reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
hej witam Wszystkie mamuśki które znam jak również te których jeszcze nie poznałam
MY wróciliśmy z Polski spęziliśmy tam 1,5 miesiąca jak to na urlopie było super.
A powodem naszego tak długiego pobytu była choroba naszego synka
Dziewczyny chcialam Wam tylko powiedzieć nie bagatelizujcie chorób skóry Waszych pociech.Nasz synek odkąd skończył rok non stop coś. Co szłam do GP to stwierdzał Egzmę. W Polsce dermatolog stwierdził bakteryjne zapalenie skóry. Coś gdzieś złapał i męczymy się już dwa miechy z jego skórą.Jest cały w czerwonych plamach. dostał antybiotyk ipelno maści na te plamska. Mam tylko nadzieje ze nie zostaną mu po tym żadne blizny. Oj Ci tutejsi lekarze.
A tak ogólni to zmokliśmy dziś na spacerku.
IWONKO Co do nauki angielskiego to ja się też piszę.
pozdrawiam
 
Ewangelia to są tacy goście, którzy na pewno nie nabrudzą:-D

Dziewczyny może uda nam się jeszcze jakoś spotkać?!
Co Wy na to??;-)
 
Jeśli chodzi o lekcje ESOL to koszt 3 funty za godzinę a i zajęcia sa normalnie dla nas od 10 do 12 w Manor House.


Wieje, jak nie wiem co, brrrrr.
Ok spoko super!
Ja się piszę :)

Co do wyborów to napiszę tak...nie mam czasu niestety.

Wiatr wieje niesamowicie szok normalnie!:-/

Witam was :D
Prowadza któraś z was swoją dzidzie do przedszkola na Fosse Road?
Moja Madzia chodzi już drugi tydzień i bardzo zadowolona jestem, na prawdę fajne przedszkole.

A i macie jakieś pomysły na halloween czy w domu zostajecie? :)

Pozdrawiam!
Mój Alan chodził do przedszkola na Ashley Road (nie wiem czy dobrze napisałam) to jest jedna z odnóży Fosse.
Przedszkole nazywa się LittleCupCakesDayNursery tu jest link LittleCupCakesDayNursery jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni z resztą Alan także.I mogę polecić to przedszkole w 100 % :)
Na halloween jak na razie Ja nie mam planów.



Pogoda za oknem paskudna niestety,typowo jesienna ahhh;-/
POZDRAWIAM WAS!
 
reklama
Do góry