reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Eh eh.... nie uwierzycie... Marcelina już potrafi wtrąbić prawie dwie stówki w ciągu godziny... Już się przestała tak dzierać, tajemnicze gusła pomogły:p
No widzisz Ciacho...Marcelinka poprostu musiała się przyzwyczaic do swojego trybu jedzenia...wiem że łatwo jest pisać ja sama pewnie nie raz będę panikowała jak urodze...wtedy ja będe prosiła was o poradę!!!
 
reklama
Witajcie, ja tak na momencik. Jestem zalatana i zarobiona. Ledwo żyję, ale jakoś staram się pracować na pełnych obrotach. Mam problemy w domu i w pracy, ale nie będę o tym pisać. Chodze ciągle zła niewyspana, normalnie bym wszystkich zagryzła. Małe łądnie rosną, nie chorują na szczęście. Ania już sama raczkuje, chodzi wokół łóżeczka. Julka wreszcie coś ruszyła z mówieniem na poważnie. Idą jej zęby, ale jakoś nie daje jej to bardzo się we znaki.

Marla, odbijesz sobie tę stajnię, nie martw się :tak:

Julitka, jeszcze choinkę trzymasz :szok: szalona ;-)

Krlnk, fajnie, że już będziesz z nami :-)

Ciacho ale Ci ślicznota je, pogratulować tylko :tak:

Ciekawe, jak tam Mrozik! Oby u niej wszystko w porządku było :tak:

A i walcie do Tesco, bo są wyprzedaże totalne! ostatnio kupiłam Julce spodnie za 5 zł, a były z 29 :-)

Pozdrawiam dziewczyny i do następnego razu!
 
Sluchajcie dziewczyny

czy wam sie podoba ze temat przedszkola jest gdzies przeniesiony:confused2::confused2: bo uwazam ze powinien tu byc a nie bez pytania przeniesiony:eek::eek: kazdy ma na swoim podforum podony temat i latwiej znalesc opinie a to nie jest spam ze zostal usuniety albo przeniesiony:baffled::baffled: haha doszlam gdzie on jest jest wrzucony do naszego dzialu ogolnego czyli Kielce i okolice i teraz bedzie potrzebana jakas opinia i trzeba grzebac po 280 stronach zeby znaesc!!

a ja mam dzisiaj kiepski dzien Adas nie chcial mi spac w lozeczku przedARL sie pol nocy a jak nie on to maz:wściekła/y::wściekła/y: normalne juz taka jestem polamana ze na nic nie mam sily:crazy::crazy:
 
Ostatnia edycja:
Ewunia już rozebrałam choinkę:-D;-)
A tak wogóle to witam się z wami:-)
 
kto pije kawke???

u nas gorączkowania ciąg dalszy - nad ranem przed 5 miała prawie 40 stopni! teraz już ok ale czopki już nie działają - tylko nurofen teraz ehh. Właśnie mała próbuje usnać - ale już drugą noc śpi ze mną i sie odbija to tym ze nie może zasnąć w dzień :/
 
kamila - a kto go przeniósł? Swoją drogą to można by przenieść stąd zdjęcia na zamknięty - trole po BB chodzą i kopiują zdjęcia :tak:

krlnk - zdrówka dla małej :tak:

A ja wstałam z bólem głowy i nie czuję się dobrze :no: Wymiotować mi się aż z tego bólu chce :-( Muszę zmienić łóżko bo ten materac ma już z 10 lat i jest tragedia :angry: źle się na nim śpi i w ogóle ale musimy poczekać do kwietnia/maja żeby coś z tym zrobić :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam was dziewczyny:) Ja juz od wczoraj w domu, biorę nadal fenetorol i isoptin na skurcze. Mam brać to jeszcze dwa tygodnie, ale źle się po tym czuje, no zobaczymy
Leżałam parę dni w szpitalu no i miałam doczynienia z waszym ulubionym lekarzem Niziurskim, bo z tego co pamietam parę osób go chwaliło. Żartowniś:) No ale w szpitalu te dziewczyny co tam były miały bardzo negatywny stosunek do niego. No ale co osboa to opinia
 
ja sie troche przespalam i mi lepiej nerwy opadly i wogole lepiej sie czuje
Sol - mnie tez glowa zaczynala bolec i musialam sie przespac co do zdjec zgadzam sie zaraz przeniose:tak::tak: a tamto ewa zmienila:eek::eek:

zjem cos chwile posiedze a potem po malego:tak::tak:
 
reklama
Dokładnie gaba - co osoba to opinia - ja już się na 100% zdecydowałam że on moją drugą ciążę będzie prowadził i jestem z niego bardzo zadowolona - ma specyficzne podejście do pacjentek to trzeba przyznać ale to kwestia przyzwyczajenia a on mnie prowadzi już 9 lat jakby nie było - więc już tego nie zauważam chwilami :laugh2:

kamilka -pisz do Ewy żeby cofnęła co popsuła :tak: ja też jej napiszę ;-)

Spadam na obiad a potem po monitor do teściów bo M monitor się kopie a mój stoi na Świętokrzyskim :sorry:

Ehh kluseczki z truskawkami własnymi :tak: :-D Pysiunia były :-p

Ja już mam zmieniony monitor i wreszcie mi nim tak nie rzuca - kompresor się w tamtym popsuł i mi latał ekran bardzo szybko w górę i w dół - głowa pierońsko od niego bolała. Iem jest nowszy więc mam nadzieję ze trochę pożyje a jak nie to po wakacjach pomyślimy nad LCD i będzie po krzyku. Dzisiaj sobie patrzyłam taki 22 cale o bardzo dobrych parametrach można już w granicach 450 zł kupić więc chyba nie będziemy sobie z tym skąpić tym bardziej że LCD jest zdrowszy od CRT jakie mamy :tak: a jak chcemy mieć drugie dziecko u siebie w pokoju przez pierwsze pół roku to będzie trzeba zmniejszyć promieniowanie :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry