reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Czesc dziewczyny :) Widze ze watek sie rozkrecil:) super. Juz kiedys tu pisalam potem z braku czasu zostalo tylko czytanie .
Fajnie ze powstaly te play grupy musze i ja sie kiedys wybrac z moimi brzdacami.
Cosola a gdzie spacerujesz bo moj maz pracuje tylko na popoludniu wiec rowniez nie narzekamy na brak czasu ;)
Polaa powodzenia na zabiegu i zdrowka zycze zebysmy mogly sie napewno spotkac :)
 
Cześć,
Stinka, fajnie, że zajrzałaś do nas, bo teraz to bedziesz miała pracę cały czas:)
Co do fryzjera to ja chodzę do Sebastiana na Hinckley koło Polish Taste, ale ile osób tyle oczywiscie opinii:)
A ja dzisiaj ide na 2 year check up z Bartkiem.

A może spotkamy sie na play grupie z rana? przypominam, ze ja chodzę na pindar road w środę i na west end w piątki:) może bedzie Wam pasować:)
 
Cześć Dziewczyny

My troszkę odpadliśmy bo młodego też dopadło, smarkał, kaszlał iwyjątkowo duuuuuuuuużo spał :-( dopiero dzisiaj wraca do normalnego życia :tak: ale przepadła nam sobotnia play grupa i co gorsza nauka u Iwonki :wściekła/y:

Agnieszka - jak tam pierwsza lekcja? Oczywiście tradycyjnie życzę spokojnego tygodnia w pracy :tak:

Iwonka - jak poszło? Pierwsze koty za płoty? Czy ewentualnie jest możliwość dołączyć się w sobotę?

Poola - powodzenia z Kubusiem! Będzie dobrze :tak:

Cosola - spacerujesz w tym tygodniu w Abbey? :-) Może zajdziemy z małym, no i może wypali nam wyprawa do Go Kids Go?

Ewangelia - witaj :-)


Pogoda śliczna więc trzeba korzystać ile się da - zmykamy na spacerek.

Pozdrowionka
 
hej :)

U nas wszystko ok, zabieg był o 10. Ze szpitala wyszliśmy koło 13 :)
Kuba jak dostał srodek nasenny "odleciał" w 2 sekundy, potem jak Go przywieżli to lezał spokojnie, taki Aniołek:-) teraz wystawia cały języczek, zadowolony :)
dziękujemy za kciuki :tak:
 
Agnieszka - jak tam pierwsza lekcja? Oczywiście tradycyjnie życzę spokojnego tygodnia w pracy :tak:

...a dziękuje:)
Pierwsza lekcja ok,fajny klimat,fajni ludzie a Iwona super nauczyciel:)
Gdy weszłam do klasy siedziało już kilka osób,dosiadłam się i Iwona przedstawiła się miło :-)
Podoba mi się i będę chodziła :tak:
Cieszę się że podjęłam ten krok.
A Ty kiedy do nas dołączysz???

Polaa gratki dla małego,dzielny chłopaczek:)
 
reklama
Cosola moze w takim razie Abbey Park w piatek popoludniu :) Co ty na to ?
Moze ktos jeszcze sie przylaczy, wkoncu trzeba korzystac z ostatnich cieplych dni w tym roku :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry