reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Neciuszka - ja rodziłam na Czarnowie. Mnie sie podobało. Poród rodzinny, sala po porodzie 3 osobowa z "pokoikiem goscinnym". Osobna łazienka. Czajnik, lodówka, kanapa i fotele dla odwiedzających. Wszystko oczywiście dośc stare, ale bardzo przydatne.
Asiulka - dobrze że już po i że dzieci nie załapały :tak:
 
reklama
Witam

Patryk chodził tydzień do żłobka i dopadła go choroba :( na szczęście moja mama przyjechała bo obyło się na razie tylko na antybiotykach Patryk się kuruje w domu inhalator musieliśmy kupić i leki itd musimy mu postawić bańki tylko że jeden wielki problem nie umiem ich stawiać...
Żłobek polecam bardzo fajny panie bardzo miłe wszystko w jak najlepszym porządku.. Na razie Patrykiem będzie zajmować się moja mama..
A nie wiecie kiedy jest nowy nabór do żłobków państwowych?
 
Julita - chyba wszyscy świąteczne porządki robią :-p
Samotronka - nabór jest zazwyczaj marzec/kwiecień. Trzeba śledzić stronę miasta, albo do żłobka dzwonić, ale to dopiero w lutym lub na początku marca bedzie wiadomo.
Co do baniek, to najlepiej jak lekarz by ci zaznaczył gdzie stawiać. A masz te próżniowe? A jak się boisz to zadzwoń do przychodni, zazwyczaj pielęgniarki umieją, u mnie za 10 zł chyba stawiały. Zapytaj, możne będzie jakas akurat w pobliżu :tak:. U mnie mąż Wiktorii stawiał jak miała 8 miesięcy. Te próżniowe to łatwa sprawa
 
Się witam.

Ja mam od dziś wolne,idę do pracy dopiero po nowym roku.
Dziś ostatnie zakupy zrobiliśmy,ja sobie sprzątałam,a mężuś urzędował w kuchni,popiekł mięsko,i nastawił bigosik,śledzie zrobiliśmy wspólnie.
Jutro popołudniu ubierzemy choinkę.


A u mnie święta zapowiadają się smutnawe,dosyć że Maciuś się rozłożył i chory,
to dziś po południu pogotowie moją babcię zabrało do szpitala:):)

Pozdrawiamy,i zdrówka życzymy.
 
Spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam i waszym rodzinom

My choinkę dopiero dzisiaj ubieramy, na Święta nic nie gotuję, bo na Wigilie u mam spędzamy. U tesciowej nocujemy i zostajemy na pierwszy dzień, a na drugi pewnie do mojej zajedziemy.
 
Kochani,
życzę Wam i Waszym rodzinom spokojnych, radosnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia.
Ciepła rodzinnego i radości wśród bliskich, spełnienia marzeń - zwłaszczatych największych :-)
Umiejętnści cieszenia się z drobnych rzeczy, pełnego uśmiechu każdego dnia w roku :)


A naszym dzieciom - zdrowia, zdrowia i radości :)



 
reklama
Do góry