reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam :-D
u nas też dziś było cudnie wiosennie!!! Młoda tylko przed 5h miała lekką temperaturę.Teraz niby ok ale nie jest do końca tak jak powinno :-(
Mam nadzieję, że szybko się z tym upora!!! w końcu ribomunyl działa!!!

Miałyśmy zrobić sobie weekendowy wyjazd do Kazimierza a tu lipa.trudno :biggrin2:

W następny weekend znowu zaczynaja się imprezy mojej córki-przyniosła dwa zaproszenia na ur i jak zwykle mamy problem co kupić??

Macie jakieś pomysły dla 8latki??
 
reklama
Madziurka - a na którym osiedlu to przedszkole? Mysle że w tym roku to sie wszystkie dzieci dostaną, bo nowe przedszkole otwierają. Chociaż jak ze złobków chcą 2,5 latki przenieść, to może być gorzej. Ale podejrzewam że większość rodziców nie będzie przenosić takich maluchów. Ja bym chyba nie dała :)
 
Dobry!
No Ja już okna umyłam,w kuchni nawet firanke zmieniłam,chatka co z grubsza ogarnięta,w centralnym napalone(bo nie mieszkamy w bloku) chwilke odpoczne i zaraz z moją małą pomocnicą za kopytka się bierzemy:biggrin2:
 
Kati - to ile latek ma pomocnica?
Ja dzisiaj wzięłam urlop na prasowanie. 2 wielkie kosze poprasowalam. Teraz chwilka relaksu i idę po Filipka i Wiki
 
reklama
Pomocnica ma skonczone 18 mies:) zawsze pomaga mi w kuchni,a nawet jak nie pomaga to muszę jej opowiadać co robie:)zna już kazdy sprzęt kuchenny i wie do czego służy:)

oho właśnie chłopaki wróciły ze szkoły,więc mamusia do garów...
 
Do góry