reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic



W ten wigilijny dzień zaśnieżony,
kiedy w kościele biją dzwony,
a pierwsza gwiazdka błyska na niebie,
moje życzenia płyną do Ciebie.
Hmmm... a jakie mam Wam złożyć życzenia,
by warte były Waszego westchnienia?
Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,
dużo uśmiechu, wiele radości.
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
samych przyjaznych w Waszym życiu zdarzeń.
Niech ten wyjątkowy w roku dzień,
odsunie na zawsze Wasze troski w cień.
I niech się śmieje do Was świat,
blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Życzy Asia z rodziną.

 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny

mrozik ale mialas z ta ryba hehee ja w sumie nawet nie wiem jaka bede jesc rybe bo bedziemy u cioci i nic ne wiem co robi a ja dopiero teraz bo robilam ciasto:-)
co do przedszkola to moja kolezanka tam prowadza coreczke jest bardzo zadowolona zawsze sie mijamy bo ja Adasia tam do zlobka prowadzam... i z tego co ona mowi to nie ma na co narzekac maja bardzo duzo zajec pozaprogramowych i ta mala przychodzi bardzo zadowolona bo ma jakies tance plastyke muzyke itp... a zlobek powiem sama bo tam chodzi Adas i uwazam ze lepiej trafic nie moglam...:tak::tak: nie mam na co narzekac dzieci maja piekne sale kolorowe panie nas wpuszczja i wszystko pokazuja opieka jest super panie zaraz szybko reaguja jak cos sie dzieje z dzieckiem i odrazu informuja....

u nas szykowanie i wybierannie ubranek na jutro...

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z Waszych marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!


zyczy Adas i Kamilka
 
Witajcie moje drogie Panie :-)

Ja tam jutro kupię karpia, tak mi się wymyśliło w głowie, że jak karpik ma być wigilijny, to kupię go i ubiję w Wigilię ;-)
najpierw buzi i w łeb :-D

Miłego dnia!!!

Buzi i w łeb :laugh2: Ja mojemu zabroniłam karpia przynosić z pracy. Nie lubię karpi a tym bardziej nie pozwolę przy sobie zabić rybki.

A mi się @ spóźnia, bolą mnie piersi a małż mi dzisiaj przywalił z tekstem jak skończyłam myć łazienkę - "wtedy przy remoncie też miałaś takiego powera" - gwoli wyjaśnienia - trzy lata temu robiliśmy remont na Świętokrzyskim żeby pokój był nowy po ślubie dla nas. I też tak się łapałam za każdą robotę która mi pod łapy wpadła i mnie nosiło. Jak tak dalej będzie truł to chyba sobie testa jutro zrobię. Chociaż przy tych plastrach to mi się nawet po 5 dniach od zdjęcia potrafi zacząć @ a dzisiaj dopiero 3 dzień. Poczekam jeszcze :tak: Ale będzie miał minę jak mi się zacznie @ a on się nakręcił :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ewunia, a mogłabyś czasem dać cynk o jakichś promocjach??? Ja mieszkam trochę daleko od CK, więc jak już jadę to chciałabym po coś konkretnego... Co prawda u nas planują wybudować małe tesco ale kiedy to będzie to Bóg jeden wie:)

Marla, wiem wiem, ale... tyle jeszcze roboty przede mną, a mąż ciągle w robocie... Czekam tylko do stycznia a potem niech się dzieje co chce... walizka spakowana, także grunt to nie panikować... Hehe moja mama już zaczęła mnie straszyć, że jak nie będę leżeć to w święta urodzę... Oczywiście nie obyło się bez opowieści< po raz setny> jak to ona rodziła każą z nas (a jest nas 3)... hehe pierwszy raz zostanie babcią, chociaż wolałaby być żoną dziadka:p

Dobra lecę zmieniać pościel i kończyć sprzatanie:) ;-);-);-)
 
Aniu, witaj!!!

A Twojego skarbeczka witam bardzo, bardzo ,bardzo :-)


Ciacho, jeśli będę coś wiedziała, dam Wam znać, zebyście też skorzystały :tak:

Sol, czyżby bocian do Ciebie leciał????

Ja sobie zrobiłam przerwę. Ania szaleje, a Julka z dziadkiem. Ta moja dziecina mnie zadziwia. Siedzi z teściem, w momencie łapie się za pieluchę... leci do mnie, pokazuje, ja ją szybko rozbieram, a ta kupę zrobiła :szok::-D więc git majonez :-) happy jestem :-)
 
Ewunia - jak na razie I więc czekam do niedzieli - pożyjemy zobaczymy. Spadam się kąpać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry