reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Co usiądę napisać to albo mi komputer wywaliło albo Bartuś natychmiast potrzebuje mamy:-D

Poola i Gogat, sprawdziłam na mapie i mieszkamy troche daleko od siebie:-(, ale to nic, na pewno spotkamy się w końcu na jakiejś play grupie:-D

Ja mam blisko do Western Park i tam najczęściej wędrujemy, do Abbey też czasami zaglądamy, daleko w sumie tam tez nie mamy, a już najczęściej:-D:-D to siedzimy w Fosse Recreation Ground to mam na przeciwko domu:-D:-D

Kraje_k, a masz na facebook'u Spotkania Polonijne w Leicester? Jak masz to oni tam dają wszystkie informacje, między innymi terminy paly grupy, co do angielskiego to dalej nie wiadomo nic konkretnego, czekamy:-(
A ja jeszcze dzisiaj ide na pedicure:-D ale cos nie wydaje mi się, żebym mogła się pochwalic moimi czerwonymi paznokciami:-D no chyba że przyjdzie gwałtone ocieplenie:-D:-D:-D;-)
 
Hej dziewczynki

Agnieszka.kk - widzę, że codziennie lista obecności musi być zaliczona :-D - wzorowa uczennica normalnie :tak: Nastraszyłaś mnie tą pogodą, więc trzeba korzystać. Ja z racji wieku;-) i tak już odczuwam nadchodzącą jesień - ciągle mi jest zimno i strasznie chce mi się spać:-(

Iwonka - ale mnie złapałaś z tymi wiadomościami z SPwL- zachowałam się jak rasowy głupol:zawstydzona/y: - teraz już jestem na bieżąco z wiadomościami i terminami :tak:
Co do czerwonych pazurków to fakt - na ''dzielni'' :laugh2: się już raczej nie pokażesz, ale za to jaka ponętna do męża wrócisz :-D a po takiej długiej nieobecności to może nawet będą z tego dzieci :-p
Iwonka a gdzie Ty dokładnie mieszkasz? Bo te wszystkie parki o których mówicie to są spory kawałek ode mnie :-(
Cosola - daj znać co i jak z jutrzejszym dniem.

Aaaaaaa dziewczyny - tylko się ze mnie nie śmiejcie - czy któraś z Was rozważała uczestnictwo w zajęciach ZUMBA?? Fajnie to wygląda i bardzo mi się to podoba, ale samej to troche mi głupio tam wystartować :zawstydzona/y:.

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Kraje_k, przestań z tym wiekiem, bo czuję się jak staruszka:-D:-D:-D a tak nie jest:-D:-D:-D jeszcze kiedyś drugie dziecko przed nami. A jeśli chodzi o "zimno" to ja jestem niskociśnieniowiec i odkąd pamiętam zawsze mi było zimno.
Ja mieszkam na Glenfield Road koło Fosse Rd (blisko mam do Tesco:-D)i Hinckley tam tez koło Tesco:-D, nie to żebym była ich fanką, ale tak się jakoś złożyło:-D
Dziewczyny, 24 września będzie pierwsza lekcja angielskiego dla początkujących, takie dostałam informacje, Spotkania Polonii w Leicester będą to niedługo ogłaszały.
 
Hej hej!

Kraje staram się zaglądać najczęściej jak się tylko da :tak:

Co do Zumby to ...mnie nie namówicie :-D:no: ale chętnie pokibicuję innym,bardziej odważniejszym :tak:
Co do angielskiego to Ja będę chodziła i wszystko wskazuje że Iwona będzie mnie uczyła :-D

Pozdrawiam was i życzę spokojnej nocy:)
 
Dziewczyny własnie otrzymałam informacje w sprawie kursu języka angielskiego od podstaw.


Zajęcia będą odbywać się w soboty od 10 do 12, opłata 2 funty za godzinę, płatne z góry za 6 tygodni, zaczynamy 24 września.
W środę poprzedzającą rozpoczęcie kursu Pani Justyna będzie zbierała pieniądze za kurs w godzinach od 15.30 do 16.30 w Manor House
 
reklama
No to zaliczyliśmy sobotnią play grupę, było całkiem miło, mimo chaosu powodowanego przez liczną gromadkę rozbrykanych dzieciaków:tak: Mój Franek był lekko przytłoczony nadmiarem wrażeń, ale w biegiem czasu rozkręcił się i nawet trochę pobawił.
Miałam przyjemność poznać Kraje_K i jej Rodzinkę oraz kilka innych mamusiek :tak:
Mam nadzieję, że za tydzień poznam resztę z Was :tak:

W sobotę wieczorem załatwiliśmy sobie opiekę nad synkiem i poszliśmy ze znajomymi do pubu, fajnie było wyrwać się z domu, zabalowaliśmy do 1 w nocy :-) Dziś za to byliśmy na basenie, więc weekend zaliczam do naprawdę udanych :tak:

Pozdrawiam!
 
Do góry