reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Zimno???!!! Mi jest tak strasznie goraco dzisiaj!! uffffff

Iwona zazdroszcze Ci tego wyjazdu do Dziwnowa! Nie zamartwiaj sie tymi wydarzeniami tutaj. Prawda jest taka, ze ludzie wiecej plotek robia niz to wszystko warte. We wtorke ktos puscil fame na fejse ze New Look na przeciwko Primarka podpalili i ludzie w panike wpadli.:dry: Szkoda slow....
 
reklama
Witajcie!
W końcu weekend:)jupiiiiii,jak się cieszę:)

Cześć Dziewczyny,
Ja tez mam nadzieję, że z tym "piątkiem" to tylko plotki. Najbardziej denerwuje mnie ta bezsilność rządu angielskiego, nie chce tu otwierać "niepolitycznej" dyskusji;-) bo nie o to chodzi.

Miałam sie pochwalić, że jedziemy do Dziwnowa, ale jak czytam o wydarzeniach w Leicester to nawet nie mam do tego głowy:-(

Trzymajcie się.
Iwona odpoczywaj w Pl ile się da.
Staraj się za bardzo nie myśleć o ty co dzieje się tutaj...
Kiedy wracacie do UK?
Pozdrawiam Cię i nie martw się za dużo...:)

We wtorke ktos puscil fame na fejse ze New Look na przeciwko Primarka podpalili i ludzie w panike wpadli.:dry: Szkoda slow....

co...?
a podpalili na prawdę czy nie?
ja pierdzielę...szok

Ja dziś kończę standardowo po 22 a nawet bliżej 23 i kolega mnie pod dom podwiezie bo strach chodzić a szczególnie dziś bo podobno ma być najgorzej:(
 
Witajcie:-)

agnieszka bezpiecznego powrotu do domku po pracy zycze ;) dobrze, ze kolega podwiezie Cie pod sam dom:tak: bedzie dobrze ;)

Ja, szczerze, jakos nie wierze, ze dzisiaj ma byc podobno najgorzej:no:
Mowię sobie, ze to tylko plotki i tego sie trzymam:tak:

Jeju, musze w koncu potwierdzić nasze przybycie na spotkanie bo jakoś mi schodzi:zawstydzona/y: Mam tylko nadzieje, ze moje dziecko bedzie zdrowe bo dzisiaj rano znowu sie obudzil z zatkanym noskiem:-( goraczki nie ma:-) teraz spi, a ja biore sie za obiad.
 
Hej dziewczyny

Polaa - widzę, że do potwierdzenia zabierasz się tak jak i ja ;-) piszę je od tygodnia i jakoś nie mogę napisać :zawstydzona/y: aż boję się zapytać czy nas wpuszczą bez potwierdzenia :-p
Dużo zdrówka dla maluszka!!!

Dziewczyny - co do zapowiadanych ''akcji'' na dzisiaj to mnie nawet nie straszcie, ja tu mieszkam w samym centrum i na samą myśl nerwicy dostaję. Wystarczy,że jak się przejdę po okolicy i widzę jak większość sklepów zabija okna dechami , to daje mi do głowy.

Iwonka - udanego wypoczynku nad morzem i oczywiście dużo, dużo słonka.

Do zobaczenia jutro na spotkanku.
 
agnieszka bezpiecznego powrotu do domku po pracy zycze ;) dobrze, ze kolega podwiezie Cie pod sam dom:tak: bedzie dobrze ;)
Dziękuje Ci:)
Dotarłam cała i zdrowa,teraz cieszę się weekendem:)
Dziewczyny - co do zapowiadanych ''akcji'' na dzisiaj to mnie nawet nie straszcie, ja tu mieszkam w samym centrum i na samą myśl nerwicy dostaję. Wystarczy,że jak się przejdę po okolicy i widzę jak większość sklepów zabija okna dechami , to daje mi do głowy.
współczuję...na sam widok człowieka starach zżera ;(
3maj się!
A ja słyszałam, że Premier UK powiedział, że zabiorą benefity tym co brali udział w zamieszkach, nie wiem czy to prawda, ale jak tak, to uważam to za świetne rozwiązanie. Zmykam, bo tylko na chwilkę jestem, dziecko czeka na kolacje:)))

...a słyszałam o tym...
na fb nawet petycja "chodzi" aby się podpisywać pod tym żeby benefity zabrać tym którzy kradli czy bójki powodowali itd.
I Ja się z tym całkowicie zgadzam...do roboty niech idą a nie kradną zlodzieje grrrr :-/



Uciekam spać dziewczyny.Dobranoc!
 
Stinka Ty też nie byłaś...:(


Ja chciałam was mocno przeprosić ale niestety nie zdążyłam na spotkanie,dopiero weszłam do domu,sprawy osobiste,wybaczcie...tak mi przykro bo bardzo chciałam iść :(
Mam nadzieję że już niebawem będzie kolejne spotkanie na które wybiorę się w 100% jak życie nie przyniesie mi nieoczekiwanych niespodzianek.


A kto z was był?
proszę napiszcie jak było?
 
No pięknie, pięknie ;-)
Byłam ja i Polaa and that's all :-(.
Wydaje mi się, że było baaaardzo mało osób. Spotkanko to było spotkaniem organizacyjnym. Każdy z obecnych dostał karteczkę z propozycjami zajęć i pomysłów i wybieraliśmy co nas interesuje. Ilość zainteresowanych osób daną ''dyscypliną'' decyduje czy zajęcia powstaną czy nie.
Udało się zebrać minimalną ilość chętnych na play grupę dla maluchów, teraz mamy czekać na maila od organizatorów.
Polaa - miło było Cię poznać, masz świetnego synusia :-).
Z racji tego, że mój mąż musiał jechać do pracy na 18, musieliśmy wyjśc wcześniej :( także resztę może jedynie dopisać Polaa ( o ile też nie uciekła ;-) ).
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie:tak:

No, szkoda, szkoda, ze Was dziewczyny nie było:-(
Szczerze, czekałam i wypatrywałam:tak:

Nastepne spotkanie za dwa tygodnie o godz. 16;-)

Kraje_K dziekuje i wzajemnie;-) rowniez milo było Was poznać:tak: dobrze, ze zagadałaś bo nie mialałabym pojęcia, że Ty to Ty:-D

Nie zwiałam:-D byłam do końca:-) ale nic wiecej nie było, tylko sprawy organizacyjne, jesli chodzi o te playgroup' y to rzeczywiscie udalo sie stworzyc jedną i maja dać znac i co i jak:tak: ale pod koniec bylo cos wspominane ze pierwsza powinna byc 10 września.

Właśnie położylam mojego urwiska spać, wreszcie spokój:-D
 
Do góry