reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Mroziku mój synek też miał wczoraj biegunkę,a wieczorem wymiotował.. dziś rano też raz zwymiotował..nie dałam Go do żłobka,bo nie wiadomo czy to grypa żołądkowa czy jakiś rota.. ogólnie teraz jest już ok :-)
 
reklama
Witam dziewczyny:)
Coś ostatnio cicho na naszym wątku?
Sol jak tam Emilka???
Wszystkim chorym dzieciakom zdrówka życzę!!!
Niedługo wiosna jak ja się bardzo cieszę:)
 
sol ty to pewnie masz pełno ubranek po Karoli dla małej ale może na forum styczniowym się udzielasz i może dziewczyny chciałyby coś kupić, jakieś ubranka dla dziewczynek to możesz mnie polecić :D będę wczięczna:D

super że wszyscy zdrowi a tobie zdrówka życze!!!!
niestety ja chora jestem na l4 :(
 
my po pierwszej imprezie roczkowej.
Dzieci wyszalały sie, ja padam.
Jutro rodzinna imprezka.
Julita - zdrówka życze
Sol - podsypiaj jak mała daje, pewnie ze trzeba korzystać ;)
 
Wszystkiego dobrego dla Wiktorii z okzaji ROCZKU!!!!
Mrozik pisz jak tam impreza, może jakieś zdjęcia? Mnie niedługo czeka taka imprezka hehe w sumie to już się doczekać nie mogę!
 
mrozik sto lat dla Wiktorii !!!!!

Pogoda nam sie popsuła już tak pięknie było.

Sol staracie sie o trzecie ? Bo widzę paseczek głównie używany przez staraczki :D
 
Dziękuję w imieniu Wiktorii.
Imprezki sie obie udały. Torciki pyszne od Dorotki - oba bananowo - truskawkowe. Przybrane biedronkami (w sobotę) i motylkami (w niedziele).
Zdjecia wstawię hurtem, bo juz kiedyś obiecałam zdjęcia pokoików wstawić. Ale pewnie mi zejdzie troszkę, bo od znajomego muszę fotki zgrać, bo mi padła ładowrka do aparatu
 
reklama
Do góry