reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

marla - już był ten temat - poczekaj z lekarzem bo to może być ten 4 dniowy wirus - gorączka i nic po za tym - po 4 dobie przechodzi samo - tylko zbijać trzeba na zmianę nurofen i paracetamol.
 
reklama
Sol, ja wiem... wyobraź sobie że Baska przechodziła już 3dniówkę 2 razy - potwierdzone przez lekarza... ale wolę żeby mi ją teraz osłuchał i zbadał żeby mieć pewność. poza tym od nas z przychodni nic mnie to nie kosztuje :-)
 
no, druga noc i to samo. sama gorączka, wciąż zero innych objawów. o 14 ma do nas lekarz przyjść. zobaczymy co powie. ale dalej 3dniówkę obstawiam. ok, idę wypić kawę i jej poczytać bo mi wpycha książkę :-) miłego dnia.
Marla i co lekarz powiedział???
 
Marla - i jak tam??

dziewczyny ale dziś fajny słoneczny dzień - a ja sie tak nudze ze ja pierdziele :/

Asia - próbowałam się z Tobą skontaktować a Ty coo? hmm???

w ogóle musiałam czekać na teścia zeby wyjść na spacer bo mi M klucze zabrał gamoń jeden - dobrze ze teściu szybko z miasta wrócił - ale sam z nią poszedł a ja siedze i gnije - teraz wrócili mała zjadła śpi a ja sie nudze jak mops
 
Hey. no i wg lekarza to 3dniówka... gardło czyste, osłuchowo też...poza tym jak sobie popatrzyła lekarka jak Baśka rozrabia to aż się śmiała hehehe w ogóle po niej choroby nie widać... no chyba że w nocy ;-)
Krlnk, racja piękny dzień a my uziemione... czekam teraz na męża i idę do sklepu żeby odsapnąć trochę ;-) młoda mnie zmaltretowała książkami o Kubusiu Puchatku hehehe. może obejrzyj sobie jakiś film albo poczytaj książkę??
 
Hej Kobietki czy orientujecie się czasem jak wygląda sytuacja pod względem finansowym zrobienie studiów podyplomowych z ekonomii?
 
Cześć dziewczyny
U mnie po weekendzie nic nowego, wczoraj nie było u nas światła i nie miałam jak do Was zajrzeć. Pogoda nam sie poprawia, śnieg sie topi i jest pełno wody ale coraz cieplej :-)
 
Hey. witam porannie z kawką :-)
u nas w domu szpital. Baśka dochodzi do siebie, za to chłop padł... poszedł do lekarza, zobaczymy co złapał... ja się wciąż jakoś trzymam :-) więc nie jest źle hehe
Oriflame, samopoczucie i humor lepszy??
 
reklama
Witam dziewczyny

noo my na nogach Adas spi coraz dluzej dzisiaj pospal do 7.40 baaardzo mnie to cieszy:-):-) ale ogolnie to ja nie mam dobrego humoru:-:)-:)-( Wczoraj bylismy na spacerku godzinke i moze dzis wyjdziemy jak ja nie padne bo mnie cos telepie:confused2::confused2::confused2:

moj maly sie pieknie bawi a ja chyba sie poloze i bede go obserwowac z lozka:sorry::sorry:
 
Do góry