reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

Witam!!

Wpadam sie przypomniec i pozdrowic wszystkich, u nas po staremu, Ala rosnie coraz wiecej kuma, my mielismy troche dni urlopu, pogoda dopisuje :) nie jest zle

pozdrawiamy wszystkich!!!!!
 
reklama
Hej kobiki
Chciałam się podzielić nowiną że spodziewam się kolejnego,trzeciego już dziecka ale to pierwsza moja ciąża w UK. Pierwszą wizytę mam na 1 czerwca. Jestem pełna obaw i nie jestem w stanie stwierdzić kiedy była ostatnia miesiączka ani zapłodnienie wiec liczę tylko teoretycznie. Mam nadzieję że wszystko się jakoś unormuje. To się stało nagle i nieoczekiwanie,miałam w tym roku dać Dominika do przedszkola i iść do pracy.......eh

Zytasia bardzo smutna ta twoja wiadomość,jak ona się trzyma? Wyrazy najgłębszego współczucia. To najgorsze co może się matce w najczarnych snach nie przyśnić....

Motylek a gdzie mieszkałaś i gdzie teraz mieszkasz? My chcemy się wyprowadzić z naszego lokum na coś ładniejszego i większego ale brak funduszy a w mojej sytuacji raczej się nie zanosi na poprawę
 
BEDISMALL gratulacje, masz problem zapytanie wal smilo sluze pomoca
AGNESKA juz nieduzo ci zostalo super.
u nas ok teraz jestesmy kilka dni sami myslalam ze bedzie ciezko a jest ok;
Lenka kawal kobitki juz noce daje przespac. Nicolas duzo pomaga no i w dzien sporo spi wiec mam luz
pozdrawiam cala reszte
 
zdaje się że będę znowu potrzebowała moją bramkę,heheh ;-)

mam dzisiaj pierwszą wizytę z midwife,opowiem jak już wrócę od lekarza
 
Witam serdecznie, mam 28 lat i z wykształcenia jestem pedagogiem. Bardzo chciałabym pracować jako opiekunka do dzieci, oferuje mile spędzony czas dla dzieci i niskie ceny. Zainteresowane Panie proszę o kontakt roksi1006@wp.pl :-)
 
cześć dziewuchy
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WCZORAJSZEGO DNIA DZIECKA DLA WSZYSTKICH MAM I BRZDĄWCÓW BO W KOŃCU WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI



a ja wczoraj byłam na wizycie,nic szczególnego,dała mi jakieś papierki, wybrałam sobie LGI bo w nim raz byłam i jestem zadowolona przynajmniej na oddziale dziecięcym i obliczyli mi 8 tydzień i tyle
 
Hej dziewczyny :-))))))

Witam Was po dlugiej nieobecnosci- czekalam na to , zeby znalezc chociaz chwilke na napisanie do was i udalo sie. Gosci pozegnalam w niedziele wieczorem :baffled: - byli u nas 10 dni , ja juz mam obraczke na palcu i jestem bardzo szczesliwa, ze jestem ZONA, a mój K dla mnie wreszcie MEZEM :-D:-D:-D:-D:-D:-D. Teraz jestesmy prawdziwa rodzinka :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:. Najbardziej obawialismy sie o pogode, bo dzien wczesniej ( we wtorek ) lalo jak niewiem i bylismy pewni, ze planowane przyjecie na ogrodzie bedzie musialo byc przeniesione do domu, bo nie ma szans, zeby pogoda sie nastepnego dnia poprawila ..... ale bylismy bardzo mile zaskoczeni, kiedy w srode zaswiecilo dla nas sloneczko :tak::tak::tak::tak:. Wszystko poszlo zgodnie z planem - na szczescie tydzien przed calym slubem znalazlam dziewczyne, która sie oglosila na pieczenie ciast, a ja zapytalam ja czy podjela by sie zrobienia dla mnie równiez czegos wiecej typu obiad, przystawki .... no i nastepnego dnia byla juz u mnie i sporzadzilysmy menu ;-);-);-) - to byl jej debiut i powiem wam, ze spisala sie NA MEDAL. Dzieki temu ja równiez bylam spokojna o wszystko, bo ona podawala do stolu równiez i nawet tort weselny mi upiekla :szok: Takze jesli bedziecie kiedys mialy taki sam lub podobny problem jak ja - polecam naprawde ta dziewczyne, bo my jak i nasi goscie byli bardzo zadowoleni. :-D:-D:-D

A po wszystkim i po pozegnaniu gosci mam mnóstwo sprzatania, prania, prasowania, jeszcze moja Julia 2 tygodnie przed naszym slubem przeszla ospe, teraz tez jest troszke przeziebiona, no ale nie ma tego zlego, bo za miesiac to my wybieramy sie do Polski - bilety juz zamówione.... Mnie sie tak szczerze mówiac nie chcialo, bo przeciez Polska u nas byla ale moja siostra nie przyleciala , bo nie mogla wiec lecimy do niej, a potem zamierzamy na tydzien wybrac sie w góry lub nad morze :happy::happy::happy::happy: - takze bedzie to taka nasza podróz poslubna .... hihihhi.

Któras z was pytala mnie gdzie sie przeprowadzilam, bo tez szuka czegos fajnego - ja z Beestonu na Middleton i jak narazie nigdzie sie stad nie ruszam !!! :tak:;-):-) a wszyscy mówili mi, ze tak do kitu - dla mnie super - fajni sasiedzi, blisko przedszkole, blisko przychodnia wszystko.... nawet przystanek .... :rofl2::rofl2::rofl2: No a tak na marginesie mówiac, to mój maZ wczoraj mi wyznal, ze chce miec ze mna drugie dziecko .... :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: no i tak sobie mysle, ze pewnie pocznie sie ono równiez na polskiej ziemi, a narodzi na brytyjskiej :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:.

Pozdrawiam was wszystkie i lece dalej sprzatac ..... a jak sie juz z tym uwine, to wtedy napisze cos wiecej :-)))) Duuzo sloneczka dla was wszystkich !!!! :-D:-D:-D
 
Motylek
ojeje jak fajnie że już po jesteście to teraz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. I owocnych starań,wspaniale że wam się tak układa.
 
reklama
Dziekuje Ci bardzo BEDISMALL :-D:-D:-D:-D , a Tobie gratuluje kolejnego potomka :happy::happy::happy::happy: - sama wiesz jakie to szczescie miec dzieci, wiec o jedno wiecej nie powinno robic wielkiej róznicy, prawda ? Mam nadzieje, ze bedziesz sie dobrze czula w blogoslawionym stanie i ze bedzie po Twojej mysli :-))) Pozdrawiam serdecznie :-)))
 
Do góry