reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Kamilko, nie życzę sobie żebyś mnie obrażała. Nie jestem śmieciem, którego można poniżyć na PW. Można grzeczniej napisać a nie atakować. I telefonować do mnie bez celu później...

A za prośbą Sol cofnę zmianę.

A tak w ogóle witam wieczorkiem. Jestem po pracy, zajrzałam tu na chwilkę. Nawet było ok. Małe już śpią, a ja korzystam z wolnej chwilki i do was zaglądam.

Gaba, ale już lepiej z Tobą? Skurcze ustały?

Pozdrawiam i życzę miłej nocki ;-)
 
Witajcie dziewczyny

Ewa ja cie nie obrazam tylko Ci napisalam cos juz na ten temat... a co do telefonow to nie ja do Ciebie dzwonilam tylko moj maz jakbys nie zauwazyla bo mial sprawe do adama:confused2::confused2: i nie wiem o co Ci chodzi... juz ci uwagi zwrocic nie mozna??

ja dzisiaj wczesnie bo moj maz poszedl zaprowadzic dzis malego bo ja mam sprzatanie pranie i cce sie juz zabrac za to bo pozniej to zalegle szczepienie mamy:sorry::sorry:
 
hey dziewczyny :-) zapraszam na kawkę :-)
co wy się tak dochodzicie o jakiś tam temat?? przecież to że jest przeniesiony tu czy tam to znaczenia dużego nie ma, naprawiło się już więc nie ma co się kłócić o głupoty :-) wyluzujcie

a ja mam nalot teściowej i ciotki więc nudzę się jak mops bo się baby dorwały do Baśki i latają wokół niej jak kwoki hehehe
Gaba jak samopoczucie?
Ewunia jak w pracy, nie zarobiłaś się jeszcze? :-) dbaj o siebie bo na kasie można się wykończyć :-)
 
Gaba - fanie że już w domu jesteś. Zdjagnozowali ci ten zastój czy coś innego?

Mnie troszkę nie było bo nie miałam komputera. Teraz pożyczyłam sobie laptopa więc jestem. Chłopaki robią góre, a ja przez te dwa dni nic nie robiłam tylko prasowałam, prasowałam i prasowałam. Wreszcie znikła mi ta sterta. Dzisiaj odpoczynek bo coś sie kiepsko czuję. W weekend u mojej mamy wszyscy chorowali - chyba grypa żołądkowa. Teraz ja sie coś nie tak czuje i mąż też. Rodzinke po jednym dniu póściło, mam nadzieję że u nas sie nie bedzie ciągnąć dłużej
 
Witajcie Kobietki
Mnie po śniadaniu jak zwykle pali zgaga,już sie w sumie do niej przyzwyczaiłam:-(
Mrozik to tak jak u mnie sterta do prasowania leży dziś nawet do niej dołoże ale prasowanie zostawie sobie na wieczór teraz muszę ogarnoć mieszkanko i wybrać się do sklepu bo w lodówce tylko światło!!!
A chciałam upiec jeszcze rogaliki i faworki.
 
uuu mrozik zeby wam nic nie bylo;-);-) co do laptopa my omalo nie stracilismy wczoraj naszego :-:)-( dopiero by bylo:baffled::baffled:

Ja dzisiajdalam malego dalam w wozku do zlobka i teraz zaluje wygodniej by mi bylo potem wziasc go na sankach :sorry::sorry:
 
Przypomiało mi sie że dziewczyny z marcowego podały fajny przepis na pączki - z serka waniliowego. Troszke jak oponki smakują :tak:. Skopiuje przepis i wkleję, bo bardzo szybko sie je robi i nie ma szansy zeby nie wyszły

przeniosłam przepis na wątek kulinarny
 
Ostatnia edycja:
reklama
mrozik to wklej go na przepisy żeby się bałagan nie robił ;-) A ja wrzucę przepis na pączusie i oponki z białego sera mojej babci - pyszne wychodzą :tak:

Ewunia - spokojnie - wdech wydech i dziękuję ;-) A jak tam dziewczynki się przystosowały że mamy nie ma ciągle w domu?

julita - ja piłam malox jak mi już bardzo nudności dokuczały chociaż ponoć się nie powinno. A już niedługo przejdzie albo się pogorszy - no cóż dziecko zaczyna na żołądek uciskać i tak się dzieje :tak: Ja starałam się Karolę przekabacić i na zgagę jadłam słodycze - wtedy zostawiała żołądek w spokoju żeby dalej dostawać łakocie :-p:sorry: A jak jej chciałam na złość zrobić to sok winogronowy - dzieci go nienawidzą a w ciąży smakuje jak nigdy :laugh2::-p Tylko ze po winogronach możesz zostać skopana :-p

marla - idziesz dzisiaj z małą na świetlicę? Bo jak masz nalot to nie wiem czy mam się szykować z Karolą czy nie, bo niedawno wstałyśmy :-p

A my wstałyśmy po 9 i jakoś ja dojść do siebie nie mogę a Karola już szaleje mimo że nadal się budzi w nocy z płaczem a najgorsze ze nie wiem o co płacze.
 
Do góry