reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Widzę ze wczoraj ostatnia napisałam a dziś pierwsza piszę;-)
Witam was kobietki,co słychać w poniedziałkowy poranek? Ja już wyjątkowo po śniadaniu,ale coś jak zwykle z rańca bpbolewa mnie brzuch tzn żołądek:-(ahhhh mam los z tym żoładkiem:wściekła/y:.
Sol jak samopoczucie poprawiło się???
Kamilka też mi sie wydaje że drogie i dlatego szukam tańszych tych pajacyków:tak:
 
reklama
witam dziewczyny:):-):-)

ja juz na nogach ze sniadankiem i kawka:tak::tak:

a mojego mezusia rozklada przeziebienie wzial leki i wogole ale nos zatkany i juz mi dziala na nerwy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a moje bobo w zlobku:-):-) wiec mam dzien dla siebie :sorry2::sorry2::sorry2:

julitka- to teraz trzeba zjesc te cukierki:-):-):-):-D:-D:-D
 
julitka -a to osłodzisz sobie życie :tak::-D a dziękuję już lepiej :tak:

Idę zaraz robić śniadanie. Miałyśmy iść dzisiaj bawić się z dziećmi ale Karola od rana marudna i woła że nie idzie :baffled: i teraz nie wiem co zrobić. Wiem ze muszę iść wózkiem bo jak będziemy wracać to na bank uśnie a wczoraj się tak umęczyłam robiąc jazdę terenową wózkiem spacerowym ze mi kręgosłup siadł i nie koniecznie mu się uśmiecha kolejne męczenie się z wózkiem :dry:
 
No to zapraszm na cukierki:-Dbo sama tyle nie zjem...
U nas to jakoś słodycze nie zabardzo idą...wstyd sie przyznać ale mamy jeszcze chyba ze 3 ślubne bomboniery!!!:szok::-D:-D
 
Ja się staram być na diecie bez słodyczy - tylko normalne jedzenie, chociaż teraz tym serniczkiem sobie folguję.

Kurczę tak chciałam z nią wyjść, ale nie wiem czy będę tam miała gdzie wózek postawić, a na rękach ją wziąć to za daleko jak na mnie :dry:
 
hej kochane :) mam jużn necika :) :) i to z PLAYa :) a podobno miał nie działać :p babka nas w błąd wprowadziłą :) będziemy mieć 10 G ograniczenia i za 49 zł miesięcznie :) - bo mąz też założył u nich abonament :) - a ja dostałam nowy telefonik :) sasasa :) :) piękny czerwono czarny :p - w każdym bądz razie wracam!!

co do cukierków z choinki - my to łasuchy i u nas takie rzeczy piernikiem idą - a potem jak schudnąć??

bodziaki - ja też polecam z tesco - bo jak szukałam ostatnio z długim rękawem to w tesco najtaniej było - bo 3 pak - za 26 zł - a na bazarkach np 1 sztuka 14 zł! :/?!?!

no i sobie wybieram wózeczek cały czas :) :) Sol- jakieś mankamenty tego??? bo sie czaje ic zaje... w przysżły poniedziałek jadę po wózek i sie zastanawiam :) albo magic 4 albo lira 4
 
W Tesco body są po 21 i po 26 zł za 3 pak.Wczoraj widziałam.
Na niektóre rzeczy są wyprzedaże ,ale nie na wszystkie dziecięce.
Julitka,jak będziesz wybierała się do Tesco to wejdz sobie na katalog w necie i zobaczysz sobie co można kupić ciekawego.
Wczoraj np.więcej rzeczy wpadło mi w oko w Realu niż w tesco,.
W Tesco było tyle narodu że trudno było znaleźć miejsce,do zaparkowania auta.
Np pampersy w realu są po 84.95 za 2 paki

Ja w Realu kupiłam chłopcom po bluzeczce
Dla Maciusia taka:

A dla Emilka taka.

 
Ostatnia edycja:
krlnk - prócz tego że koła są przednie małe - ja nie dostrzegłam a mam go już półtora roku. Facet w sklepie obok Tesco mi mówił ze go nie poleca bo materiał się przeciera szybko, bo stelaż niestabilny i ... więc pojechałam do Mai i tam go kupiłam 30 zł taniej :-p Materiał mam nie przetarty, stelaż się trzyma świetnie mimo ze wózek do 15 kg a Karola już tyle waży i jakoś się trzyma. Jedyne co się rozwaliło to system hamulcowy zamiast wciskać z jednej strony muszę z jednej odczepić a z drugiej zamknąć ale to sami zepsuliśmy przypadkiem :-p

A ja się rozglądam za "parasolką" dla Karoli bo w tym już jej głowa wystaje 10 cm ponad oparcie :sorry2: i jak śpi to główka jej wystaje :-D dobrze że jest zasłonka :-p
A znalazłam taki - Karola już w nim siedziała w Krakowie :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sol- ten gosc co pracowal w tej hurtowni kolo tesco to mnie tak dzialal na nerwy ze juz przestalam tam chodzic a teraz na Zagnanskiej to jest to jak juz jade to go mijam lukiem tak zawsze gadal wszystko odradzal i zawsze proponowal to co on mial dla swojego syna:baffled::baffled::baffled::no::no: przekolo!!
i taki jeden wozek mi sie podobal i zaluje ze go nie kupilam ale on oczywiscie ze on jest do du....y :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

wkoncu kupilam Coneco travel i jestem zadowolona bo jest spory tzn dla dziecka do 3 lat bo to spacerowka w formie parasolki:sorry2::sorry2: i nie moge narzekac:cool2::cool2: ale teraz i tak uzywam hebart omega bo duze kola ma i lekko se przez te sniegi jezdzi:tak::tak::tak:


asiulka- super koszulki, jak ja sobie pomysle ze bede musiala kupic ubranek na wiosne lato to jej z torbami pojde bo wszystko sie konczy i ze wszystkiego mi juz wyrasta:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
asiulka- super koszulki, jak ja sobie pomysle ze bede musiala kupic ubranek na wiosne lato to jej z torbami pojde bo wszystko sie konczy i ze wszystkiego mi juz wyrasta:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Kamilka no właśnie kochana ja tak samo,cała garderoba Emilka na lato do wymiany.Bo na wiosnę to ma bo mu niedawno kupiłam troszkę ciuszków.Czasami uda mi się coś fajnego i jak nowego w SH trafić,to mu biorę.
Ale wystawiam na sprzedaż jego za małe ciuszki i po troszku mu już kupuję,jak mi coś w oko wpadnie jak np.wczoraj w tym Realu.te bluzeczki po 13 zł. są
A wczoraj na szafce sprzedałam ciuszki na 100zł po Emilku no to mam już kaskę na nowe.I tak robię od dawna że za małe sprzedaję a w to miejsce kupuję im nowe:-).I tu na forum w dziale giełda też już dużo ubranek kupiły ode mnie mamusie z forum:-)
 
Do góry