reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Agnieszka - ciesz się kobito, że teraz jeszcze nie ma obawy na wywiadówkę iść, poczekajcie pare latek, to dopiero będzie kongo :-D ja cały czas się zastanawiam jak to bedzie z tym moim małym diabełkiem :tak: a przecież jeszcze troszke czasu mi zostało :tak:

Fakt te pierwsze "wywiadówki" są bardzo miłe a dopiero potem się zacznie bo znając mojego Alana może być nie zawsze kolorowo :-D
Mały zadziora z niego,nie pozwali sobie na zaczepki,drapieżnik mały.Zobaczymy co los przyniesie:)

Miłego spaceru życzę Kraje:)
Dobrze że z małym już lepiej.

Pozdrawiam
 
reklama
A co tu taka cisza??:szok::-D

Kraje_K cieszę się, że z Młodym już w porządku :tak:
spacerek zaliczony??:-)

Mój Kuba też już się o wiele lepiej czuje:tak:
może ten wczorajszy dzień jakiś pechowy był?!:-D

Była dzisiaj u mnie Ewangelia:tak: Wiola z Kubą się pobawili a Szymonek się nieżle "nagadał":-D

Młodego już położyłam spać, i zasnął w miarę szybko:-)
 
Cześć,
Dziewczyny pod koniec października zaczynamy lekcje ESOL w Manor House, jeśli któraś z Was jest zainteresowana to zapraszam w sobotę o 12 do Manor House sala nr 9, bedę musiała przeprowadzić test, który zakwalifikuje uczestników do poszczególnych grup(entry1,2,3). test bedzie trwał godzine, 30 minut czytanie(test wyboru) i 30 minut pisanie.
pozdrawiam
Iwona:), cały czas w biegu tak jak i Wy;)
 
Cześć,
Dziewczyny pod koniec października zaczynamy lekcje ESOL w Manor House, jeśli któraś z Was jest zainteresowana to zapraszam w sobotę o 12 do Manor House sala nr 9, bedę musiała przeprowadzić test, który zakwalifikuje uczestników do poszczególnych grup(entry1,2,3). test bedzie trwał godzine, 30 minut czytanie(test wyboru) i 30 minut pisanie.
pozdrawiam
Iwona:), cały czas w biegu tak jak i Wy;)

Iwona Ja jestem zainteresowana :tak:
Ten test z czytania i pisania będzie miał miejsce w tą sobotę czy końcową sobotę października?
Ja też mam go zdawać czy już mnie to ominie skoro chodzę na kurs BASIC ?


Ja zapracowana...mało czasu na wszystko niestety!
Pozdrawiam was i życzę spokojnej nocy:)
 
Agnieszka, to bedzie w ta sobotę o 12, próbuj bo warto:) juz tak późno, że nawet nie wiem co piszę:)

Dzięki!
Iwona dostała maila,już wszystko wiem :tak: pewnie że będę próbować,nikt mi głowy za to nie urwie :-D
Oczywiście potwierdzam swoją obecność o 12 w Manor Hausie w sali nr 9 :tak:
A wiadomo jakie będą koszty? (jakie będę takie będą Ja i tak się piszę ale pytam z ciekawości)
Pozdrawiam was!

P.s. Ale dziś zimno z rana :szok: dobrze że chociaż słońce świeci.
 
Czesc :)
Ja tez tylko na chwile wpadlam bo jakos czasu brak ostatnio :szok: Ale wiatr naprawde dzisiaj i taki zimny.
Iwonka a czy moglabys mi cos wiecej napisac o tym spotkaniu zeby dostac sie ESOL? Czy ogolnie kazdy ma szanse , czy moze jest ograniczona liczba miejsc?
Pozdrawiam i zycze wszystkim milego popoludnia :)
 
reklama
Witajcie:-)

Rzeczywiście dzisiaj zimno :/

Właśnie położyłam Mlodego spać:tak:
dzisiaj znowu ma ten okropny kaszel:/ cholera. Ale nic poza tym na szczęście:-)
A ja mam lenia od wczoraj:( nic mi się nie chce.

Ewangelia a Ty jakie plany na dzisiaj?? ;)
 
Do góry