reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam Was wszystkie
POLA dobrze, że masz już chłopaków w domku.Ja też jeszcze się z dzieckiem na dłużej nie rozstawałam, ale z mężem tak:-)
COSOLA super, że mama jest już u Was pewnie każda pomoc przy dwóch maluchach się przyda. Mam nadzieję, że moi
rodzice też do nas później przylecą.

Co do spacerku to my też się chętnie spotkamy. Nam jak najbardziej pasuje Abbey Park, ale tylko godzinki popołudniowe bo rano to w pracy a mały w żłobku.
U nas praca, żłobek i place zabaw. Wieczorkiem do domu kąpiel i do spania i tak mija nam dzien za dniem. My codziennie od ok16 jesteśmy na Fosse Road w parku jak ktoś ma blisko to zapraszam.
Miłego dnia
 
reklama
Dziewczyny macie jakiś pomysł co dla rodziców na 35 rocznicę ślubu.
czekam na Wasze pomysly i z góry dziękuję za pomoc.
 
Cześć kobietki. Jestem tutaj totalnie nowa. Liczę na wszelkie rady i pomoc (solidarność jajników) Na początek mam arcyważne pytanie. Czy któraś z obecnych na forum Pań posiada strój krakowski (gorset, spódniczka, wianek) ? Moja 6 letnia córeczka potrzebuje na występ do szkoły a ja już nie zdąże zorganizować tego z Polski. Będę niesamowicie wdzięczna za wszelkie informacje i pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
 
a Ty nie jesteś chętnia na spacerek z nami??
jak ustalicie konkretny termin to dam znać:tak:

Dziewczyny macie jakiś pomysł co dla rodziców na 35 rocznicę ślubu.
może kupisz im romantyczną kolację np. na gruponie:-)



Czy któraś z obecnych na forum Pań posiada strój krakowski (gorset, spódniczka, wianek) ?
witamy! niestety nie mam czegoś takiego w mojej garderobie;-) powodzenia w poszukiwaniach:tak:
 
Hej Dziewczyny!
Potrzebuje pomocy. mozecie polecic mi jakas dobra przychodnie na LE3. Jestem zapisana do Merridale Medical Centre obok KFC ale porazka straszna!!
 
hm... dobra przychodnie to trudno znalezc. My jestemy zapisani na Petworth Drive. W sumie dopiero od niedawna z niej korzystam ale jak do tej pory nie mam zastrzezen.
 
Ja do swojej przychodni też nie mam zastrzezen ale to na Saffron Lane(le2).
Zawsze jak z dzieckiem potrzebuje iść to jest miejsce nawet jak wczesniej nie dzwonilam wiec maja u mnie duzy plus:tak: w czwartek Kuba mial bardzo wysoka gorączke i jechalismy juz do szpitala bo bylo dobrze po 17 a zatrzymalismy się kolo przychodni,zeby spytac czy nas nie przyjmą i od razu nam sie udalo:tak:
 
agnieszka a co tak do nas juz nie zaglądasz?;-)
Dziękujemy za życzenia, mam nadzieje, ze u Ciebie Święta tez były zdrowe i wesołe:tak::-)
 
reklama
Hejka dziewczyny.
Mieszkam juz od kilku lat w Leicester ale caly czas pracowalam teraz siedze w domu i tak sobie mysle ze chcialabym nawiazac konakt z mamusiami z okolicy. Co prawda moj "dzieciak " ma juz 15 lat ale za pare miesiecy znow zostane mama :-).Mieszkam w okolicy Saffron Lane w zasadzie w polowie. Pozdrawiam wszystkie mamy.:-D
 
Do góry