reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

asiulka no widzisz a ja nie sprzedaje ubranek Adasia bo zbieram w pudelka i wywoze do dziadkow a to z mysla o nastepnym bobasie vbo niestety ja adasiowi sama musze wszystko kupowac nie mam ubranek po nikim z rodziny i jak wydam te male to potem znow bede musiala kupowac a jego ubranka nic a nic nie sa zniszczone
no poza body bo je uzywa az do zdarcia:tak::tak:
 
reklama
hey kobity, myśmy wróciły ze świetlicy, Sol szkoda ze jednak nie dotarłaś, bo miałyśmy dziś skrócony kurs makijażu codziennego i wieczorowego hehe, jak co spokojnie jest gdzie wózek wstawić i to nie jeden ;-)
co do wózków spacerowych ja mam graco mirrage, ma go od półtora roku i jestem suuper zadowolona, jest leciutki i bardzo dla dziecka wygodny :-)
asiulka ja też się wyzbywam co za małe w ten sposób, nie ma co trzymać, a kasa wpadnie i zawsze można coś kupić za to :-)
krlnk ja już sobie darowałam internet komórkowy, bo ta prędkość i limity załamują :-/ założyłam z UPC 25mb/s i bajka jest... zero limitów... przedtem miałam z plusa i do kitu był.
Kamilka ja też nie mam po nikim nic bo w mojej rodzinie nie ma dzieciaków małych i tez sama wszystko kupuje, czasem teściowa coś kupi, ale ogólnie stwierdziłam że nie ma co tego trzymać :-) poza tym lubię pobuszować na taniej odzieży, zawsze coś fajnego można znaleźć :-)
 
asiulka no widzisz a ja nie sprzedaje ubranek Adasia bo zbieram w pudelka i wywoze do dziadkow a to z mysla o nastepnym bobasie vbo niestety ja adasiowi sama musze wszystko kupowac nie mam ubranek po nikim z rodziny i jak wydam te male to potem znow bede musiala kupowac a jego ubranka nic a nic nie sa zniszczone
no poza body bo je uzywa az do zdarcia:tak::tak:

Kamilka ja ciuszki na Emilka też sama sobie kupowałam wszystko od podstaw,bo między moimi łobuzami to jest ponad 5 lat różnicy kochana.
Także wiesz ,po moim Maciusiu ciuszki powędrowały na wieś do m.siostry ciotecznej .I gdy Emilek miał się pojawić to troszkę tylko się nadawało,tzn.jakieś śpioszki,body kilka sztuk,i kaftaniki.Bo wszystko inne już było podniszczone.Więc ja od 5 miesiąca już skupowałam co było mi potrzebne,i zanim Emilek się urodził miałam ful-wypas wszystko po kupione,poprane,poprasowane i w szafkach.
Na początku dawałam siostrze na synka,ale jej Adaś jest dużym chłopcem i nosi taki sam rozmiar jak Emilek więc,sprzedaje bo 3 dziecka nie planujemy.A jak się przytrafi to będziemy wtedy myśleć od nowa o wyprawce :-D:-D

Marla ja też lubię zajrzeć do SH,byłam dziś i upolowałam Emilkowi 2 fajne bluzeczki, Maciusiowi 2 koszulki na lato z krótkim rękawkiem i to za 8zł,wszystko.
Ja też sprzedaje bo zawsze odzyskam trochę kasy i mogę im kupić coś w zamian,nie wydając dodatkowej kasy.A mam konto na szafka.pl,i tak już dużo ciuszków sprzedałam.Od zeszłego poniedziałku do wczoraj zwróciło mi się 150zł.
 
Ostatnia edycja:
marla- ja nie mogę innego niż mobilny założyc - bo teście rezygnują z tela - i nie ma innej opcji :) a my nie będziemy zakłądać stacjonarki o internet :)

Sol - dzięki za info :) - musze sobie go na zywo obejrzeć i wsadzić tam mała :) :)

ja też nie sprzedaje ubranek :) mam nadzieje ze się nie długo przydadzą.

A w ogóle nie pisałam moje dziecię chore :/ nad ranem miała 39.5 stopnia gorączki, do południa 37.5 a teraz ma 38.5 :/ ehh i katar ma oprócz tego nic - wiec czekamy jak się rozwinie sytuacja
 
krlnk wiesz z upc nie musisz zakładać telefonu żeby mieć internet :-D i to jest zajebiste, poza tym podpisujesz zazwyczaj umowę na czas nieokreślony i w każdej chwili możesz ja wypowiedzieć :-D wejdz sobie na stronke upc i sama poczytaj :-)
 
pewnie i ja bym sprzedala ubranka ale wiem jak mi bylo cokolwiek trudno kupic i jak ciagle mamy pod gorke dlatego jakby sie drugie trafilo a sytuacja bedzie dalej taka sama to byloby kiepsko dlatego na drugie trzymam ubranka na szczecie mam gdzie trzymac:tak::tak: a po drugim jak bedzie male dziecko w rodzinie to juz oddam albo sprzedam:tak::tak:

co do internetu my mamy w PLAY i jak dotad nie narzekamy:tak::tak: jak trzeba to zabieramy ze soba i za miesiac 45 zl:sorry2::sorry2:
 
A w ogóle nie pisałam moje dziecię chore :/ nad ranem miała 39.5 stopnia gorączki, do południa 37.5 a teraz ma 38.5 :/ ehh i katar ma oprócz tego nic - wiec czekamy jak się rozwinie sytuacja
Oj mam nadzieje że gorączka szybko minie i biedactwo nie będzie się męczyło:tak:.
My też mamy internet w pley i ja jestem zadowolona,wcześniej miałma w erze i był do bani:wściekła/y::no:
 
oo nie wiedziałam nawet - sprawdzaliśmy, netie, organge, ere, globita a o upc nie :) ale play na 100% bierzemy :) :)

Julita- dzięki :) btw piękne imieę o ile to Twoje imie nei nick :) :)

wiecie co głowa mnie już boli - mała śpi, mężul śpi - a ja.... szukam spacerówki - no i szukam i szukam bo chcę kupić w końcu taka zebym była zadowolona - i nie wiem - mam tydzień na zdecydowanie się :) :)

Magic, lira mi sie podobają........ magic4 - ale z rączką normalną nie rogami- i tu lira lipa bo ma rogi.
Chcę lekki, z pojedynczymi skrętnymi z przodu, z okienkiem w budce i do 450 zł :///
Głowa mi pęka!

Spadam bo mała wstała :p
 
krlnk - to idź kobito do sklepu i przejrzyj sobie na żywo spacerówki jaka Ci pasuje. Ja na początku też nie mogłam się przyzwyczaić do tych rączek ale po miesiącu nie niałam już z tym żadnych problemów i plusy tego wózka przeważyły. No i m4 nie ma okienka w budce - za to budkę da się zdjąć połowicznie lub całkowicie :tak:

marla - kobito ty ostrzegaj jak wysyłasz bo zachodziłam w głowę kto to:confused::szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Eh eh.... nie uwierzycie... Marcelina już potrafi wtrąbić prawie dwie stówki w ciągu godziny... Już się przestała tak dzierać, tajemnicze gusła pomogły:p
 
Do góry