reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hey.
Masiula super wieści :-D byle tak dalej
Mrozik trzymaj się cieplutko i jak masz możliwe pozdrów Gabę :-)
Kamilka grochówka to jest the best ale tylko wojskowa, mi żadna inna nie smakuje :-)
Asiulka to masz pracowity dzień, ja tak na raty ostatnio robię wszystko, jednego dnia pranie innego zakupy :-)
a my znów pół dnia na sankach, rzucałyśmy się śnieżkami hehe, młoda poszła teraz spać, więc mam chwilę dla siebie. Sol za Twoim przykładem umówiłam się na jutro do fryzjera i do koleżanki na paznokcie :-) trza sie trochę pięknić na te Walentynki nadchodzące ;-) hehehe
 
reklama
hej dziewczyny

a ja dzisiaj bylam 3 godziny w miescie normalnie tak przemarzlam ze mi wszystko skostnialo:baffled::baffled::baffled: odebralam malego i wrocilam do domu nie mialabym dzisiaj sily wiecej lazic chyba....:dry::dry:

ale oplacalo sie wyjsc spotkalam babcie i dala kaske potem poszlam do meza kupic mu cos jesc bo nie wzial dzisiaj jedzenia i taka baba cofajac samochodem walnela go w drzwi oczywiscie nie widac nic ale taka byla wystraszona ze dala mu 80zl:-):-):-) listwa sie delikatnie wygiela :cool2::cool2::cool2: ale jakby gorsze bylo uszkodzenie to chyba moj maz juz by na zawal zszedl:-D:-D:-D:-D:-D

a teraz do znudzenia ogladamy bajki Muminki juz chyba milionowy raz:dry::dry::dry: musze mu kupic jakies inne odcinki bo te mi sie juz przejadly!!

a tak wogole moze ma ktoras ochote jutro wyjsc do Brykolandi na swietokrzyskim i sie spotkac?? na godzinke:confused::confused::confused:
 
kamilka to się biedna ulatałaś, ale się opłacało ;-)
mi osobiście do brykolandi nie opłaca się jeździć bo mam "bajkową krainę" pod nosem, jest ogólnie trochę lepiej zorganizowana niż brykolandia. może Ty przyjedziesz do nas i się wybierzemy??
 
marla - miłej zabawy u fryzjera ;-) A swoją drogą to kiedy macie kolejny zlot? Bo mam do was serię pytań :-p A i dziecko się pobawi :tak:

U chirurga bez kolejki a w PZU 6 osób przed sobą tylko miałam. Jak wychodziłam to za mną było już z 25 osób - współczuję im bo ogonek się straszny zrobił. Tak więc niecała godzinka i po krzyku - 17 lutego komisja i czekam na kasę. A pan doktor mi zrobił prezent i napisał na zakończenie leczenia bardzo ładną notkę do lekarza z komisji :-D A jak wróciłam to z Karolą wyszłam na sanki - ale się wybawiła - chociaż ja tego powiedzieć nie mogę - większość chodników odśnieżona a te ze śniegiem tak wysypane piaskiem że cholewcia chwilami miałam dosyć a tam gdzie było sucho musiała Karola iść na nóżkach :tak:
 
Wstawać lenie :tak::tak::tak:

Taki ładny dzień się zapowiada a wy co? Ja zaraz siadam do mojej pracy, potem szybki obiadek - dzisiaj chyba te nóżki zrobię w panierce i frytki. Tylko M wygonię po sałatkę do sklepu. Potem znowu pisanie i muszę znaleźć przepis na sernik, bo naszła mnie chcica :-p Więc na deser serniczek :-D A jak którejś narobiłam smaka na serniczek to zapraszam po południu na kawkę z sernikiem :-D:-D:tak::tak::tak:
 
hejka :) ja tylko na chwilę bo jestem u mamy :) i mam możliwość zajrzeć :) :)

Sol - powodzenia w pisaniu! :) :)
a co do stronki to hmm mogę coś napisać - no JAK WYBRAĆ DOBRY WÓZEK :) :) btw zastanawiam się nad tym espiro magic co Ty masz...... bo tak go zachwalałaś :) a ja sprzedałam casuala :)) i chcę kupić spacerówke i wstawić do tego gościa tako :) - rozumiecie ja go wystawiłam za grosze - powiedziałam gościowi ze chcę 300 zł a ten go sprzedał za 490 :) :) ma szczęscie :) :) a co do mojego tako wiecie co zauważyłam wczoraj?? jak teścia z mała na spacer szykowałam?? ze jest zarysowany podnózek :/ więc automatycznie mi spada cena za jaką go mogę pogolic :/ grrrrrrrrrrr


Pozdrawiaskii dla was! :) :) :) zajrze jak tylko założe neta w domu! :) :) bo narazie szukamy mobilnego który by miał u nas zasięg :/ ew Era w chodzi w gre :) zobaczymy :) :)
 
Witajcie:)
Ja wróciłam z zakupów...spożywcze i takie tam do domu,ale dałam się siostrze podkusić i weszłam na chwilkę do galerii i co namówiła mnie na 2 bluzeczki na wiosne/lato i wydałam 30zł na siebie a miałam oszczędzać!!!! no i małej kupiłam 3pak skarpetek za 4.9.
A miałam kupić że 3szt pajacyków w roz 56 żebym miała do szpitala ale jak byłam w 3 sklepach to chcieli za szt 25:szok:chyba powariowali!!!!!!!!!!!!!
Asiulka pisz no jak tam było na zakupach co sobie kupiłaś????;-)
 
Dziewczyny potrzebuję burzy mózgów na zamkniętym - błagam o pomoc bo stanęłam w pisaniu i nie wiem co dalej robić - jakie działy itp.
 
reklama
Do góry