reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Ja mam zamiar w tym tygodniu się wybrać na Krakowską - bo choć mam 20 m na Kujawską - to jednak nie chcę chodzić z nią na przyszkolny. A ja też sobie z chęcią popływam więc mała zostanie tam pod opieką znajomego ratownika a ja będę mogła sobie popływać. Czasami dobrze mieć wielu znajomych :-D

A ja zaraz spadam się wykąpać. A potem czeka mnie sprzątanie :-/
 
reklama
Na Kujawskiej basen jest "przyszkolny" to znaczy że pełno dzieciarni tam się kręci a teraz jest w pieron zachorowań na różne wirusy. A na Krakowskiej jest basen "otwarty" więc są większe szanse że mniej chorych dzieci tam przychodzi. Po za tym na Krakowskiej mam kolegę ratownika więc będę mogła z nim Karolę zostawić i sobie popływać sama na głębokim :tak: Po za tym na Krakowskiej nie zmienili niecki więc jest nadal w najgłębszym miejscu ponad 4 m a na Kujawskiej chyba do 1,80 więc jak dla mnie lipa bo uwielbiam nurkować i skakać :tak: Ale największym plusem jest tam obecny kolega który mi dziecka przypilnuje :laugh2: Po za tym na Krakowskiej mają rurę do zjeżdżania - więc będę mogła się z Karolą pobawić :tak:

No ja sobie całą łazienkę umyłam i wyszorowałam, została mi Kuchnia ale to jak M pójdzie do pracy i Karola uśnie.
 
Czesć dziewczyny,wcale nie podoba się mi to nowe forum....
Do tamtego się już przyzwyczaiłam!!!
Ja siedzę w domu juz 3 dzień z kolei...sama boje się wychodzić a już tym bardziej w taką pogodę!
Kamilka dobrze że synek już zdrowy to najważniejsze!!!
 
Moj maly mi fiksuje i sie buntuje nie chce mi spac !! normalnie a przydalby mi sie odpoczynek bo dzisiaj jestem jakas rozbita i z niczym sie nie moge zebrac....:-:)-:)-(

w dodatku siostra miala do mnie przyjechac i jakos jej nie ma chyba juz lipa...wiec do wieczora siedze sama:(:dry::dry:

co do tego wygladu forum to tez jakos mi dziwnie nie umiem sie teraz tu odnalesc:baffled::baffled::baffled:
 
Ja nie patrzę na baseny czy przyszkolny czy nie :-p. Filip i tak chodzi do żłobka, to jak ma coś złapać to i tak złapie.
Właśnie, od września przedszkole - ojej, ciekawe jak to będzie :sorry2:. Mam nadzieję ze dostaniemy sie do tego na uroczysku. Tak bardzo by mi to było na rękę :tak:
Zamówiłam dzisiaj firanki do pokoju Filipka a wczoraj kupiliśmy zyrandol - taką zwykłą papierzaną kulę, z "Autami". Jak znajdę na necie to w zakupowym wkleję
Kamilka - powodzenia z szukaniem pracy:tak:
Julita - no lepiej uważać, ja to sie boję tych drzew, tak nimi rzuca.
Gaba - ty nie chcesz 8 marca, a mnie 8 marca by odpowiadał ;-)
Truska - a ja ciągle sie zastanawiam które dziecko twoje :-D, a wy nie chodzicie:sorry2:
 
Dzień dobry szanownym Paniom, pamietacie mnie jeszcze??? :sorry:

Ja jestem niesamowicie zarobiona, ale tak to jest, jak się wraca do roboty od razu na pełen etat... robię 8h dziennie, a godziny różne, raz mam na 8, raz na 10 a raz na 14... do tego nawarstwiły mi się problemy osobiste :-( dzisiaj mam wolne, małe śpią, to udało mi się wejść na chwilkę. Jeszcze musiałam skarbowy załatwić, bo się pomyliłam w zeznaniu...

A co u nas...
Ania super, szczepiłam ją dwa tyg temu, ma 8500g i 70 cm i ma cztery ząbki, dwójki na górze i jedynki na dole. Julka łobuzuje na całego, rośnie jak na drożdżach, ma już 89 cm. I zębów 18. U mnie? jakoś tam leci, pracuję sobie dalej w tym tesco...

Właśnie mi dzieciarnia wstała, więc nie posiedzę... Pozdrawiam Was dziewczyny i do następnego razu ;-) może wieczorkiem mi się uda jeszcze wejść...
 
reklama
Sol No fakt na Krakowskiej jest głebiej i wielki plus to opieka

mrozik A gdzie ty mieszkasz bo niepamietam ???
Ja składam podanie o przedszkole na Szydłówku
bo tam Weronika chodzi.
Ale ten czas leci, niedługo będę miała dwójke w przedszkolu
 
Do góry