reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Hejka

Mam pytanko słyszał ktoś może jakąś opinie na temat prywatnego żłobka Przedszkole Fantazja na Pomorskiej nie mam innego wyjścia i muszę dać Moje dziecko od środy do żłobka na razie dajemy go na 2-3 godzinki strasznie się boję...
Może któraś z was odpowie mi na pytanie jak miej więcej to wygląda ile jest dzieci ile pań strasznie boję się o usypianie czy jest stała godzina zasypiania... Bo Mój Patryk ma jeszcze 2 drzemki jedną o 10 drugą o 15 i też sam nie usypia.. :( boję się ale jestem podstawiona pod mur... Wszystko tak się nagle zwaliło.. Moja mama która się opiekowała Patrykiem ma skierowanie do szpitala.. ehh :(
_____________
 
Ja tam dawałam Wiki. Bardzo nam sie podobało, ale za daleko było i musieliśmy sie przenieść.
Przy takich maluszkach to kiedy dziecko jest śpiace to usypiają. Pań było dużo a dzieci malutko, ale to było rok temu, więc nie wiem jak jest obecnie. Wtedy jak dawaliśmy Wiki, to chyba 3 panie były a dzieci 7-8.
Nie bój się, na pewno będzie dobrze :). Ja też sie stresowałam, a Wiki sobie lepiej dawała radę niż sie spodziewałam
 
Hejka

Mam pytanko słyszał ktoś może jakąś opinie na temat prywatnego żłobka Przedszkole Fantazja na Pomorskiej nie mam innego wyjścia i muszę dać Moje dziecko od środy do żłobka na razie dajemy go na 2-3 godzinki strasznie się boję...
Może któraś z was odpowie mi na pytanie jak miej więcej to wygląda ile jest dzieci ile pań strasznie boję się o usypianie czy jest stała godzina zasypiania... Bo Mój Patryk ma jeszcze 2 drzemki jedną o 10 drugą o 15 i też sam nie usypia.. :( boję się ale jestem podstawiona pod mur... Wszystko tak się nagle zwaliło.. Moja mama która się opiekowała Patrykiem ma skierowanie do szpitala.. ehh :(
_____________
zdrówka dla mamy, coś wiem na ten temat bo u mnie jest podobnie...tyle że na razie mój brat się małą zajmuje, a co dalej jeszcze nie wiem:no:
 
Witam co tu taka cisza???
Patryk dzisiaj był 3 godzinki w żłobku ogółem reakcja superr pobiegł od razu do dzieciaczków... panie bardzo miłe :) zobaczymy jak jutro będzie na 5 godzin go zostawiamy :)
 
reklama
Się melduję kobietki.

Z prezentami nie szalejemy,na mikołaja dostali Emil zestaw lego ciężarówę i autka z filmu auta,a Maciek monopoly polska,i do tego po wielkiej reklamówie słodyczy od m.z pracy.
Pod choinką od nas dostaną jakieś upominki,Maciuś ostatnio ma ciśnienie na wszelakie gry planszowe,to chyba pójdę w tym kierunku,a Emil ...nie mam pojęcia.pomyślimy.Dla m.mam zegarek i zestaw kosmetyków perfumy itd.

Ja dochodzę pomału do siebie,bo dopadł mnie rota,MASAKRa 4 dni zdychałam.
Całe szczęście chłopaki nie zapali,dzis byłam już w pracy a tak to od czwartku z kibla nie złaziłam.
realmad2.gif
realmad2.gif


A teraz zmykam bo pierwsza zmiana i o 5 pobudka.
 
Do góry