reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Niestety na piątek mam już inne plany, ale jeśli Ci pasuje będę jutro w Pets Corner w Abbey Parku ok. 17.
Znaki charakterystyczne niebieski wózek i 15-miesięczny, ciemnowłosy rozbrykany synek ;-)
 
reklama
Hej Mamuśki :-)

Gdzie wszystkie się pochowałyście ? Taka cisza tu nastała, że aż strach :szok: Mam nadzieję, że jesteście wszystkie już zdrowe i że to tylko wina pogody, ale aż dziwnie jakoś tutaj jak nie ma co poczytać :tak:

Polaa - to mówisz, że Kubuś zaliczył swoją pierwszą ''imprezkę'' na środkach odurzających ;-) tylko teraz jak na Was strzeli focha to wywali cały jęzor ;-) Będziecie w sobotę na play grupie??

Cosola - dziękujemy za dzisiejszy spacerek :tak: My jeszcze przeżyliśmy chwile grozy , bo jak wychodziliśmy z parku zadzwoniła do mnie ta koleżanka , która miała nam dzisiaj towarzyszyć . Jej mały dostał jakiejś zapaści,duszności i zaczął jej odlatywać. Pojechaliśmy do niej żeby go zawieźć do lekarza ale trzeba było wezwać pogotowie i tak maluszek wylądował w szpitalu na obserwacji bo chyba nie wiedza co mu jest :-(

Ewangelia - a z jakich rejonów LE jesteś? Jeśli Cosola nie będzie protestować ;-) to ja chętnie się do Was przyłączę. Mam synka o 3 miesiące starszego od Twojej córci, więc może nawiążą wspólny język :-)

Spokojnej nocki Wam życzę kobietki
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)

Kraje_K jeszcze nie wiem czy będę:no:
a Ty??
O jejku co za przygoda z dzieckim kolezanki:( Mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku :tak:

bylam wczoraj u Ewangelii:tak:
(haha, Ewelina jak to dziwnie brzmi jak pisze Ewangelia;-))
Kuba gonił w ogrodku jak szalony i się wywrócił:-(
Patrzymy a leje się krew z bużki, wargi:-(
Przestraszyłam się, ze cos z jezyczkiem ale na szczescie warga i policzek zdarty. Warga dzisiaj mega spuchnieta:/ ale jak jadł sniadanie to coś pokazywał na jezyk, jak spytałam czy Go boli to powiedział, że tak:-( zobaczymy co będzie dalej.
Teraz spi w najlepsze a na 16 jestem umowiona z Gogat:-)

cosola ja jestem chetna na spotkanie w Abbey Parku w przyszlym tygodniu, co Ty na to? Obojetne ktory dzien, oby tylko pogoda dopisała ;)
 
Kraje_K mam nadzieję, że stan synka koleżanki się szybko poprawi.
A co do spacerków to wiesz, że my zawsze jesteśmy otwarci na Wasze towarzystwo ;-)

polaa jesteśmy chętni, to będzie nasz ostatni tydzień w UK przed 5-tygodniowymi wakacjami w Polsce :-) mam nadzieję że uda się spotkać:tak:
 
Niestety na piątek mam już inne plany, ale jeśli Ci pasuje będę jutro w Pets Corner w Abbey Parku ok. 17.
Znaki charakterystyczne niebieski wózek i 15-miesięczny, ciemnowłosy rozbrykany synek ;-)

Niestety dopiero teraz weszlam na forum bo jakos caly dzien sie dziwnie czulam. Chyba musze isc sobie zrobic badania bo jeden dzien czuje sie super a na drugi najlepiej bym sie z lozka nie ruszala :confused:
Ale moze w przyszlym tygodniu jak sie bedziecie jakos z Pola spotykac to chetnie sie przylacze jak nie macie nic przeciwko :)

Kraje to naprawde kolezanka przezyla, zycze zeby wszystko bylo w porzadku.
Ja mieszkam w okolicach Beaumont Leys . Pewnie ze mozesz sie do nas przylaczyc, bylo by fajnie jakby sie dzieciaczki poznaly:) Pasuje ci jutro tak ok 15 ?
Pola moze i ty dolaczysz? Mam nadzieje ze juz lepiej z buzka Kubusia i nie bedzie mial do cioci pretensji ;) wkoncu to na moim terenie mial wypadek:)
 
Ewelina nie będzie miał na pewno pretensji do Ciebie haha:-D
dzisiaj miał nowy wypadek:wściekła/y: zdarł kolana i strasznie płakał:/
spotkalam sie tak jak wczesniej pisałam z Gogat i jeszcze jedna Kolezanka i Mlody szalał i tak sie to skończyło:-(
Jutro nie dam rady dojechac do parku:no: umowilam sie z dziewczynami ponownie i idziemy z dziecmi do malpiego gaju, niedaleko nas jest, super sprawa, dzisiaj byłysmy obejrzec:tak:
ale cosola w przyszlym tygodniu jakos sie musimy umowic, Ewelina tez pewnie bedzie dała radę ;-)
 
Noooo brawo dziewczyny! :-) Widzę, że wszystkie żyją i są zdrowe i bardzo się ożywiły - tylko tak dalej trzymać :tak: Pogoda rewelka więc siedzimy prawie cały czas na dworzu. Trzeba korzystać zanim dopadną nas jesienne deszczowo - chorbowe dni. Dlatego Ewangelia jeśli nadal jesteś chętna to (jutro o tej 15 ) my jak najbardziej się piszemy:tak: Możemy umówić się przy zwierzakach? Mój synek będzie miał małą, fioletową piłkę nożną.
Szkoda tylko, że reszta mamusiek nie może, ale zapowiedzi widzę są na przyszły tydzień więc nie jest źle :-) Cosola, Polaa, Ewangelia to może jeszcze Iwonka da się namówić - jeśli znajdzie chwilkę wolną??
Polaa - wybieracie się do Go Kids Go?? Maluchy będą zachwycone :tak: My tam też często jesteśmy.Nawet ostatnio planowałyśmy z Cosolą się wybrać ale niestety mój mały się rozłożył i musiałyśmy przełożyć skakanie :-(
Chciałam powiedzieć jeszcze, że Twój Kubuś REWELACYJNIE wsuwa pomidorówkę - tak jest widziałam, widziałam :tak:

Agnieszka - gdzieś nam zniknęła, ale to jest kobieta pracująca więc jest usprawiedliwiona :tak:

Spokojnej i do juterka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kraje_K nie jest to chyba Go Kids Go :)) jest to koło przedszkola, taki małpi gaj:tak: rozne atrakcje, na pewno wiesz o co mi chodzi ;) jakie tory przeszkod czy coś w tym stylu
Cosola mi tez w zasadzie pasuje kazdy dzien ;) zalezy kiedy Ewelina i inne mogą :-)
 
Do góry