reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Hej Dziewuszki

Ja siedziałam cichutko bo miałam trochę młyn. Walczyliśmy z tym paskudnym wirusem u Sebastiana. Na szczęście już jest zdrowiutki jak rybka, ale to co usłyszałam u GP to normalnie mnie rozwaliło...... Jako, że mały ma kamienie nerkowe jesteśmy pod stałą kontrolą nefrologa w PL, ale myślałam, że może mogłabym tutaj dalej prowadzić leczenie, badania, usg kontrolne, żeby nie latać za każdym razem do PL. Wiecie co usłyszałam od lekarza, że tutaj nie dostanę skierowania na żadne badania, nawet na posiew moczu a o USg to mogę pomarzyć dopóki nie zobaczę krwi w moczu dziecka! No k.... m ..... no! Przepraszam za te słowa z kropeczkami, ale do tej pory nie mogę tego pojąć. A jak zaczełam komentować to, to pan doktor powiedział, że on swojego GP to 20 lat już nie widział , bo tutaj się nie chodzi po lekarzach do czasu aż cię nie ściągną w złym stanie z ulicy. I teraz nie wiem czy miałam pecha trafić do takiego lekarza czy też tu wszyscy leczą podobnie?
W piatek przyjechała do nas chrzestna Sebastiana więc latamy, trochę zwiedzamy, trochę shoppingujemy a wieczorkami jak malutki śpi -tatuś go pilnuje, a mamusia z ciocią uskuteczniają rozmówki przy winku i dlatego brakuje czasu aby się tu pokazać.

Agnieszka - co do zaproszenia na FB to zastanawiam się jak Ty mnie tam wyszukałaś ;-)

Dziewczyny a teraz pytanko z innej beczki - powiedzcie mi gdzie mogę zabrać koleżankę aby coś fajnego jej pokazać, oczywiście mam na myśli coś dalej niż Leicester :) Gdzie warto pojechać, żeby spędzić fajnie czas i coś ciekawego zobaczyć. Może jakieś fajne miejsca nad morzem znacie godne polecenia? Pogoda jest jeszcze nie najgorsza więc trzeba to wykorzystać.

Pozdrawiam i spokojnej nocki.
 
Kraje_Kżyczę dużo zdrówka Sebastiankowi :tak: a co do morza to my jeździmy do Hunstanton, są tam ładne klify i fajna plaża.

Ja znikam na jakiś czas, bo jutro lecimy do Polski:-) 3majcie się wszystkie ciepło:tak:
 
Kraje_K nie wiem na jakiego lekarza trafiłaś ale chyba miałaś pecha, jakby mi tak powiedziała obca osoba, że jej lekarz tak powiedział to bym nie uwierzyła:no:
Ja na naszego nie mogę narzekać, super gość :tak: zawsze doradzi itp. Być może jest wyjątkiem:-D, wszyscy narzekają zawsze na tutejsza służbę zdrowia a w Polsce jest tak idealnie??:sorry: ale to moje zdanie!!

cosola udanego pobytu w Polsce:tak:
 
Hej dziewczyny :)
Czytam co tam u was od paru dni a pisac sie cos nie chcialo :) Aj te moje dzieci czasami tak mi dadza w kosc ze wieczorem niewiem jak sie nazywam:szok:
Cosola- milego pobytu i pogody bo to roznie bywa :)
Kraje- nie mowie ze tutejsza sluzba zdrowia jest tu idealna ale tak jak pisze Pola musialas chyba zle trafic, spróbuj isc do innego lekarza a jak nadal powtorzy ci sie sytuacja to spotkaj sie z Health visitor i powiedz jej o malym i o tym ze lekarz nie chce zlecic badan , powinna sie tym zajac.

Pozdrawiam wszystkie :)
 
Agnieszka - co do zaproszenia na FB to zastanawiam się jak Ty mnie tam wyszukałaś ;-)
Kraje a gdzieś tam mi wyskoczyłaś więc napisałam najpierw wiadomość na fb a potem dostałam od Ciebie zaproszonko :tak:
Dobrze że z małym już ok:)





Pozdrawiam was wszystkie!
Uciekam spać,zmęczona jestem tym paskudnym poniedziałkiem!:-/
 
ewangelia Twoje dzieci dają Ci w kość?? Jakoś nie wierzę:-D Przecież to są Aniołki:tak:

Kurcze idziemy na 15 do lekarza, Kuba ma coraz gorszy ten kaszel:-(
 
Cześć,
My bylismy na Isle of Wight, , naprawdę polecam, oczywiście jak będzie ciepło. Pojechaliśmy odwiedzić moja chrześnicę i przy okazji odebraliśmy dostawe zabawek z Polski:-D i teraz to już wogóle nie mamy miejsca;-)

Kasia, musiałaś chyba naprawdę źle trafić, ja jak poszłam po skierowanie do neurologa dla Bartka, to GP na początku nie chciał dać, mimo dokumentacji z Polski, ale ja grzecznie aczkolwiek stanowczo tłumaczyłam i w koncu dostałam.
Na razie:-D
 
reklama
Do góry