestem po raz pierwszy w ciąży i kompletnie nie ogarniam nic co się dzieję wokół mnie, więc liczę na pomoc tutaj wszystkich pań zgromadzonych. Moje wstępne pytanie to kiedy powinno być zrobione pierwsze usg, pytam, bo ja termin mam na maja (to będzie 16 tydzień) i boję się, że to może troszkę późno? Z góry dziękuje za odpowiedzi i wsparcie.
Monika
 
Kurczę jakie miłe zaskoczenie, że tyle mam tutaj jest. Przyznaję się bez bicia, że jestem po raz pierwszy w ciąży i kompletnie nie ogarniam nic co się dzieję wokół mnie, więc liczę na pomoc tutaj wszystkich pań zgromadzonych. Moje wstępne pytanie to kiedy powinno być zrobione pierwsze usg, pytam, bo ja termin mam na maja (to będzie 16 tydzień) i boję się, że to może troszkę późno? Z góry dziękuje za odpowiedzi i wsparcie.
Monika

Pierwszy scan powinnam mieć w 12 tyg a drugi w 20 tyg ciąży i to tyle , wiecej scanow nie będziesz miała chyba ze bedzie jakieś wskazanie lub ryzyko dla ciebie lub dziecka , wtedy skierują cię na dodatkowy scan. Pozdrawiam
 
czyli faktycznie trochę późno, bo to 4 tyg. po, ale co zrobić czekać i oby było wszystko dobrze;) dziękuje bardzo:)
Witaj MlodaMamaMonika! ja swoj pierwszy skan mialam w 11tyg. We wtorek mam drugi i jak nam sie poszczesci to sie dowiemy plci:) dzidzi.

Dziewczyny stoje przed dylematem wyboru wozka. Chcialabym aby byl zgrabny i zwinny. Mysle nad Quinny Buzz z pelnym wyposazeniem. Czy ktoras z Was posiada taki wozek? Moze sie podzielic opiniami?
 
czyli faktycznie trochę późno, bo to 4 tyg. po, ale co zrobić czekać i oby było wszystko dobrze;) dziękuje bardzo:)
Witaj MlodaMamaMonika! ja swoj pierwszy skan mialam w 11tyg. We wtorek mam drugi i jak nam sie poszczesci to sie dowiemy plci:) dzidzi.

Dziewczyny stoje przed dylematem wyboru wozka. Chcialabym aby byl zgrabny i zwinny. Mysle nad Quinny Buzz z pelnym wyposazeniem. Czy ktoras z Was posiada taki wozek? Moze sie podzielic opiniami?

Witaj kessi ja mam quinny buzz 4 w kolorze capri z pełnym wyposażeniem i jestem mega zadowolona , poruszam sie głownie samochodem więc stelaz mam w bagażniku bardzo łatwo sie rozkłada jedna ręka ;-) zajmuje w miarę mało miejsca , używam fotelika maxi cosi mam tez bazę do auta , jak gdzieś na szybkie zakupy to wpisami fotelik w stelaz i jazda ;-) gondola jest świetna wugodna i lekka , łatwo sie zakłada i zdejmuje ;) 2 spacerowki ( narazie jeszcze w kartonach bo synek ma 6 tyg ;-) wózek łatwo sie prowadzi jest lekki i zrwotny. Ma tez dużo "bajerow" typu siatki od obwodów, doczekam palono od wiatru itd. Jedynym mankamentem jest maly koszyk na zakupy , co prawda mam 2 tj . Pod wozkiem i czarna ala torbe z tylu , ale u mnie to nie gra roli bo zazwyczaj autem wszędzie jeżdżę ;-) polecam tez changing bag z quinny pasuje do wózka a można wrzucić wszystkie potrzebne drobiazgi dla szkraba;-) mam nadzieje ze to pomoże w podjęciu decyzji
 
reklama
Verita ja 2 razy rodzilam w general hospital , 5.5 roku temu i w marcu tego roku - jestem bardzo zadowolona ;-)
Wlsnie tez wybralam ten szpital za porada znajomych. Napisz mi jak tam jest.Interesuje mnie zwlaszcza czy daja epidural czy wogole korzystalas ze srodkow znieczulajacych, jak sie odnosza do cesarskiego ciecia na zyczenie iwogole co tylko bys mogla. :-)
 
Do góry