reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Eurespal=Elofem=Pulneo - ta sama substancja :dry:

mrozik - ja jak spróbowałam Eurespalu jak Karola była mała to musiałam przez kilka min buzię płukać bo odruch wymiotny mi się zrobił :-D A na wiosnę Karola dostała Pulneo a ja głupia nie pamiętałam nazw odpowiedników i jej dałam - skapnęłam się co to jak oblizałam łyżeczkę tak odruchowo - butelka poszła do kosza z marszu :dry:
aniajw - 4 lata temu skończyłam technika farmacji a teraz skończyłam inżyniera informatyki - ni w kij ni w oko jedno ma się do drugiego ale pierwsze to była niespełniona ambicja mojej mamy a ja lubiłam chemię więc jakoś poszło a informatyka to było moje marzenie :-p
ciacho - każde dziecko rozwija się we własnym tempie i pamiętaj że nie wolno dzieci porównywać :tak: młoda rozwija się we własnym tempie, skoro zaczyna łazikować za rączki to znaczy ze rozwój psychoruchowy ma prawidłowy. W sumie po co ma siedzieć jak można łazić :sorry: Powoli zaczynaj ją sadzać w foteliku w pozycji coraz bardziej pionowej aż się przyzwyczai - o ile usiedzi :-p Trzymam kciuki żebyś się na kontroli uspokoiła :tak:


A ja już powoli wymiękam. Mąż mi dzisiaj zafundował masażystę - jak miło :-D Tylko podobno jutro mogę mieć problemy ze wstaniem :-p :-D Jutro się tym pomartwię :-p Póki nie ma tragicznej pogody to staram się łazić. Tylko te chmury dzisiaj jakoś nie nastawiają mnie optymistycznie :dry:
 
reklama
Hej dziewuszki.
Sorry,jest mnie bardzo mało,ale może byc jeszcze mniej.
ZNALAZŁAM PRACĘ.

Nie jest to szczyt moich marzeń,no ale jak się nia ma co sie lubi,to sie lubi co się ma. PKC GROUP POLAND.
jest to zakład przy MAN-ie,zajmujący sie produkcją wiązek elektrycznych do maszyn,i samochodów ciężarowych.
Jest to praca w systemie trzyzmianowym.
Także czas na zmiany.
Zaczynam w środę 27.X. na 6.30(szkolenie bhp,itd.)

Emilek w przedszkolu super sobie radzi.
Maciuś tak samo w szkole ok.wczoraj byłam na zebraniu Pani go bardzo chwali,i mówiła że jest mały cwaniak,bo mimo tego że czasami zdarza mu sie gadać na lekcji,to ma na tyle podzielną uwagę,że jak go Pani złapie na gadaniu,i zapyta co ona w tym czasie mówiła,to aparat potrafi odpowiedzieć jej z dokładnością co tłumaczyła.

Buziaki dla wszystkich,i dla potrzebujących zdrówka.
 
hmm... byłam kiedyś telemarketerką... jak dla mnie tragedia, ale np moja kumpela w Wawie tak pracowała i teraz jest kierowniczką... hehe dobrze że mam pracę :-)
A u nas spoko, wszystko sobie leci spokojnym torem...
Sol, urodzisz, odkarmisz i możesz spokojnie iść do pracy ;-) moge się założyć że szybko Ci się znudzi siedzenie w domu :-) i gratulacje z obrony
Na tapecie widziałam tematy chorób... u nas na razie jest ok, z przedszkola młoda nic nie przywlekła... już 2 miesiąc :-) ufff
dobra, jakoś nie mam weny hehe 3mcie się ciepło
 
Marla, są ludzie którzy się w ogóle w tym nie widzą ale są i tacy, którzy potrafią fajną kasę na tym zrobić. Mój mąż w plusie przynosił 3tys.+ to co ja jako opiekunka to fajnie mieliśmy na dwoje. Trzeba czuć do tego pociąg:)
 
no dokładnie to napisałam... dla mnie była tragedia, bo nie lubiłam dzwonić do ludzi i im wciskać rożnych rzeczy, a koleżanka moja z extra "radiowym" głosem uwielbiała :-) To jest tak że trzeba mieć powołanie i tyle :-)
 
Witam:)
Widzę że rozmawiacie o pracy;) to i ja dopowiem że własnie dziś byłam 1 dzień w pracy po 13 miesiącach wolnego...
Z nadmiaru wrażeń to straciłam pokarm i głowa mi pęka:(
 
Julita - a czym sie tak stresowałaś? Powrotem do pracy?
Ja tez niedługo wracam, ale ja to chyba bym chciała stracić pokarm, hehe. Jakoś juz mi sie nie chce karmić , a szkoda mi jak mam pokarm odstawiać. Ale u mnie to raczej nie da rady, bo ja mam go duuużo
Marla - ja o Filipie nie powiem żeby nie zapeszyć z tymi chorobami ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Przepraszam, ze zaczynam temat tak nie z tej beczki, ale chciałabym porozmawiać z Wami na temat cesarki. Czy Któraś z Was miała może robioną cesarkę w świętokrzyskim centrum matki i noworodka?
 
Do góry