reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej hej.
Ze mną już trochę lepiej.

No i mniej optymistycznie ,dla urozmaicenia życia rodzinnego dziś wieczorem wylądowaliśmy z Emilkiem na pogotowiu.
O 2 w nocy woła "mamo siku,poszłam do niego wzięłam do łazienki patrzę a on dosłownie parzył,za termometr 39,3.
I tak przez cały dzień,ledwo zbić się udało do 38,i spowrotem .
Emil ma zapalenie krtani i dostał antybiotyk.
Musiałam zadzwonić po pomoc,i niezawodną babcię Ewcię,na jutro
M.ma 1 zmianę a ja 2 ja wychodzę z domu o 14,on wraca 14.15
Jak są zdrowi to bez problemu Maciuś z nim zostaje te 15-20 minut.W tej sytuacji to nierealne.
Więc przychodzić będzie w tym tygodniu moja mamuśka do nich.
Bo Maciuś też zostaje w domu bo dycha strasznie.

Zdrówka wszystkim życzymy.
 
reklama
Hej dziewuszki :-D

No Emi się urodziła szybciorem bo w 4 godzinki :-D A bólowych chwil miałam aż 10 min bo skurczy nie czułam albo słabo odczuwałam :-D Wyszłyśmy w poniedziałek ale ja ostatnio zakręcona jestem i o bożym świecie nie pamiętam :-p Ogólnie dajemy sobie radę w domciu więc jest ok. Emi grzecznie śpi i je i się rozgląda, praktycznie nie płacze więc mam luzik jak przy Karoli :-D Karola zakochana w siostrzyczce pomaga mamusi jak może :-D Ja się czuję świetnie więc żyć nie umierać :tak: Jutro zaczynamy werandowanie małej bo nie chce mi się w domu siedzieć :-p
Ogólnie Emi nie jest wcześniakiem bo z 37 tc a urodziła się z wagą 3170g i wzrostem 53cm więc kawał baby :-D Dostała 7 pkt bo urodziła się z łapką przy policzku i sobie tym zrobiła wybroczyny na buźce wpisane jako uszkodzenia twarzy przy porodzie. No i senna się trochę urodziła bo po 4 godzinach na oxy kto nie byłby padnięty :-p


Wszystkiego dobrego w tym nowym roku 2011 wam życzę :tak:


167557_188838327794591_100000052740911_709251_1115457_n.jpg

A to mój mały okruszek sylwestrowy :-D






GRATULACJE :-D cudna jest
pusciłan sms z gratulacjami ale pewnie nie doszedł ja jestem na urlopie ale dzis nic nie robie :-Dmiłego dnia
 
Hello
Temperatura opanowana.
Nocka minęła nam w miarę spokojnie.
Emilek obudził się kilka razy bo mu się pić chciało.
Wypił i spał dalej.
Wstaliśmy po 8,głowę umyłam bo wyglądałam jak szogun.

Przed pracą jeszcze muszę pocztę zaliczyć,i powysyłać paczki.
Moja mama przyjdzie do chłopaków,bo Maciuś też w domu siedzi bo kaszle strasznie.

Miłego dnia kobiałki Wam życzę.
 
powiem Wam, że to czesne to spore, ale ta opieka dzienna to jakoś w centrum jest, tak? koleżanka moja prowadza na ul. Skalistą też do takiej opieki, to płaci 340zł + wyżywienie. I jak kiedyś program zajęć pokazywała to jest bardziej rozbudowany (np język angielski jest) grupy są małe, max 12 dzieci i ogólnie zadowolona jest bardzo.:-)
Mrozik a mam pytanie bo mnie jakoś zainteresowało zagadnienie, skoro oni nie są przedszkolem (czyli nie muszą spełniać ścisłych norm sanepidu,MEN i coś tam), to mogą przyjmować tak małe dzieci jak Twoja córa?? bo żeby żłobek prowadzić to trzeba spełniać normy prawie jak przychodnia zdrowotna. Jak to w końcu jest, orientujesz się???
 
Ostatnia edycja:
reklama
powiem Wam, że to czesne to spore, ale ta opieka dzienna to jakoś w centrum jest, tak? koleżanka moja prowadza na ul. Skalistą też do takiej opieki, to płaci 340zł + wyżywienie. I jak kiedyś program zajęć pokazywała to jest bardziej rozbudowany (np język angielski jest) grupy są małe, max 12 dzieci i ogólnie zadowolona jest bardzo.:-)
Mrozik a mam pytanie bo mnie jakoś zainteresowało zagadnienie, skoro oni nie są przedszkolem (czyli nie muszą spełniać ścisłych norm sanepidu,MEN i coś tam), to mogą przyjmować tak małe dzieci jak Twoja córa?? bo żeby żłobek prowadzić to trzeba spełniać normy prawie jak przychodnia zdrowotna. Jak to w końcu jest, orientujesz się???


A na Skalistej to jakie przedszkole jest??
A ta twoja koleżanka zadowolona?
 
Do góry