reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Sol - ja to jakoś niekumata jestem. Znaczy że urodziny miałaś? Powiem szczerze ze nie doczytałam, a wydawało mi sie że nie ominęłam postów :(
No to spóźnione życzenia - spełnienia marzeń, pociechy z córci i męża, stronki jak sie patrzy i ciekawej pracy :)))
 
reklama
:laugh2: pisałam że mnie zmuszają do robienia imprezy bo do 25 się urodziny obchodzi a potem co 5 lat :-p spoko przecież się nie obraziłam :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ale nie wiem jak sie to stało że ja nic takiego nie przeczytałam :sorry2:. No cóż - ciąża jednak wyjaławia mózg :-p:baffled:. Pamiętam że coś pisałaś o czekoladkach chyba od teściowej, bo mi wtedy smaka narobiłaś :-D, ale nie wiedziałam ze to jakieś okazjonalne :zawstydzona/y:
 
sol spóźnione ale wszystkiego naj:)
Ja chyba jak bym miała napisać taki artykuł, to by byłytam same narzekania, zwłaszcza teraz, może po porodzie zapomne o tych wszystkich bólach:) Ale kiedy ten poród będzie? Najchętniej to bym chciałą żeby mi wody odeszły, wtedy wiedziałabym że to juz, a tak to brzuch twardnieje, boli jak na @, mam już dzwonić do męża i oczywiście wszystko przechodzi. Ale jęcze:)
kamilka gratulacje z okazji znalezienia pracy
 
Witam z rana
Z cieplutką kawka
Pogoda nie za piękna
Brakuje mi słonka

Przypominam ze dzisiaj jest DZIEN TESCIOWEJ
 
Ale nie wiem jak sie to stało że ja nic takiego nie przeczytałam :sorry2:. No cóż - ciąża jednak wyjaławia mózg :-p:baffled:. Pamiętam że coś pisałaś o czekoladkach chyba od teściowej, bo mi wtedy smaka narobiłaś :-D, ale nie wiedziałam ze to jakieś okazjonalne :zawstydzona/y:

Sol ja mam podobnie jak pisze Mrozik przez tę ciążę to jestem taka zakręcona,rozkojarzona normalnie aż sama ssiebie nie poznaje....zapominam najprostsze wyrazy:szok::szok:

Witam się piątkowo....
Mam nadzieję że jakoś fajnie upłynie mi ten dzionek:tak: ale nie ukrywam że tęsknie za wiosną:tak::tak:
 
julita - ja ostatnio i bez ciąży zapominam najprostszych wyrazów. Nie mogę się wysłowić - a najgorsze że wiem o co mi chodzi tylko powiedzieć nie umiem :sorry2:

Nie mam dzisiaj na nic ochoty. Miałam iść do Urzędu pracy ale jakoś tak nie mam nastroju się użerać tam z tymi wrednymi babami. Po za tym mam fajną sytuację - nie wydadzą mi zaświadczenia z uczelni że studiuję bo już oficjalnie skończyłam, o tym ze jestem w trakcie obron też mi nie wydadzą bo jeszcze nie złożyłam pracy inżynierskiej :-D A te wredne baby w PUP się o to przyczepią i powiedzą że mam donieść którykolwiek papierek w ciągu tygodnia a ja pracę złoże kole 5 maja dopiero :-p A że pewnie już mojej teczki nie mają bo przecież przy zmianie nazwiska i tak połowę dokumentów zgubiły to będzie że nie mam żadnego wykształcenia poza średnim którego też nie mogę udokumentować bo oryginał mam w dokumentacji na uczelni :-D Odechciewa mi się tam iść :sorry2:
 
Witajcie dziewczyny

Truska usowam twoj temat bo kazde pytanie jakies przychodnie poradanie omawiamy w Lekarze z Kielc:tak::tak:

a ja siedze sobie u dziadkow i przegladam neta

Sol spoznione zyczonka:tak::tak::tak:
 
reklama
Truska usowam twoj temat bo kazde pytanie jakies przychodnie poradanie omawiamy w Lekarze z Kielc:tak::tak:

Trochę dziwne podejście
bo jednak dla mnie jest róznica między pyatniem"o lekarza" a pytaniem "o przychodnie" ,
po za tym jesli chcesz utrzymac forum w porzątku
to nie wydaje mi się ze najlepszym sposobem jest wrzucanie wszystkiego do jednego wora.
Ciekawa jestem kto będzie czytał temat od początku jesli będzie miała on więcej stron.
Co innego gdyby to było podforum "Lekarze, przychodnie itp " a w nim konkretne tematy
 
Ostatnia edycja:
Do góry