reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witajcie!
Ja ledwo żyję.Jestem wykończona pracą w tak upalne dni!!
Na szczęście namówiłam męża aby na jutro czyli w sumie dziś wziąć wolne więc oboje mamy trzy dniowy weekend :tak:
Tak się cieszę bo pogoda cudna no i będziemy razem:)
A pisząc o pogodzie to na dziś zapowiadają około 30 stopni :tak: ale czad!!!super!!
W sobotę około 25 i dlatego prosto po zajęciach angielskiego ruszamy na safari :tak:
To w sumie prezent dla synka za to że tak pięknie uczęszcza do szkoły:)

Fajnie że udaje wam się spotykać na wspólnych spacerach:)
Ja chętnie bym do was dołączyła ale nie ma czasu :-(
Poznałam już Iwonę i Paulinę i mam nadzieję ze poznam i resztę.




Agnieszka - gdzieś nam zniknęła, ale to jest kobieta pracująca więc jest usprawiedliwiona :tak:
Kraje dziękuje że się o mnie pytasz ;-)
Tak Ja zabiegana na maksa jestem.Na nic nie mam siły.
Wcale nie jest tak łatwo pracować,prowadzić dom do tego dziecko i inne obowiązki.Czasami brakuje mi siły i nie umiem sobie z tym poradzić :no2: ...ale takie życie.Nic łatwo nie przychodzi niestety.



Pozdrawiam was dziewczyny i życzę mega słonecznego i upalnego piątku:)
Uciekam spać.DOBRANOC
 
reklama
Dlatego Ewangelia jeśli nadal jesteś chętna to (jutro o tej 15 ) my jak najbardziej się piszemy:tak: Możemy umówić się przy zwierzakach? Mój synek będzie miał małą, fioletową piłkę nożną.

Jestem chetna:) Bede zatem przy zwierzakach o 15 :)

Dziewczyny mi kazdy dzien pasuje ale po 14 , wiec mozecie wybierac :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Ja ledwo żyję.Jestem wykończona pracą w tak upalne dni!!
Na szczęście namówiłam męża aby na jutro czyli w sumie dziś wziąć wolne więc oboje mamy trzy dniowy weekend :tak:
Tak się cieszę bo pogoda cudna no i będziemy razem:)
A pisząc o pogodzie to na dziś zapowiadają około 30 stopni :tak: ale czad!!!super!!
W sobotę około 25 i dlatego prosto po zajęciach angielskiego ruszamy na safari :tak:
To w sumie prezent dla synka za to że tak pięknie uczęszcza do szkoły:)

Fajnie że udaje wam się spotykać na wspólnych spacerach:)
Ja chętnie bym do was dołączyła ale nie ma czasu :-(
Poznałam już Iwonę i Paulinę i mam nadzieję ze poznam i resztę.





Kraje dziękuje że się o mnie pytasz ;-)
Tak Ja zabiegana na maksa jestem.Na nic nie mam siły.
Wcale nie jest tak łatwo pracować,prowadzić dom do tego dziecko i inne obowiązki.Czasami brakuje mi siły i nie umiem sobie z tym poradzić :no2: ...ale takie życie.Nic łatwo nie przychodzi niestety.



Pozdrawiam was dziewczyny i życzę mega słonecznego i upalnego piątku:)
Uciekam spać.DOBRANOC

Agnieszka to super ze spedzicie wiecej czasu razem , ja tez zawsze czekam na weekend bo tylko wtedy mozemy cala rodzinka spedzic troche czasu razem.
Z ta praca to cie rozumiem ja jeszcze miesiac i wracam do pracy :( ciekawe ja to bedzie przy dwojce dzieci :baffled:
 
hej ;)

Mi też pasuje każdy dzień i każda godzina:tak:

Ewelina jak to będzie przy dwojce dzieci??
Przy Twojej organizacji będzie wszystko dobrze;-)

A ja dzisiaj spędziłam popołudnie z Gogat na placu zabaw:tak:
Kuba się wyszalał a Adaś grzeczny Aniołek ;)
Ewelina, Kraje_K spotkałyscie sie dzisiaj?:-)
 
Hej, hej :-)

Iwonka - dziękuję za rozmowę :tak: Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już dam radę być :tak:

Polaa - tak, tak spotkałyśmy się :-) i było mi bardzo miło poznać ją i jej szkraby :tak: a Ewelina ma pecha do wypadków naszych dzieci bo najpierw Twój Kubuś się pokiereszował a dzisiaj mój mały diabeł spadł ze zjeżdżalni i sobie zdarł brodę :szok: Potem poszarpali się z Wioletką o wiaderko a na koniec pogonili razem z placu starsze dzieci - tak dawali czadu:szok:
A Wy byłyście z Gogat w tym małpim gaju? Pytam bo jeśli to nie jest Go Kids Go to chętnie bym tam się wybrała , jeśli powiesz mi gdzie to dokładnie jest :tak:

Agnieszka - udanej wyprawy i pięknej pogody. A to jest prezent chyba i dla synka i dla mamusi za dzielne nauki ;-)

Spokojnej nocy.
 
Kraje_K to jest niedaleko mnie:tak: zapraszam do mnie i możemy tam iść;-)
To nie jest Go Kids Go, fajnie jest. Duzo atrakcji :) Plac dla mniejszych i większych dzieci:tak: jak dziecko skończy 5 lat to mozna je zostawic tam. Jest otwarte od 15 do 18.
To super, ze sie spotkalyscie;-)
 
Cześć:-D
To ja Wam sie pochwalę, że dzisiaj jechałam z Northampton do Leicester:szok::szok:
Wprawdzie mój mąż siedział obok, na szczęscie dla niego był po alkoholu;-) to sie aż tak strasznie nie bał:-D:-D a dziecko usnęło:-D
Autostrada nocą to nie jest jednak miejsce na próbne jazdy:-D:-D i nie wierzcie, że nie ma ruchu nocą, własnie chyba wtedy wszyscy wyjeżdżają:-D

Przez następne dwa tygodnie mój mąż ma na popołudnie, więc jak tylko bedzie dalej taka sprzyjająca pogoda to dołączę do Waszych spotkań:) w Abbey jak najbardziej:-D
 
Witam sie wieczorowa pora :)
Padam na twarz ale z usmiechem na twarzy. My dzisiaj korzystajac z tej pieknej pogody wybralismy sie do Bradgate Parku. Boze juz nie pamietam kiedy sie tyle nachodziłam ale satysfakcja wejscia na sama gore -bezcenna ;)
Pola tak jak Kraje pisala spotkanko sie odbylo i bylo bardzo fajnie a Sebus ,co za wesole dziecko :)
Super ze i twoje spotkanie sie udalo i chlopcy zadowoleni.
Iwonka bedzie super jak i ty sie do nas dolaczysz, juz widze co sie bedzie dzialo jak sie wszystkie nasze szkraby sie spotkaja, Abbe Park moze nie przetrwac :)
Gratuluje odwagi, autostrada-same slowo juz mnie troche przeraza a co dopiero tam kierowac ;)

To co dziewczyny jaki dzien wybieramy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :)
Rzeczywiście cisza :)

Dziewczyny kiedy się spotykamy?;-)

edit. Jutro o 15.30 spotykamy się z Ewangelią w Abbey Parku koło placu zabaw, jeśli ktoraś jest chętna to zapraszamy:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry