reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

mamjakty - pw :-)

julitka - no jakoś tak zleciało :-D A termin powiem Ci jutro bo muszę uzgodnić z moim ginem bo bierze urlop chyba w styczniu a chcę go mieć na sali. A że mała jest prawdopodobnie już oplątana to wyganiamy wcześniej żeby uniknąć tego co miałam z Karolą :-p


No i zaczyna nam się brzydka pogoda robić - a było tak pięknie :-(
 
reklama
mamjakty - pw :-)

julitka - no jakoś tak zleciało :-D A termin powiem Ci jutro bo muszę uzgodnić z moim ginem bo bierze urlop chyba w styczniu a chcę go mieć na sali. A że mała jest prawdopodobnie już oplątana to wyganiamy wcześniej żeby uniknąć tego co miałam z Karolą :-p


No i zaczyna nam się brzydka pogoda robić - a było tak pięknie :-(
Oj niestety ładna pogoda to już historia...
A pamiętam jak ja w zeszłą zimę z brzuchem chodziłam:DDD
Sol masz już wszystko dla Emilki?
Może byś coś potrzebowała? Chociaż ty to masz pewnie po Karoli:)

Dziewczyny moja Maja strasznie przechodzi ząbkowanie...dostała gorączki i do tego zapalenie uszka:(
Dziś już 3 dzień biedna się męczy...tak mi smutno z tego powodu:(...

Asiulka jak tam w pracy???
 
julita - ostatnio dostałam ulotkę z kropelkami na ząbkowanie. Camilla, czy jakoś tak. Podobno rewelacyjne. We Francji strasznie modne. Nie trzeba dotykac bolących dziąsełak
sol - no to już z górki masz. Teraz to byle święta w domu przetrwac i można rodzić ;)
Kamilka - a co u Was? Dawno nie zaglądałaś. Jak oczka małego? Jest poprawa? Ptrzeprowadziliście się już?
 
julitka - no muszę jej jeszcze butelki ze dwie kupić do herbatki bo Karola to była herbatopijka od urodzenia, pampersy na pierwsze dni, prześcieradełka ze dwa do kołyski bo zakupiliśmy, wózek już mam wybrany tylko na kasę czekam, no i tetry bo po Karoli żadna się nie ostała :-p A i żel do kąpieli. Czyli takie pierdółki bo ciuchy wszystkie mam po Karoli a jeszcze że pożyczaliśmy znajomym to i od nich dostaliśmy w zwrocie nasze plus dodatki :-D A jeszcze siostra cioteczna mi nazwoziła z Warszawy pełno ciuszków bo trzeciego malucha nie planuje a jej drugi synek urodził się spory (65cm i 4,3 kg) i mam pełno nieużywanych firmówek jeszcze z metkami z Next, H&M, Mothercare, Nike itp bo oni tylko markowe kupują burżuje :-p Tak więc mam całą szafę ciuszków dziecięcych i jeśli ktoś z naszych znajomych przy okazji odwiedzin przyniesie ciuszki to chyba wygonię :-D
A z ząbkami - próbowałaś Viburcol? Nurofen Cię ratuje i jakieś żele na dziąsełka. Albo kup jej może ten gryzak do zamrażania? Zimno łagodzi ból :tak:

mrozik - no ja mam nadzieję że Święta jeszcze w dwupaku spędzę ale wszystko jest możliwe :-p


A kilka lat temu był taki piękny grudzień że się w krótkim rękawku chodziło :-p Tylko potem jakoś jeszcze na koniec marca śnieg leżał :-p Ehh... i tak w grudniu 2012 wszystko szlag trafi :-D :-D :-D
Dzisiaj mam wizytę i jakiś taki wisielczy nastrój :dry: Może dlatego ze mi ktoś terroryzuje okolice żołądka :dry:
 
Sol jak tam po wizycie?
mrozik chyba już wszystko stosowałam na te ząbki...i żel i gryzaczek nawet te kropelki...ulga jest na max dwie godziny.
Tyko ta gorączka ją bardzo osłabiła:(
 
Witajcie dziewczyny

No dawno mnie nie bylo ale jakos weny tez nie specjalnie:-(
No ale juz jest fajnie.. Duzo by mowic ale Adas nam chorowal wyladowal wkoncu w szpitalu z odwodnieniem i z zapaleniem jamy ustnej wiec juz zrezygnowalismy ze zlobka na dobre bo chyba bym nie wy\robila:-(

Ja pracuje wiec nie mam kiedy zajrzec wogole internet mam teraz na gora 20min i nie mam szans dluzej posiedziec...
mrozik- no oczka narazie ok chodzi maly w okularach wiec w grudniu sie dowiemy po kontroli czy bedzie zabieg czy nie.. boje sie bardzo bo to jednak oczy:baffled:

A tak ogolnie to pracuje robie kurs masazu 2 stopnia i prawo jazdy :-) wiec w styczniu uwazajcie na ulicach hahah:-D:-D
 
Sol, pogłaskaj brzusia, teraz to rzeczywiście z górki już :-) chociaż ostatnie tyg już najgorsze bo się człowiek ledwo rusza a energia rozpiera ;-)
Julita zdrówka dla Majki :-) mam nadzieje że już ją te zęby mniej dokuczają
Mrozik jak tam Wika znosi żłobek? Co do Andrzejek, to rozumiem, ciężko zostawić na całą noc dziecko 1 raz, no ale nic straconego, jak co to jeszcze Sylwestra będziemy robić ;-)
generalnie jeszcze 6 miejsc wolnych, transport załatwiony w obie strony, będzie jedzonko dobre, z atrakcji przewidziana Wróżka, gry i zabawy andrzejkowe, karaoke a potem disco :-)
Dołączam się do pytania Julity, Asiulka co tam?
Kamilka dobrze że ze żłobka zrezygnowaliście bo widać że małemu nie służy, skoro ciągle chory... może w przedszkolu będzie lepiej :-) a kto Ci teraz z małym siedzi??

U nas ok, młoda od pukać zdrowa, ja się na kurs zapisałam i tak jakoś leci. W pracy spokój i wręcz zastój... oby coś ruszyło przed świętami hehe. W przedszkolu robią Mikołajki i mojego szanownego małżonka poprosili żeby Mikołajem był... myślałam że padnę... :rofl2: już sobie go wyobrażam w stroju :-D
 
marla - siedzimy z Wiki w domu bo katar ją dopadł, a ten uparciauch leków nie przyjmuje. Jak już jej siłą wcisnę to zwymiotuje i tak. W zasadzie to tylko kropelki do nosa dostaje. Zalewa ją strasznie. Do tego jeszcze zęby dokuczają. W żłobku płakała, ale jakoś było. Na razie chodziła po 4 godziny. Najgorzej że jak znowu zacznie chodzić, to znowu będę chciała ja najpierw 3 dni na 4 godziny zostawić i dopiero na 8 później. W pracy sie nie ucieszą, ze ledwo wróciłam i już zwolnienie i wcześniejsze wyjścia. No ale nie mam wyboru, jaokś to musi być.
W piątek Filip ma pasowanie na przedszkolaka. Musze załatwić kamerka\e od kogoś i sobie to nagrać - to będzie jego pierwszy występ ;)
Ja jestem wściekła, bo wykupiłam sobie parking na połowę miesiąca. Zapłaciłam 40 zł, a 2 dni tylko korzystałam. Jak dobrze pójdzie to w tym miesiącu jeszcze 2 razy zaparkuje - w poniedziałek i we wtorek.
 
Dziewczyny, ruszyła juz szlachetna paczka, tutaj strona
Strona główna - Szlachetna Paczka
Zachęcam do pomocy. Jest wiele rodzin, które nie mają co jeść, a można im chociaż na te święta pomóc. Jest podział na "okręgi". Można wybrać kogoś ze swojej "parafii". Często sa to rodziny z malutkimi dziećmi, można dorzucić kilka ubranek po swoim dziecku. Można wspólnie ze znajomymi zorganizować taką paczkę. Nie trzeba realizowac wszystkich potrzeb wybranej rodziny, choć na pewno było by super jakby się udało. Najważniejsza jest żywność, środki czystości, ubrania.. Zachęcam gorąco do pomocy. Ja oragnizuję pomoc dla kogoś z Bodzentyna, jeszcze nie wybrałam rodziny, musze sie skonsyultowac z moimi :)
 
reklama
Witam dziewczyny :)
Nie jestem z Kielc, ale bardzo często bywam w ck, a w przyszłości planuję tam zamieszkać.
Chciałam się dowiedzieć gdzie teraz najlepiej jest rodzić w Kielcach. W czerwcu 2009 rodziłam na Kościuszki i jestem zadowolona z tej decyzji. A jak jest teraz? Lepiej, gorzej? A może wybrać szpital na Prostej??
 
Do góry