reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Nie przejmuj się nic.
Z tego co kojarzę to Iwonka(mam nadzieje,że się nie pogniewa,że o niej piszę ;)) i jej synek byli w podobnej sytuacji.
I zdziwisz się jak szybko takie małe dziecko się aklimatyzuje ;)
Co do Twojego udzielania się ,mnie akurat wogóle to nie przeszkadza czy Ty w PL czy w UK ,są dziewczyny,które tylko czytają ,więc naprawdę się nie przejmuj tym i poprostu pisz jeśli masz oczywiście taką ochotę ;)
Ja piszę non stop,wogóle jestem straszną gadułą...ha ha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha cała dorotka;) tak własnie jest z gp tutaj wiec problemów nie ma dasz sobie radę napewno;) małym się nie przejmuj będzie dobrze to tylko 2 godzinki. Będzie potem spał jak susel;) u nas wpozadku ja chora ledwo wydolilam w robocie jutro chyba wolne.. A najgorsze jest to ze uciekł
nam pies dzisiaj o 19... Martwie się onia.. Jutro wszędzie dzwonimy oby się znalazła bo się zalanie a oliwce nie wiem co powiem..;(;(;(;((
 
Mariolka88
Ty się ze mnie nie śmiej :D:D:D
Co ja na to poradzę.Są mruki i takie ja ja ,którym buzia się nie zamyka :D
Życzę Ci zdrówka i oby piesek się odnalazł.
Pozdrawiam.
 
hej mamuski!

Kasiu to co pisala Daysie o gp sie zgadza. z ta roznica ze teraz masz wybor i nikt nie wybiera lekarza dla ciebie bo wybierasz go sama. wiadomo ze najlepiej jest wybrac przychodnie blisko miejsca zamieszkania bo tak wygodniej. nie wiem czy wciaz jest rejonizacja bo z tego co pamietam gdzies czytalam ze juz nie.

jesli chodzi o lot z dzidzia. ja pierwszy raz lecialam do pl jak maly mial 7 miesiecy mniej wiecej o tej samej porze co ty. nie bylo zadnych problemow. maly sie smial caly czas, wszystkiemu sie przygladal. teraz jak bylam w algierii to z kolei musialam go obudzic w o 4 rano. i tez nie bylo klopotu. mialam zniego niezly ubaw.
a jesli chodzi o to ze maly nie widzial dlugo taty i ze to bedzie nowe otoczenie to tez wydaje mi sie ze szybciutko sie tu odnajdzie. najwazniejsze ze mamusia bedzie obok.

znalezliscie juz jakis pokoik? jesli tak powiedz w jakiej okolicy. a jesli chodzi o umawianie sie na spacerki to zawsze mozemy podac ci nr tele na privie.

ja dalej mecze sie kurcze z ta moja reka. czuje sie jak niekompletna.
a jutro udalo mi sie wcisnac do fryzjera wiec w koncu cos z soba zrobie.
bylyscie moze u polskiego fryzjera na hinckley? ja wiem jak obcina sebastian bo on urzedowal wczesniej na fosse a jutro bedzie mnie ciela jaks laska.
moze ktoras juz korzystala z jej uslug...

no to milego dnia!

p.s.
Daysie ja tez naleze do gadul. a jeszcze nasililo mi sie to po urodzeniu dzidzi i siedzeniu samej w domu hihi....
 
Ja w trzech przychodniach w jakich byłam zarejestrowana wyboru lekarza niestety nie miałam.
Przydzielano mi go odgórnie.
Tak samo było z lekarzem dla Antosia.
Ale może nie wszędzie tak jest.
Uciekam do urzędu kilka spraw załatwić.
Pozdrawiam i miłego dnia.
 
no to zle cie zrozumialam. myslalam ze chodzilo ci ogolnie o wybor przychodni kiedy pisalas o wyborze gp.
no bo faktycznie jest tak ze przychodnie wybierasz sama ale oni "podpisuja" cie pod jakiegos lekarza sami. sorki za zamieszanie...
 
Nie przejmuj się nic.
Z tego co kojarzę to Iwonka(mam nadzieje,że się nie pogniewa,że o niej piszę ;)) i jej synek byli w podobnej sytuacji.
I zdziwisz się jak szybko takie małe dziecko się aklimatyzuje ;)
Co do Twojego udzielania się ,mnie akurat wogóle to nie przeszkadza czy Ty w PL czy w UK ,są dziewczyny,które nie piszą nic a czytają ,więc naprawdę się nie przejmuj tym i poprostu pisz jeśli masz oczywiście taką ochotę ;)
Ja piszę non stop,wogóle jestem straszną gadułą...ha ha
trez jestem gadula zazwyczaj.. czasami mam objawy niesmalosci:p
Anja- moj K. ma jeszcze ogladac ten weekend jakies pokoje, wszystko jest na dobrej drodze, ale szukamy czegos w okolicach naurborough.
 
mam nadzieje ze oprowadzicie mnie troche:)i ze bede mogla was kiedys zaprosic na kawke i zabawe z maluchami:)
Mariolko- mam nadzieje ze piesek sie znajdzie
aha jeszcze co do tych szczepionek , to powinnismy w stycznia dostac 5w1 czyli skojarzona, mowili mi ze w uk one sa podstawa , bo w pl sie za nie placi, za darmo sa 3w1 oznaczenie to HIB(+IPV+INFAMRIX)
nie wiem mam skserowana karte szczepionek i pielegniarka kazala mi to w uk w przychodni pokazac bo oznaczenia sa takie same
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byłam,załatwiłam,wróciłam...nareszcie.
Anja
daj spokój nic się nie stało ;)
Kasiuch
źle Cię zrozumiałam jeśli chodzi o te szczepienia ;)
Pamiętam tyle,że Antoś miałam na 12 mc a potem dokładnie 4 tyg.później kolejne i następne dopiero jak skończy 3 latka.
Niestety nie pamiętam co to za szczepienia a książeczkę zdrowia Tosiczka mam akurat w samochodzie,bo dziś była mi potrzebna w urzędzie miasta więc nie zerknę teraz.
Ale potem napewno to zrobię i napiszę.
Uciekam obiad robić.
Synek z tatusiem grają w piłkę na boisku a ja na chwilkę tu zajrzałam.
 
Do góry