reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
hej dziewczyny :)

wróciłam:tak: było super :) jesesmy zadowoleni :) pogoda swietna, ponad 30 st. popadalo troche w niedziele ale wtedy pojechalismy do Barcelony:)
Wczoraj cos sie zle czulam wieczorem a dzisiaj juz goraczka i mega bol gardla i okropny katar:wściekła/y:

O ktorej jest w sobote playgroup? o 10? :)
 
polaa fajnie że jesteś, liczyłam na ten zaległy spacerek, ale widzę, że musimy poczekać aż się wykurujesz, dużo zdrówka życzę :tak:
Tak, play grupa jest od 10 do 12, my będziemy i mam nadzieję że się poznamy ;-)
 
Hej Dziewczyny

Poola - pewnie to zmiana klimatu Cię dopadła, dobrze chociaż, że urlop się udał i że jesteś zadowolona:tak:
Cosola - nie jechaliśmy do ''Go Kids Go'' bo mały coś jakiś dziwnie śnięty i marudny od dwóch dni chodzi ( dzisiaj np wstał dopiero 15 minut temu) Mój mąż już do pracy poszedł na dniówki i dopiero od poniedziałku ma ponownie wolne, to wtedy się umówimy ok? Oczywiście jeśli po ostatnich akcjach mojego rozrabiaki Twój Franio ma jeszcze ochotę zadawać się z takim łobuzem :-D

Iwonka - rybki są, ale nie jest to żadne wielkie ''akwarium czu oceanarium '' kilka gatunków jakieś złote rybki, karpie itp. i to wsio. Natomiast jeśli chodzi o wiek Bartusia to nie martw się, nawet dla spaceru warto się przejechać, przez chwilkę zawsze go czymś tam zainteresujesz:tak:

Agnieszka.kk - spokojnego dnia w pracy

Pozdrowionka
 
reklama
Witajcie:-)

cosola ja nadal oczywiscie bardzo chetna na wspolny spacer ale na razie sie czuje okropnie:-( gardlo zawalone a kaszle jak nie wiem co:/ mam nadzieje, ze do soboty przejdzie bo chce jechac na ta playgroup:tak:

agnieszka zdrowka!!! Wiem co czujesz:-(

zdjecia oczywiscie jakieś wrzucę:tak:;-)
tylko musze je sama jeszcze dokladnie przejrzec:-D
Na fb wrzucilam filmik :)
 
Do góry