reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, Agnieszka, Bartek uwielbia rybki i mielismy teraz jechać do oceanarium, ale Adam uważa, że jak jest jeszcze pogoda to lepiej do zoo na spacer a oceanarium zostanie na potem:-D. Niby zapowiadali na niedzielę ciepło, zobaczymy.
Ja tez byłam w Twycross, ale to było prawie 4 lata temu i nie utkwiły mi w pamięci żadne rybki:-D
 
reklama
Kraje_K nie ma sprawy, Franek też trochę zakatarzony, więc nie chodzimy za daleko. Mam nadzieję, że do soboty wydobrzeje.

Kurcze, jeszcze jesień na dobre nie przyszła a już wszyscy chorują :no: dużo zdrówka dla Was ;-)
 
My byliśmy i chyba nikt więcej :-( było mniej dzieciaków niż ostatnio, więc mój Fanek czuł się trochę pewniej i fajnie się bawił. Mam nadzieję, że wkrótce poznam jeszcze kilka z Was :tak: zapowiadają ładny tydzień, więc polecam spacerki, mój mąż na popołudniówki, więc mamy z Małym dużo czasu :tak:
Jakieś chętne?:-)
 
Hej :)

Nas nie bylo na playgroup:no:
Ja jeszcze chora, męża rozlozylo, na szczecie Kuba sie jeszcze jakoś trzyma.
Oby tylko wytrzymal do jutra bo zabieg a musi być zdrowy.
Trzymajcie kciuki, proszę ;))
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Dawno mnie nie bylo. Zabiegana jestem szpital - dom....

Mam pytanie z calkiem innej beczki. Czy ktoras z Was zna jakas dobra, polska fryzjerke z Leicester? Chodzi mi o pasemka, balejaz. Bardzo prosze o wiadomosci na priva.

Z gory dzieki
 
Do góry