reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

asiulka fajnie że w pracy masz fajną atmosferę i że szybko się "zadomowiłaś" to najważniejsze:)

Ja po długiej nieobecności w pracy też szybko wciągnęlam się w wir pracy, o dziwo wszystko pamiętam musiałam tylko zapoznać się z niewielkimi zmianami i nowościami co pojawiły się podczas mojej nieobecności!!!

Dziewczyny co tak cicho tu u nas?
Pogoda piękna więc nie ma czasu na bb;P
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki ja jestem ze Starachowic i mam dwie córeczki Ola ma 6 lat a Natalka 21 miesięcy Pozdrawiam pewnie będę zaglądać do was jak czas na to pozwoli
 
Hey. Dziewczyny jakbyście były chętne to 27 listopada odbędą się andrzejki w Mistrzu i Małgorzacie w Borkowie. Będzie Wróżka przepowiadająca przyszłość, dużo dobrej muzyki i jedzenia. Szczegóły podam na pw :-)
 
Marla - ja to bym się chętnie gdzieś wyrwała, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa zostawić małą na noc ;). A raczej babbcie nie są gotowe sie nią zająć ;), boja sie jej chyba. Zartuję oczywiście. Straszny cycek z niej i dopiero sie sukcesywnie ustawiamy żeby jadła tylko 3 razy cyca, rano, po powrocie z pracy i na noc.
Ja od jutra pracuję. Mała od poniedziałku w żłobku. Płacze , ale nie jest tak źle. Myślę że niedługo się przyzwyczai. Tylko te korki są masakryczne. Dzisiaj ją zawoziłam to ustałam się na Manifestu trochę.
Witaj Izima
 
U nas pojawiły się już 2 ząbki:) Niestety Maja gorączkuje:(...traf że akurat mam urlop to się nią zajmę:)
 
Też bym sobie wyskoczyła ale w moim stanie to raczej się nie pobawię :-p :-D Po za tym ma być już pogoda typowo późno jesienna więc odpadam :-)

julitko - gratulacje dwóch ząbków :-D I mam nadzieję ze kolejne będą szły lżej :tak:

A ja powoli sobie kończę wyprawkę dla siebie i Emilki. Wózek nam jeszcze do kupienia został i będzie ok :tak: No i takie pierdoły :-p Teraz byle do stycznia :-D
 
Witam wszystkie mamusie!
Jestem z Buska-Zdroju.
Poszukuję dobrego ginekologa w Kielcach, wiele pozytywnych opinii słyszałam o dr Marcinie Misiek - czy któraś z Was miała z Nim do czynienia? Jeśli tak, to czy mogłabym prosić o jakieś dane kontaktowe tego lekarza? znalazłam na google dwa numery tel - nie wiem czy dobre :)
Z góry dziękuję za informację. :)
Pozdrawiam cieplutko!
 
reklama
Sol wow to Ty w styczniu rodzisz?? Matko ale ten czas zleciał!!!!
A na którego masz termin???
 
Do góry