reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

Witam serdecznie wszystkie mamy !Jestem zarejstrowana od jakiegoś czasu,ale jakoś nigdy nie było sposobnosci żeby się odezwać.Ale teraz jestem w strasznym klopocie.Szukam opieki do synka ,ale nie na pelny etat.Jesli mozecie pomoc prosze odezwijcie sie !
 
reklama
Witaj Mazi doszukalam ze mieszkasz na Armley. Pytalas tez o zlobek moze Cocolino by cos doradzila ona sie dowiadywala. niestety nie mam jak pomoc.
Motylek jeszcze raz gratulacje.
Bedismall uwazaj na siebie. i dawaj znac co i jak
reszte pozdrawiam i piszcie co tam
u nas wszystko ok dzieci rosna. dzis bylam z Nicolasem w takim jakby centrum zdrowia dziecka z jego alergii no i doszlismy do w niosku z lekarka ze trzeba obserwowac bo z kilku alergentow juz sie wyleczyl, najgorzej zima jak sie grzeje i suche powietrze
nic pozyjemy zobaczymy
wybieramy sie na urlop jesli tylko arek dostanie urlop na dany termin jaki jest dostepny jedziemy na tydzien
a to to miejsce
Lodge / Caravan Hire | Augill Beck Park

pozdrawiam cieplutko
 
Witajcie
Cześć Mazi,witamy na forum. Jeśli potrzebna jest ci opieka w różnych godzinach i na zmiany to dowiedziałam się właśnie dzisiaj że listą dobrych childminderek,które pracują nawet w weekendy dysponuje FAMILY HUB. Ponoć jest to budynek Morrissona w centrum Leeds. Mają też swoją stronę internetową. Wiem od dziewczyny która skorzystała z ich pomocy a pracuje właśnie na zmiany również w weekendy,nadgodziny itp i oni jej pomogli. Zapłacili też za pierwszy tydzień opieki bo to taki luźny tydzień na przystosowanie,różnie może być.
Dziękuję ci Motylku.......aż się czerwienię:zawstydzona/y:
 
Witam kolezanki po baaaardzo dlugiej przerwie:-):-):-)
W koncu moge sie pochwalic ze po 4 dlugich miesiacach jestem posiadaczka mojego wlasnego,prywatnego slicznego domku z duuuzym ogrodem:-):-):-):-):-):-):-):-)
Pomimo nerwow,wyrzeczen,straconych kilogramow uwazam ze bylo warto:tak:
Motylku wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia i powodzenia w dzialaniach nad powiekszeniem rodziny:tak:
Bedismall gratuluje stanu odmiennego
Reszte dziewczynek pozdrawiam i zabieram sie do roboty,bo jeszcze troche pudeleczek zostalo mi do rozpakowania:szok:
 
Czesc dziewczyny :-)) :-):-)

Dzis troche cieplej jak wyszlam rano na ogródek - potem pewnie ubiore mala i wyjde z nia na troszke, zeby sie dotlenila, bo przeziebiona troche jest :baffled:

Bedismall - czerwienisz sie a ja nic takiego wlasciwie nie powiedzialam - hhihihihi :zawstydzona/y::-D

Kamalodz - baaardzo sie ciesze, ze masz swój wlasny domek i wymarzony domek :-)) My tez kiedys chcieli bysmy wykupic od landlorda ten, w którym teraz mieszkamy, bo póki co ja sie nigdzie stad nie ruszam :no::-)

Stefanka, Justyna - co u was sasiadeczki, kumoszki ? Pozdrawiam :-))) :-p

Ingrid - jak Ty kochana radzisz sobie ze swoimi ksiezniczkami ? Ja normalnie mam takie rozterki zwiazane z zajsciem w kolejna ciaze, ze sama juz nie wiem co mam robic - czy zdecydowac sie na ten krok czy nie ? Moze Ty mi madrze przemówisz do rozumu ? :happy2: bo przeciez Ty wiesz najlepiej jak to jest, prawda ?

Agneska - co u Ciebie ?

Ewcia - a Ty jak tam sie zapatrujesz na powrót do kraju na stale ??

Cocollino - jak w pracy i jaK Twoja Emilcia ??

Tuunia - co u Szymusia i u Ciebie ?

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I ZYCZE MILEGO DNIA ..... :-):tak:
 
hejka
Motylku jeśli ja mogę coś ci doradzić to powiem,że ja nigdy nie załowałam tego kroku z zajściem w drugą ciążę,a kto wie co kiedyś ty będziesz myślała,czy nie żałowałabyś że nigdy się nie zdecydowaliście. Tak tylko podpowiadam
 
Wiem, wiem Bedismall ale powiem Ci ze dzien w dzien o tym mysle i rozpatruje wszystkie za i przeciw ... oczywiscie wiecej jest tych ,, za '' ale mimo to rozmyslam i rozmyslam ..... echhh ;-) w kazdym razie dziekuje za dobre rady i wiem, ze Julia nie moze byc sama i nie mozemy tez czekac w nieskonczonosc, bo ja mam juz 32 lata, a nie 20 . Pozdrawiam serdecznie ;-) i piszcie co u was ;)
 
Czesc dziewczyny:-)) Mam do was pytanko tak szybciutko - orientujecie sie moze jak to jest z zalozeniem dzialalnosci w uk, a rozporowadzaniem towaru w pl ? bo mysle nad czyms i wlasciwie jestem juz do tego przygotowana ale zastanawiam sie czy jest taka mozliwosc, zebym zalozyla tu wlasna dzialalnosc, a otworzyla w PL jakis punkt z którego czerpala bym dochody ? Czy wystarczy zalozyc tylko tu dzialalnosc, czy bede musiala równiez w pl ? bo pewnie z pit-u bede sie musiala w pl rozliczac ale kolejny problem to to, ze nie mam na towar faktur ani dowodu zakupu, bo dostarcza mi go ktos z rynku i z racji tego nie mam zadnego potwierdzenia , wiec zastanawiam sie z której strony ten problem ugryzc, zeby na tym zyskac a nie stracic ;-/// Zastanawialam sie równiez nad allegro no ale koszt przesylki byl by chyba zbyt duzy, zeby mi sie to oplacalo . Jak myslicie ? Byla bym wdzieczna za jakies podpowiedzi i dobre rady z waszej strony, poniewaz nie chce sie ladowac w cos, co nie bedzie mialo sensu, a z drugiej strony bylo by to dla mnie najlepsze rozwiazanie bo przy dwójce dzieci w przyszlosci wolala bym pracowac w domu . Pozdrawiam . Pa :):):)
 
Hej dziewczyny! To raczej mój ostatni wpis na ziemi UK :)
Motylku sama jestem zainteresowana tematem więc poczekam czy ktoś zorientowany ci nie odpisze. Ja póki co zamierzam pare rzeczy wystawić na allegro ale dlatego że je sobie sama przywiozę :-). A poza tym GRATULACJE - niech wam się jak najlepiej wszystko układa na nowej drodze życia !!!
Bedi - Gratulacje!!! Niech maluszek zdrowo rośnie - z 3 nie jest tak źle!
Kama - super że macie już swoje mieszkanko, niech się wam dobrze mieszka.

A poza tym dzięki dziewczyny za ten rok spędzony razem wirtualnie. Niektóre z was udało mi się poznać osobiście, inne znam tylko ze zdjęć ale dzięki wam wszystkim to był lepszy czas, DZIĘKUJĘ :tak:
Oczywiście będę tu zaglądać i zdawać relację jak się żyje po powrocie. Może kiedyś tutaj wróce do UK ? Mam nadzieję że uda nam się żyć w Polsce ale to się okaże dopiero.
Stefanka - my będziemy w stałym kontakcie - tak łatwo się mnie nie pozbędziesz :)

Trzymajcie się wszyscy - jeszcze 9 dni i zjeżdżam :-)
 
reklama
Do góry