reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Sol jeszcze raz gratulacje :-) super że malutka taka spokojna, byle jak najdłużej, bo z 2 dzieciaków pewnie będziesz miała jeszcze wesoło :-)
pozdrawiam i zdrówka życzę.
Mrozik, a jak tam Twój szpital domowy??
Ja Baśkę zaraz odwożę do chrzestnego bo sobie umyśliła dziś u niego nocować hehehe jak dla mnie bomba, pójdę sobie na kawkę gdzieś ;-)
 
ale ten czas szybko leci jutro znowu poniedziałek...
dziś u nas była sliczna pogoda więc obowiązkowy spacer zaliczony:)

a jutro znowu do pracy:(
 
Sol - gratulacje :). Faktycznie, tylko pozazdrościć takiego spokojnego dzieciaczka. Sol - ale ta pogoda chyba za brzydka na werandowanie? Chociaż w sumie to w domu przy oknie to nie będzie chyba wiało. Temperatura fajna, tylko ten deszcz i wiaterek do niczego
Marla - dzieci nieco lepiej, ale ja i mąż do d... Jestem na antybiotyku. Mamy oboje po 38=39 gorączki, mi po apapie nie spada, tylko do 38 i tak stoi. Cherlam okropnie. Plecy mnie tak bolą że nie spałam całą noc. Teraz miałam spać i aż godzinkę mi się udało , bo tak mnie wszystko boli. Wczoraj jeszcze mi krew z nosa leciała. Sobotę całą na wc spędziłam, bo tak mnie ten kaszel dusił że wszsytko ze mnie wyrywał..Mam nadzieję że to nie grypa, bo jak tak dzieci sie znowu zarażą, to aż mi sie myśleć nie chce. Jestem juz tak tymi chorobami zmęczona, że zaczne chyba wierzyć że ktoś jakiś urok na nas rzucił, wrrr
 
Jakie słodkie pucki ma Emilka:)
biedna jesteś mrozik
a ja chciałabym odzwyczaić swoją Gbrysię od cyca, w dzień już nie je, ale w nocyco 2,3 godzinby, masakra
 
Gaba - moja Wiki je co godzine, a czasem i częściej, taki cycek mały z niej że szkoda gadać.
Właśnie wróciłam od okulisty, bo od środy ropiało małej oczko. Dostała kropelki. Wczoraj znowu lekarz. Dodała maść. Oko coraz gorsze, już go prawie nie otwiera, takie spuchnięte. Lekarz przeppisał jeszcze jedne krople i zmienił maść. Mam w piątek dac znać czy jest poprawa. Jak nie, to mamy w poniedziałek do szpitala przyjść. Ja naprawdę niedługo w depresje wpadnę przez te choróbska :(
 
reklama
mrozik, a nie myślałaś żeby odtsawić Wiki,bo ja moją małą postanowiłam że maksimum do roku. A masz może numer do tej Twojej alergolog, Wrzołek, bo znalazłam na internecie, ale nikt nie odpowiada. A jeszcze chciałam się spytać , ile ona kosztuje i kiedy przyjmuje prywatnie
 
Do góry