reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hej dziewczeta :-)
dawno mnie tu nie bylo
pogoda faktycznie nienajlepsza, oby juz wiosna przyszla, bo nawet nie da sie chodzic po ulacach
ale i tak nie jest tak najgorzej, mialo strasznie wiac a tu tylko snieg :confused:

my z mlodym siedzimy sobie teraz w domku, po przedszkolu i nuda nas troche pozera :szok:, juz nie mam co wymyslac do zabawy

Ciacho, karm pomimo choroby, ale nie przy kazdym antybiotuku mozna karmic, juz nawet nie chodzi o sam lek tylko o tolerancje dziecka, wiec powiedz lekarzowi ze karmisz i w razie czego niech ci przepisze taki zeby dzidzia nie miala problemow

oj zimno, brrrr,
 
reklama
Hej kobiałki.
Przepraszam że dopiero teraz się odzywam.
Dziękuję za trzymanie kciuków,pomogły.
93092.gif
93092.gif
93092.gif
93092.gif

To tylko fałszywy alaram.Nerki w porządku,usg nie wykazało żadnych nieprawidłowośći.
A badania wyszły dla tego gorsze,bo miałam wtedy zapalenie pęcherza,i ogólną infekcję organizmu.
Za trzymanie kciuków stawiam
148785.gif
148785.gif

Mam piasek na nerkach,ale to już od dawna.Muszę kontrolować badania co 2 miasiące.

Po usg,byłam u koleżanki z chłopcami.Wróciliśmy dopiero przed 19.
Dałam im kolację i Emilek już śpi od 19.30,a najśmieszniejsze jest to gdzie usnął, tym razem nie na podłodze,a na fotelu przy komputerze.Był już tak padnięty,że nawet nie przeszedł do swojego łóżeczka.

Spokojnej nocki życzę
 
asiulka - zazdroszczę - może moją Ci podeślę do usypiania :sorry2:

Chodzę po ścianach, nosi mnie i pie.. dostaję. :wściekła/y::szok::no::wściekła/y:
 
Ja kolejny dzień mam doła..:-:)-(
Nawet zakupy mnie nie cieszą:no:
Ale szukam taniego fotelika samochodowego,musze na allegro poszperac:tak:może coś znajdę!!!
Najgorsze jest to że nawet nie mam skim pogadac:-(a problemy się piętrzą:szok:
 
witam z rana, ja juz po kawie, mlodego zaraz do przedszkola zabieram i w droge :-)
mam tyle spraw dzisiaj do zalatwiania, ze nie wiem czy mi czasu starczy
Asiulka ciesze sie ze wszystko ok, ja tez musze isc zrobic usg brzucha, bo mnie cos boli w jednym miejscu ostatnio:baffled:mam nadzieje, ze to jakas nadwrazliwosc tylko
 
hej dziewczyny

ale mamy dzisiaj fajna pogode moje bobo w zlobku ale wczoraj byla z nim akcja bo zwymiotowal 2 razy w zlobku po spaniu potem od tej pory do godziny 18 zwymiotowal chyba z 7 razy ale akurat mielismy miec szczepienie to pani doktor go obejrzala i stwierdzila ze nic sie nie dzieje mial tylko lekko zaczerwienione gardlo dostalismy psikacza i dzisiaj juz jest dobrze:tak::tak: poszedl do zlobka ale mysle ze bedzie ok..

julitka0- nie martw sie kochana.. u ciebie jeszcze dochodzi szalenstwo hormonow tak wiec nie ma co...
a co do fotelika to nie rozgladalas sie za wozkeim 3 w 1 mialabys tez fotelik ja mialam ten wozek hebarta i jestem mega zadowolona wtedy jadac do sklepy bralismy sam stelaz i fotelik i nie trzeba bylo brac calego tabunu...
to ten wozek cale 3 czesci kosztyja 960 zl HEBART - wózki dziecięce

a tu masz caly z allegro za 890 http://www.allegro.pl/item906611574_hebart_3w1_gondola_spacerowka_fotelik_promocja.html
 
Ostatnia edycja:
Witam
Zaglądam juz którys raz i nie moge się zebrać do pisania.
Asiulka - a ten piasek nie mógł cię boleć? Byłaś u nefrologa czy u internisty. Ja bym na pewno z konsultowała to ze specjalistą. No i pamiętaj ze na piasek najlepsze jest piwko ;-):-p

Byłam wczoraj na kontroli. Znowu mi ciśnienie rośnie. Ehh. - niby jeszcze nie takie złe bo 137/78, ale ja biorę juz cordafen. Po nim dziewczynom to spadało do 70/30 i lek musiałay zmieniać - a u mnie.... dupa. Jak wzrośnie do 140/90 to mam wziąć dopegyt i dzwonić do gin. Badanie moczy raz w tygodniu czy nie ma białka, a jak się tylko pojawi to rodzimy.
No i znowu zonk, bo roboty dopiero w ten poniedziałek zaczynają. Nie zdążymy sie na górę przenieść :wściekła/y:
 
uuuu mrozik- trzymam kciuki... oby nie wzrastalo cisnienie :no::no: i tak dobrze bo kontrolujesz:tak::tak:

asiulka- no mojemu mezowi schodzi piasek co jakis czas i tragedia siedzi w kiblu wymiotuje i czysci go a do tego narzeka ze go brzuch boli i narzady meskie ale to wtedy juz jak ma atak wiec mozliwe ze i u ciebie tez tak...:baffled::baffled:
 
mrozik-to teraz leżenie i bez stresu :tak: trzymam kciuki żebyś dotrzymała 38 tyg.:tak:

Dziewczyny później wam odpisze bo moja klawiatura schnie po myciu a ekranowa jest męcząca :sorry2:
 
reklama
zagladam ale nikogo nie ma pewnie wszystkie jestescie na dworzu bo dzis tak cieplutko:tak::tak::tak: ja musze czekac az Adas mi wstanie to sobie pochodzimy troche .:tak::tak:
 
Do góry