reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
agnieszka mam konto na fb :) zaraz Ci wysle pw z danymi :tak:
a na spotkanie jak najbardziej sie wybieram :)

Gogat mamy swoje numery telefonow wiec jutro jestesmy w kontakcie:tak:
ja mysle, ze po 15 bede dala rade, Ty mi po prostu napiszesz jak sie u Ciebie sytuacja przedstawia bo wiem, ze z takim malenstwem trudno ustalic konkretna godzine;-)
A jesli bedziesz uwazala, ze tak kolo 11 jestes juz gotowa to wtedy dam rade na pewno :) poloze Go najwyzej pozniej:) tez nie ma problemu:-) daj znac rano, pogoda ma byc podobno a jesli cos by sie z nia pochrzanilo to zapraszam do mnie na kawke czy herbatke:tak:
 
Ostatnia edycja:
agnieszka mam konto na fb :) zaraz Ci wysle pw z danymi :tak:
a na spotkanie jak najbardziej sie wybieram :)

polaa fajnie,dziękuje za dane,już wysłałam zaproszenie:)
Super że wybierasz się na spotkanie!


...ale wam dobrze dziewczyny z tymi spacerami oby tylko pogoda wam dopisała :tak:
Ja nie długo idę do pracy...ehhh nie lubię poniedziałków!
 
Cześć Dziewczyny :)

Już myślałam, że mieszkacie bardzo daleko ode mnie - piszecie o słonku, a u mnie nawet kawałeczka nie było, ale już się i tutaj pokazało :) Niestety i tak ciepło nie jest
:(
Iwonka - życzę ''cierpliwości'' w czasie lotu i super pogody w czasie pobytu w PL :)
Agnieszka.kk - mieszkamy w Gd, ale uważam, że Twoje strony są równie piękne i fajne co trójmiasto. Zanim urodził się mały często robiliśmmy sobie z mężem wycieczki w Twoje okolice i zwiedzaliśmy wszystko co związane z historyczną stroną naszego kraju. Sama przyznasz, że tego u Was nie brakuje :) Teraz każdą wycieczkę musimy już planować pod kątem małego i spontaniczne wypady poszły w zapomnienie :( Czekamy aż Seba podrośnie i wtedy ponownie ruszamy w teren, aby pokazać to wszystko małemu :)
Jestem pod wrażeniem Twojego fotobloga, kawał dobrej roboty kobieto :)
Gogat, Polaa - udanego spacerku i słoneczka, żebyście nie musiały uciekac do domku :)
Uciekam- zaraz przychodzi do nas towarzysz zabaw Sebastiana, więc wszystko stanie na głowie :)
Pozdrawiam
Kasia
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki ktore wybieraja sie w sobote. Na fejsie wlasnie pojawila sie infromacja:
WIADOMOŚĆ DLA ZAINTERESOWANYCH SPOTKANIEM 13 SIERPNIA
O GODZINIE 16.00, W BUDYNKU MANOR HOUSE, LE3-2BG.
Prosimy o potwierdzenie przybycia na w/w spotkanie na
adres e-mail: magmar2011@yahoo.p
 
Hej dziewczynki ktore wybieraja sie w sobote. Na fejsie wlasnie pojawila sie infromacja:
WIADOMOŚĆ DLA ZAINTERESOWANYCH SPOTKANIEM 13 SIERPNIA
O GODZINIE 16.00, W BUDYNKU MANOR HOUSE, LE3-2BG.
Prosimy o potwierdzenie przybycia na w/w spotkanie na
adres e-mail: magmar2011@yahoo.p

Stinka dzięki za info.:)
Za raz potwierdzę jeszcze raz nasze przybycie.

Pozdrawiam was!
Życzę miłego wtorku:)
 
Dziewczyny a jak to trzeba potwierdzić? Wybieram sie na to spotkanie ale jeszcze nic nie potwierdzałam:no: Z gory dzięki za informację;-)


Umówiłam się z Gogat na 15 na spacerek z maluchami:tak:
Mam nadzieje, ze pogoda do tej godziny sie nie zmieni hihi:-)
 
reklama
Iwonka, super ze podroż udana:tak: grzeczny synek ;-) udanego pobytu.
A jeśli chodzi o to potwierdzenie też tak pomyślałam ale chcialam sie upewnić;-)
 
Do góry