reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Agnieszka.kk - Dziękuje za zaproszenie na kawkę ale chyba najszybciej uda nam się spotkać na play grupie - jeśli wybierasz się na następną? Mąż przez 3 tygodnie sam rządził więc muszę wszystko jakoś ogarnąć ;-)

Kraje spoko rozumiem ale Ja niestety na playgrop nie chodzę,nie mam czasu niestety lecz pojawiam się na sobotnich spotkaniach w Manur Hause gdybyś kiedyś miała zamiar też się tam pojawić to się zgadamy:)Pozdrawiam


Miłego poniedziałku życzę wam:)
 
Witam Serdecznie Sylwia, ja jestem zainteresowana childminder od przyszlego roku tylko w jakich okolicach ty mieszkasz bo to jest dla mnie wazne, ja musze szukac kogos niedaleko mnie albo najlepiej niedaleko mojej pracy, ja pracuje w south wigston a mieszkam narazie kolo saffron lane ale najprawdopodobniej przeprowadzimy sie juz niebawem na aylestone.
 
Pola milych wakacji wam zycze ale wam zazdroszcze, bawcie sie dobrze :-) i wiesz dzialajcie tam nad rodzenstwem dla Kubusia :) dzisiaj spacerowalam samotnie :-( ale nudy juz po godzinie bylam w domu, beznadziejnie samemu spacerowac :-( Pozdrawiam Papa
 
Hej:-)

Gogat
wiem jak to jest samemu spacerować:tak: szkoda, ze nie dalam rady ale jak to przed wyjazdem gdziekolwiek wszystko trzeba przygotować:-) nie lubie pakowania:no: Nadrobimy jak wroce;-)
No, w końcu musimy zacząć porządnie "działać":-D
 
Iwonka w okolicach saffron lane:tak: raz byłyśmy w Knighton Parku niedaleko nas, super tam jest;)

Ja juz prawie spakowana, jutro przed 5 rano wyjazd na lotnisko :)
 
reklama
Hej Mamusie

Gdzie się wszystkie podziałyście? Co tu taka cisza? Polaa jest usprawiedliwona, ale reszta hmm....??
My już na miejscu. Zimno tutaj się już zrobiło i jakoś spać się strasznie chce.

Dziewczyny mam pytanko jak to jest z tą play grupą? Kiedy to się dokładnie odbywa ? Chodzi mi o dni i godziny. Przegapiliśmy poprzednie spotkanie i teraz jesteśmy w ''ciemni''.
No i gdzie i kiedy mogę zapisać się na ten ang.?
Cosola - dalej chętna na spacerki? To my chętnie też :tak:
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:
Do góry