reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Pewnie wszystkie mamy są zajęte swoimi pociechami:) ja nie dawno wróciłam z pracy i tak sobie tutaj zajrzałam:-).
Polaa jak tam przygotowania do narodzin?
 
Cosola uczymy małego teraz na nocnik, bo w żłobku też się uczy z innymi dziećmi. Tak samo z pomocą żłobka oduczyliśmy go od smoczka. W żłobku smoka nie dostawał, bo inne dzieci też nie miały i my w domu też staraliśmy się mu nie dawać, tak jakoś o swoim przyjacielu smoczek zapomniał. Mam nadzieję, że z nocnikiem też nam się uda.

Poza tym spędzamy teraz popołudnia w parkach, bo się nam pogoda zrobiła. Maksiul się wybiega i wieczorkiem pada do łóżka, a mama razem z nim. Jeszcze następny tydzień do pracy i urlop 3 tygodnie:-). 3 kwietnia mamy spotkanie u położnej.
Pozdrawiam miłego dnia:-)
 
Witam :)

A ja dzisiaj troche pomarudzę:zawstydzona/y:
Wlasnie moi panowie pojechali na lotnisko, leca do Polski, wracaja w niedziele:tak: i mi smutno, moje pierwsze rozstanie z Kubą:-(
jeszze nigdy nie widzialam Go dluzej niz kilka godzin a tu az 3 dni:szok:
Ja juz sie nie bralam a mąż chcial odwiedzic jeszcze babcię i rodzicow wiec ich pusciłam:-D Kubą sie nacieszą przynajmniej a ja mysle ze jakos dam radę, muszę.

maxymilian no pogoda cudowna ostatnio:tak:

Moze sie jakos w parku kiedys wszystkie spotkamy? Co Wy na to?;-)
 
Polaa jak sie miewasz?:-) mam nadzieje ze tesknota za mezczyznami Twojego zycia bardzo Ci nie dokucza. a jesli chodzi o park i spotkanie to ja jestem za;-).
 
Polaa jak sie miewasz?:-) mam nadzieje ze tesknota za mezczyznami Twojego zycia bardzo Ci nie dokucza. a jesli chodzi o park i spotkanie to ja jestem za;-).
dziękuję, ze pytasz;-)
Nie ukrywam, ze tesknie za Nimi:( kilka razy nad ranem sie budzilam bo wydawalo mi sie, ze Kuba płacze:zawstydzona/y: juz z lozka wstawalam a przypominalam sobie ze Go nie ma. Albo wieczorem jakies dziecko zaplakalo za oknem od razu sciszam tv i slucham czy to Kuba:szok: a poza tym to ok, odpoczywam na calego, dom sprzatam na blysk, nikt nie przeszkadza az dziwnie. Oby do niedzieli.

a co do spotkania moze sie ktos jeszcze odezwie i sie jakos zgadamy:-)
 
Ja jeszcze nie rozstawalam sie ze swoim Synkiem na dluzej.Ciekawe jak ja bym reagowala.Czasem fajna taka wolnosc, ale instynkt macierzynski zawsze sie odzywa:-)
Jezeli chodzi o spotkanie to ja jestem chetna. Pogoda ostatnio taka fajna-tylko spacerowac i bawic sie na dworze!
Zaproponujcie jakis dzien i miejsce. Zobaczymy kto moze.
Czas spac.Jutro do pracy rano:-(
 
Dzisiaj była u mnie koleżanka ktora tez sie tutaj udzielala i chetna na spotkanko:tak:
Moze Abbey Park? Co Wy na to??;-)

Moi Panowie wczoraj wrocili:tak:
Cieszę się ze są juz w domku :)
za synkiem sie stesknilam bardzo, w sumie za mężem też:-D
 
reklama
no to super :)
a Ty nie jesteś chętnia na spacerek z nami??

Własnie ustalmy moze miejsce i dzien, ja zaproponowalam tylko abbey park bo pewnie kazdej bedzie najwygodniej tam ale moze macie jakies inne propozycje?;-) Mi w sumie obojetne:tak: piszcie, ewangelia (tez sie tutaj udzielała) tez chetna bo wczoraj z Nia rozmawialam:tak:
 
Do góry