reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
cześć
Ja też jeszcze nie urodziłam. Mam utrudniony dostępo do internetu. Korzystam teraz z okazji :-). Byłam wczoraj na usg. Ogólnie dobrze, ale mała bardzo malutka - na dolnej granicy normy. Z usg wychodzi ze waży 2500, a to już 37 tygodni mija, jak sieurodzi w terminie to przewidywana waga 3 kg
 
Czesc dawno nie zaglądałam do was
Ale Sol mnie przywołała do porządku.
U nas Wiktoir chory złapał jakiegos wiruska od Weroniki,
bo napierw ona miała w jedna noc stan podgorączkowe
a wczoraj miała Wiktor 37,8
troche brzydko kaszle,
zobaczymy jak będzie jutro,
jesli się pogorszy to pojdziemy do lekarza

gaba Ja WIktora urodziłam po terminie
 
mrozik - mi kilka godzin przed porodem mówili że Karola tam 2900 - 3000 będzie ważyć a urodziłam 3290 mojej córci :-p Nie kieruj się wymi pomiarami bo często kłamią :tak:

truska - a już miałam nadzieję do Ciebie zajrzeć a tu kicha. Zdrówka dla maluchów :tak:

Spadam małą obudzić i nakarmić i na spacerek :tak:

Spacerek był bardzo przyjemny i jestem bardzo zadowolona.Dziewczyny jak wam idzie pisanie tych artykulików bo chciałam ze stronką ruszyć a się bez artykułów nie da.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bo nie jesteś w temacie :-p chodzi o stronę Home - tworzę tą stronę na moją pracę inżynierską - ale po obronie ta strona będzie dalej funkcjonować. Jak chcesz pomóc to wejdź sobie na ten adres i wybierz jakiś temat i napisz jakiś nawet króciutki artykulik. Ja teraz zajmuję się stroną i nie mam czasu na pisanie artykułów a muszę jakieś mieć żeby robić bazę danych. Możesz też pisać o swojej miejscowości bo będą odnośniki do innych miejscowości. Jak tylko się obronię - dziewczynom które będą chciały - dam moda żeby mogły dodawać nowe artykuły. Na razie strona na serwerze wygląda marnie ale u mnie na kompie już jest lepsza wersja ale muszę testować na własnym serwie bo są problemy z javą na serwerze friko. Dlatego prawdopodobnie strona później zmieni adres.
 
A ja właśnie śniadanko skończyłam.
Czuję się delikatnie mówiąc skopana :sorry: Ale za to Karola spadła w nocy z łóżka - nawet nie wiem kiedy wlazła i się położyła na brzegu i obudziło mnie takie "ryp" jak spadła - na szczęście na miękkie :-p
 
reklama
Sol Dobrze ze Karoli nic sie nie stalo

Taka ładna pogoda a ja siedzę w domu z Wiktorem
Pozniej ma przyjsc do mnie tesciowa
więc wyskoczę na chwilę na zewnątrz.:-D
 
Do góry