reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam z rańca i rozdaję energię :cool2: - mam jej ogromny nadmiar - znowu mnie nosi.:szok: Zaraz się zabieram za odkurzanie i sprzątanie domku. Do 11 muszę jeszcze zrobić parę rzeczy więc power się przyda :laugh2:

marla -a też muszę małą dzisiaj na dwór przegonić - małża mi się nie uda - jakiś taki ciapnięty jest :-p

kamilka - współczuję z powodu dziadka. Moi obaj już nie żyją - rak i zawał. Mam nadzieję że odnajdziesz w sobie siłę :tak:
A energię - zrób jak ja - zakoś od męża :sorry:


A w ogóle to wam nie powiedziałam co mój mąż wczoraj odwalił podczas obiadu. Dostał po kawałku mięs które piekłam i frytki do tego zrobiłam. Kończąc jeść nagle wypalił - "nie ma to jak się dobrze ożenić" - myślałam że spadnę z kanapy :laugh2::laugh2::laugh2: A potem na wieczór woła mnie "mój wampirku" że mu wyssałam wczoraj całą energię :sorry: Jeśli tak to miała jej sporo skoro i na dzisiaj zostało :laugh2:
 
reklama
Witam się świątecznie :)

Ja tez od rana działam, tyle, że na różnych frontach... sprzątam, piorę, pakuję się... Ciekawe do której godziny mi tej energii wystarczy... :p

Kamilka, nie martw się jakoś to będzie. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu:tak::tak::tak:
 
Witam się popołudniową pora :tak:

A ja nadal pełna energii - to chyba zbliżające się Święta mnie tak ładują. Karola dzisiaj spała po południu jednak bo była strasznie marudna a teraz szaleje w najlepsze i skacze - sąsiadka nie będzie zadowolona :-p

Joanna - żyjesz a się nie odzywasz - jak tam dziewczyny - zdrowe już zupełnie?

mrozik - to witaminki na zatrzymanie wody w organizmie i w skórze - np Capivit A+E albo inne ustrojstwo - tyle teraz się tego porobiło że nie nadążam :-p

Idę coś porobić bo mnie znowu nosi ale już mąż nie narzeka bo dzisiaj ma energię :laugh2: No i go wymasowałam porządnie bo cosik go te plecy ostatnio bardziej bolą.
 
I ja witam popołudniem a raczej już wieczorkiem...włąśnie kończy mi się piec mięso...choinka już ubrana-nawet jestem z niej bardzo dumna:)Nawet mała szopkę zrobiłam...;)
Zrobiłam resztę zakupów,i sprawiłam sobie fajną bluzeczkę na święta!!!
U nas prezenty robimy tylko na Mikołajki na Gwiazdkę to tylko tak między sobą dajemy sobie upominki:) Może jak będzie dzidzia to zmienimy tradycje bo pewnie dziadkowie będą chcieli rozpieszczać wnuczka(ę)...hahihi
Jeszcze muszę ogarnąć łazienkę i upiec keks i piernik...to mój plan na wieczór!!!
 
Witam wieczorkowo!

Dopiero położyłam dziecięcia spać. Julka marudna strasznie, id jej ostatnie zębce :baffled:

Cały dzień się nie odzywałam, bo sprzątałam. Oj, Sol, jednak masz niezłe pokłady tej energii ;-):tak:

Joanna, miło, że się odezwałaś! Jak tam w pracy? ja wracam za miesiąc! boję się :no:

niestety, ja nic nie piekę, bo mam zepsuty piekarnik :-:)-( a dla mnie to kara, bo kocham piec ciasta... Muszę sobie kupić taki przenośny, moja siostra ma i go sobie chwali, więc można spróbować :tak:
 
reklama
Do góry