reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Weronika po urodzeniu tez miała szmery w sercu i teraz chodzimy kontrolnie.
A Wiktora tak przy okazji ostatnio zabrałam.

I własnie przypomniało mi się jak mrozik napisała o kardiologu,
że przyszedł czas na kolejną kontrolę.

Ferie nam zleciały w domu
bo wszyscy byliśmy chorzy na grypę .
Ale na szczęście jest po wszystkim.
W poniedziałek dzieciaczki idą do przedszkola
więc ja będę miała więcej luzu dla siebie. :)
 
reklama
jak tam u Was?
my dzisiaj w przedszkolu i żłobku

Duże promocje są w Smyku. Spodnie dresowe za 20 zł kupiłam, ładniutkie sa :), buciki/trepeczki po domu czy przedszkolu za 15-20 zł. Dla dziewczynek śliczne w kropeczki z kubusiem puchatkiem, z paskiem zapinanym na rzep, ze skórzaną wkładką....
 
Mrozik byłam w Smyku :-) dzięki za info.
Koło mojej roboty są 2 sklepy z ciuszkami dla dzieciaków i fajne promocje teraz są :-) na Klonowej
A ja wysyłam młodą i męża do warszawy na weekend ;-) i będę odpoczywać hehehe bo miałam ciężki początek tyg, przez te walentynki... niezły był ruch w interesie, wróciłam o 20 do domu i od razu spać poszłam...
Sol, to już malutka słodziakowa jest, hmm już zapomniałam jakie fajne są takie dzieciaki, śpią,jedzą i kupkają hehehe super
a jak Ci w nocy śpi??
 
Witajcie,
po długiej przerwie... Wieczorem będę doczytywać co tam u Was a teraz melduję co u mnie:
lipa straszna, w domu siedzę ciągle bo teściowa z tą ręką jeszcze nie wydobrzała. Od wtorku ma moja siostra do Marceliny przychodzić to wreszcie ro firmy wrócę męża wspierać bo nie ogarnia tej całej administracji.

Zdrowotnie leżymy i kwiczymy: zaliczyłyśmy szpital z rotawirusem i ciągle się nie możemy pozbierać, cała rodzina odchorowała a teraz mnie zmogło. Marcelina mimo że już 10 dni od wyjścia ze szpitala dalej robi luźne kupki. Schudła strasznie, połowy dziecka nie mam, do tego zęby idą - już mamy 6 i dwa następne idą. Mnie też przegoniło nieźle jestem o 3 kg lżejsza z obolałym żołądkiem:/
Idę teraz budzić moją gwiazdę żeby zjadła:)
 
cześć dziewczyny
Julita, ale parasolkę czy spacerówkę? Bo taką typową parasolkę "pod pachę" to ja kupiła na allegro za jakieś 80 zł. Świetnie sie sprawdziła na wakacjach zagranicznych. Na nasze drogi raczej sie one nie nadają, bo mają malutkie kółka. Chyba że tak do autobusu i na chwilke do sklepu blisko to tak, ale one nie mają regulowanej pozycji. Jak nam mały zasypiał to na dwa koła wózek braliśmy i było ok. Ale miał już ponad rok.
A tak z tych "większych" to ja z baby design jestem zadowolona
Ciacho - u nas własnie walczymy żeby z Wiki do szpitala nie jechać. Od soboty wymioty i biegunka. PO 2 razy dziennie lekarz czy sie nie odwodniła. Oznaki odwodnienia juz sie wczoraj pojawiły, ale kazała sie wstrzymac póki dziecko wesołe. Jak sie zacznie robić ospała to mamy skierowanie wypisane. Prawie wogóle nie sikała, ale dzisija zaczęła, więc mam nadzieję że będzie już ok.
madziurka - witamy. Co do przedszkoli to ja o jednym na stoku słyszałam ze nie jest fajne, ale nie wiem które, więc nie pomogę

Aha, wiki ma juz 8 zeboli (wszystkie jedynki i dwójki). Teraz sie pchają czwóreczki, więc trochę ją to męczy
Wizyta u kardiologa z Filipem ok. EKG wzorcowe. Szmer "normalny" jak na jego wiek. Dla pewności w maju mam sie umówic na echo serduszka
Lece po Filipka, bo Wiki usnęła. Dobrze że moja mama wzięła urlop, bo bym nie dała rady z tym wszystkim. Ledwo żyję

Marla - a robisz cos na zmówienie? chodzi mi o jakąś kompozycję na grób...
 
Mroziku, robię wszystko co tylko sobie wymyślisz, zażyczysz, zobaczysz itd :-) na grób, do ślubu,komunii, wszelkiego rodzaju florystyczne dekoracje :-) jak co pisz na pm to ci na maila wyślę jakieś przykładowe fotki.
Super że z Filipkiem wszystko OK :-) cieszę się bardzo :-) A Viki nieźle zęby idą, moja miała w tym wieku może ze 4 hehe

Julita co do wózka zgadzam się z Mrozikiem w 100%, chociaz zamiast parasolek wole te składane na płasko, ja miałam Graco Mirrage. super wózek, lekki, idealny na nasze chodniki i nie drogi.
Madziurka, witamy :-)
A ja mam w pracy nudy niesamowite, młoda wciąż w Warszawie, więc w domu pustki i cisza... aż dziwnie... chociaż tyle że w weekend będę miała robotę przy weselu :-)
 
reklama
uff, biegunki przeszły, i to w dzień po odstawieniu nifuroksazydu. Ważne że udało sie wyjść z tego bez szpitala :).
No ale żeby nie było różowo wirus dalej łazi po Wiktorii. Teraz cherla jak gruźlik. Umówiłam wizytę domową. Zbankrutuję na tych lekarzy, ale wolę jak przyjdzie prywatnie do domu, bo jak do przychodni ja zatargam, to przy takim osłabieniu znowu coś ją złapie

Marla - to musze w wolnej chwili coś pomyśleć. Bo 2 lub 3 będę chciała :)
 
Do góry